הילה חזמה
מכבי ארזים רמת גן
ID של השחקן : 4187
קטגוריה : M13 נקודות : 395.5
נשים
לא פעיל
אליפות ראשון לציון-סבב 8 דרג א'
233912 1 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן אושרי מלול בית''ר ראשון לציון 9/11 9/11 12/10 7/11
233914 3 נתנאל אברמוב בית''ר ראשון לציון הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 6/11 8/11 10/12
233925 4 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן ולרי סרייב מכבי רחובות 11/9 11/9 9/11 11/6
אליפות לוד 22.2.20 12 א
232109 2 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן יהלי וולטר מכבי שהם 9/11 7/11 7/11
232110 3 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן אופק אורי הפועל ארנון רמת גן 7/11 7/11 9/11
232124 5 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן יובל שריג מכבי שהם 8/11 8/11 7/11
232126 6 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן אורי בר מנשה טנ''ש 2007 נתניה 11/5 11/6 11/8
אליפות ראשון לציון-תחרות 5 בוגרים
224802 1 עילאי פריטש מ. בני הרצליה הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 6/11 12/10 7/11 8/11
224803 2 עמנואל כהן הפועל ירושלים הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 7/11 5/11 9/11
224806 3 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן יורם מיכאלי בית''ר ראשון לציון 8/11 10/12 11/7 9/11
רנקליסט 2 - עונה 2019-2020 בנים 13
221934 1 רומי טילקין הישגי כרמיאל הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 8/11 13/11 8/11 14/16
221935 2 עידו ליבוביץ עירוני גבעתיים הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 8/11 10/12 5/11
221938 3 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן אליה סטפמן הפועל גליל תחתון 9/11 3/11 6/11
פלייאוף תחתון
221959 1 דניאל קרבצ'נקו מ. בני הרצליה הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 1/11 1/11 1/11
רנקליסט 2 - ב 13 מרכז
220758 2 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן יהלי וולטר מכבי שהם 7/11 7/11 4/11
220759 3 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן יואב קמק הפועל ארנון רמת גן 6/11 8/11 7/11
220786 5 אורי בן-זיו אופק קריית אונו הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 11/8 11/9 11/8
220788 6 אורי חאיה בית''ר ראשון לציון הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 11/8 11/9 11/7
220789 7 ירוסלב שובוב הפועל ארנון רמת גן הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 8/11 11/9 8/11 8/11
אליפות לוד-הפתוחה בטניס שולחן בנות 15
216606 1 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן קרינה טברובסקי עירוני גבעתיים 7/11 7/11 7/11
216608 2 מוניקה מיירספלד הפועל לוד הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 11/6 11/6 11/6
216609 3 תמר גולן מכבי שהם הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 11/6 11/6 7/11 7/11 7/11
רנקליסט 1 - ב - מרכז (13-15) ראנקליסט ב' גיל 13
211114 2 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן אופק אורי הפועל ארנון רמת גן 4/11 9/11 9/11
211115 3 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן יהודית בורנשטיין הפועל בת ים 3/11 10/12 11/9 11/13
211138 4 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן איתי פנחסוב מכבי שהם 9/11 12/14 9/11
211144 5 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן יובל אלחזוב עירוני גבעתיים 11/6 10/12 9/11 5/11
211147 6 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן אופק ביתן בית''ר ראשון לציון 11/6 12/10 11/9
211149 7 דניאל קרבצ'נקו מ. בני הרצליה הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 8/11 11/8 11/7 11/6
רנקליסט 1 - עונה 2019-2020 בנות 15
212120 1 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן קרינה טברובסקי עירוני גבעתיים 9/11 11/7 6/11 10/12
212122 2 אליה סטפמן הפועל גליל תחתון הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 11/7 11/5 11/8
212123 3 ליאל שוט הישגי כרמיאל הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 11/8 11/7 13/11
212133 4 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן סוניה ירובינסקי הישגי כרמיאל 6/11 11/6 11/8 10/12 12/10
212138 5 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן תמר גולן מכבי שהם 11/7 11/2 11/8
212142 6 ליאל שוט הישגי כרמיאל הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן /
מאסטרס כרמיאל מס' 2 בנות 16 (2004)
206847 1 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן שירן קליאוט כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 12/10 11/5 11/6
206849 2 ספיר ברקוביץ הישגי כרמיאל הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 5/11 5/11 9/11
206850 3 אלה שביט הישגי כרמיאל הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 11/8 11/6 6/11 13/11
נשים
207029 1 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן אירינה נורדקין הישגי כרמיאל 3/11 4/11 1/11
207032 2 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן יוליה אהרפי הישגי כרמיאל 6/11 1/11 1/11
207036 4 דינה ירושבסקי הישגי כרמיאל הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 9/11 11/7 11/6 11/8
207037 5 איריס שטיין הישגי כרמיאל הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 6/11 8/11 11/8 11/9 9/11
ליגות נוער 2019-2020 מיני קדטים שפלה
227599 0 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן רועי חלמיש בית''ר ראשון לציון 7/11 2/11 10/12
227606 0 נ. אברמוב / א. ביתן בית''ר ראשון לציון/ בית''ר ראשון לציון ג ניב / ה. חזמה מכבי ארזים רמת גן/ מכבי ארזים רמת גן 11/8 5/11 3/11 5/11
219230 0 אופק אורי הפועל ארנון רמת גן הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 11/9 11/5 12/10
227583 0 טומי גרינפלד בית''ר ראשון לציון הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן /
227605 0 מתן פוקס בית''ר ראשון לציון הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 11/8 7/11 11/5 9/11 9/11
219212 0 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן יהודית בורנשטיין הפועל בת ים 7/11 11/8 11/6 11/5
227581 0 ט. גרינפלד / א. שרון בית''ר ראשון לציון/ בית''ר ראשון לציון ה חזמה / ג. ניב מכבי ארזים רמת גן/ מכבי ארזים רמת גן 1/11 1/11 1/11
227602 0 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן אושרי מלול בית''ר ראשון לציון 7/11 11/6 9/11 11/6 11/7
219232 0 רני עזר הפועל ארנון רמת גן הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן /
219211 0 ה. חזמה / ג. ניב מכבי ארזים רמת גן/ מכבי ארזים רמת גן ד טפויאן / י. בורנשטיין הפועל בת ים/ הפועל בת ים 7/11 6/11 5/11
227579 0 איתי שרון בית''ר ראשון לציון הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 1/11 1/11 1/11
227601 0 ה. חזמה / ג. ניב מכבי ארזים רמת גן/ מכבי ארזים רמת גן ר חלמיש / א. מלול בית''ר ראשון לציון/ בית''ר ראשון לציון 8/11 8/11 11/7 11/5 11/4
219231 0 א. אורי / ר. עזר הפועל ארנון רמת גן/ הפועל ארנון רמת גן ה חזמה / ג. ניב מכבי ארזים רמת גן/ מכבי ארזים רמת גן 7/11 11/6 12/10 14/16 11/5
219209 0 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן יהונתן ברונשטין הפועל בת ים 5/11 6/11 7/11
237314 0 נ. שרמן / מ. שירמן הפועל לוד/ הפועל לוד נ שרון / ה. חזמה מכבי ארזים רמת גן/ מכבי ארזים רמת גן 11/7 11/6 12/10
227607 0 נתנאל אברמוב בית''ר ראשון לציון הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן /
ליגת לאומית נשים 2019-2020 לאומית נשים דרום
224104 0 נ. שרון / ה. חזמה מכבי ארזים רמת גן/ מכבי ארזים רמת גן א לנצמן / ל. גונצ'רוק הפועל טנ''ש באר שבע/ הפועל טנ''ש באר שבע 11/8 11/8 11/5
217050 0 אינה קופינקה הפועל בת ים הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 12/10 11/5 4/11 11/8
217026 0 מ. וייספפר / נ. ממלין בית''ר אשדוד/ בית''ר אשדוד ה חזמה / נ. שרון מכבי ארזים רמת גן/ מכבי ארזים רמת גן 9/11 11/7 5/11 11/9 4/11
224105 0 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן אלינה לנצמן הפועל טנ''ש באר שבע /
217028 0 מישל וייספפר בית''ר אשדוד הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן /
217048 0 ט. קופילוב / א. קופינקה הפועל בת ים/ הפועל בת ים ה חזמה / נ. שרון מכבי ארזים רמת גן/ מכבי ארזים רמת גן 12/10 11/5 11/4
217046 0 טטיאנה קופילוב הפועל בת ים הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 10/12 12/14 6/11
224102 0 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן לריסה גונצ'רוק הפועל טנ''ש באר שבע 11/7 11/8 11/7
217024 0 נליה ממלין בית''ר אשדוד הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 3/11 2/11 4/11
אליפות ראשון לציון - תחרות 2 גילאים עד 2003
205391 1 אופק ביתן בית''ר ראשון לציון הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 11/8 8/11 8/11 11/9 13/11
205392 2 הילי ברבי הפועל לוד הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 8/11 9/11 10/12
205395 3 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן יובל ירוסלמסקי בית''ר ראשון לציון 11/9 11/13 7/11 5/11
מאסטרס כרמיאל מס' 1 בנות 16 (2004)
204276 1 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן שני סלוצקי הישגי כרמיאל 7/11 7/11 9/11
204278 2 Carina Ludwig הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 5/11 1/11 12/14
204279 3 ליאל שוט הישגי כרמיאל הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 7/11 11/6 10/12 9/11
נשים
204503 1 Liza Bobrovsky הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 70/72 11/9 11/8 2/11 6/11
204504 2 Sophie Pfeifer הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 3/11 7/11 5/11
204507 3 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן ניקול רפין הישגי כרמיאל 11/6 11/7 11/8
אליפות ראשון לציון - תחרות 1 צעירות 4.10.19
203471 1 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן יהודית בורנשטיין הפועל בת ים 7/11 8/11 10/12
203473 2 אלין נתנוב בית''ר ראשון לציון הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 11/8 11/2 11/6
203474 3 אלה שביט הישגי כרמיאל הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 8/11 11/6 11/8 11/6
203477 4 נועה שרון מכבי ארזים רמת גן הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 11/6 11/5 11/4
203478 5 יהודית בורנשטיין הפועל בת ים הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 11/6 11/6 7/11 7/11 11/9
אליפות גבעת שמואל ה-6 בנים/ות 13 א'
201923 2 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן אילון סעדי הפועל ארנון רמת גן 9/11 11/8 11/8 9/11 11/8
201924 3 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן איתי פנחסוב מכבי שהם 11/9 11/6 11/4
בנים/ות 11 א'
201962 1 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן יהלי אבני הפועל ארנון רמת גן 9/11 8/11 9/11
201964 2 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן טומי גרינפלד הפועל ארנון רמת גן 8/11 7/11 8/11
201966 3 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן עידו דפני מכבי שהם 9/11 11/8 7/11 11/8 7/11
201958 4 גל ניב מכבי ארזים רמת גן הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 11/9 11/8 11/9
201960 5 איתי שרון בית''ר ראשון לציון הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 11/9 11/6 11/3
201961 6 עידו דפני מכבי שהם הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 11/9 11/8 11/7
אליפות כרמים רשלצ הפתוחה סיבוב 1
198865 1 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן עידו שיינמן מ. בני הרצליה 8/11 9/11 7/11
198867 3 עידו ליבוביץ עירוני גבעתיים הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 6/11 11/7 5/11 3/11
198882 4 שחר כרמלי בית''ר ראשון לציון הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 3/11 7/11 10/12
סיבוב 2
199095 1 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן רוני פרדין בית''ר ראשון לציון 7/11 8/11 11/9 6/11
199097 3 נדב פרצי בית''ר ראשון לציון הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 7/11 8/11 11/4 10/12
199099 4 אלמוג בעל צדקה בית''ר ראשון לציון הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 8/11 9/11 13/11 11/8 12/10
199106 5 נתנאל אברמוב ללא מועדון הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 6/11 7/11 5/11
אליפות שהם הפתוחה - סוף עונה 15 א
198663 1 מושיקו נשיא אופק קריית אונו הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 11/8 11/7 11/6
198664 2 יאיר קורסקוב טנש ירושלים הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 8/11 7/11 11/8 11/7 9/11
198671 4 אורי חאיה מכבי ארזים רמת גן הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 9/11 8/11 11/7 11/8 6/11
18 א
198695 1 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן גיא אבני הפועל ארנון רמת גן 11/8 9/11 8/11 9/11
198697 2 עידו רשף הפועל ארנון רמת גן הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 11/7 11/6 6/11 8/11 11/5
198698 3 מרטין חרקובר מכבי שהם הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 11/7 11/6 9/11 6/11 7/11
198700 4 אלינור דוידוב מכבי דימונה הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 8/11 11/7 9/11 6/11
198703 5 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן תמר גולן מכבי שהם 11/6 11/7 11/5
תחרות 5 בגבעולים רמת גן תחרות 5 גבעולים
198420 1 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן ליאם שמש מכבי ארזים רמת גן 1/11 1/11
198422 2 עומר שרוני בית''ר ראשון לציון הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 11/1 11/3
198423 3 אורי חאיה מכבי ארזים רמת גן הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 9/11 11/9 11/9
198426 4 נועה שרון בית''ר ראשון לציון הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 11/5 11/3 11/8
198427 5 אורי חאיה מכבי ארזים רמת גן הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 7/11 8/11 10/12
אליפות רמלה יוני 2019 11 א
198294 2 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן אופק אורי הפועל ארנון רמת גן 6/11 8/11 5/11
198295 3 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן גל חזן הפועל לוד 8/11 9/11 5/11
198302 4 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן אליאן דרביאן מכבי דימונה 8/11 7/11 11/9 8/11
198304 5 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן עידו דפני מכבי שהם 9/11 11/8 8/11 14/16
רנקליסט-5 2018-19 בנות 15
197166 1 שירן קליאוט כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 11/6 11/8 11/9
197167 2 ניקול רפין הישגי כרמיאל הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 12/14 4/11 8/11
197170 3 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן אליאן דרביאן מכבי דימונה 3/11 6/11 6/11
197184 4 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן יעל רייפלר מכבי רחובות 11/5 11/9 7/11 6/11 5/11
197187 5 מרגרט ברן מכבי רחובות הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 7/11 2/11 1/11
197192 6 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן ליאל שוט הישגי כרמיאל 11/9 11/3 3/11 11/7
אליפות לוד לזכרו למבי פודגוריאנו ז"ל בנים 11 א
195942 2 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן ינאי מרציאנו מ. טנ"ש ויקטור נתניה 4/11 6/11 11/8
195943 3 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן אלון חסון מ. בני הרצליה 8/11 8/11 6/11
195948 4 איל רייפלר מכבי רחובות הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 11/8 6/11 11/7 9/11 7/11
בנות 15
196134 1 ליאל שוט הישגי כרמיאל הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 8/11 7/11 6/11
196135 2 אלינור דוידוב מכבי דימונה הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 11/7 8/11 6/11 8/11
אליפות שהם גיל 11
196287 2 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן אורי בר מנשה טנ''ש 2007 נתניה 11/8 4/11 7/11 9/11
196288 3 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן אורן מוסקוביץ כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 6/11 5/11 11/9 7/11
196301 4 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן איתי שרון בית''ר ראשון לציון 11/8 6/11 9/11 8/11
196305 5 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן דניאל קרבצ'נקו מ. בני הרצליה 6/11 10/12 9/11
196307 6 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן אורי בר מנשה טנ''ש 2007 נתניה 9/11 8/11 7/11
אליפות מכבי 2019 בנות 12
188472 1 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן ליאנה שימונוב מכבי דימונה 5/11 5/11 6/11
188474 2 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן פולינה טרנוביך אליצור קריית אתא 4/11 6/11 5/11
188476 3 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן מיקה מלמד בית''ר ראשון לציון 11/0 1/11 1/11
188487 4 אליאן דרביאן מכבי דימונה הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 11/9 11/3 11/5
188489 5 אביטל קרבץ מכבי דימונה הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 8/11 9/11 7/11
אליפות רמת גן ע"ש אהרון גולדנברג 11 א'
193397 1 אופק אורי הפועל ארנון רמת גן הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 11/8 8/11 11/8 11/7
193398 2 מתן פוקס עירוני גבעתיים הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 11/9 9/11 11/8 11/8
193409 4 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן דניאל קרבצ'נקו מ. בני הרצליה 9/11 8/11 7/11
193413 5 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן עילאי פריטש מ. בני הרצליה 11/9 11/8 11/9
רנקליסט-5 2018-19 רמה ב' בנים 13, מרכז, דרג ב'
195199 2 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן נדב פרצי בית''ר ראשון לציון 5/11 8/11 11/7 6/11
195200 3 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן טומי גרינפלד הפועל ארנון רמת גן 7/11 5/11 14/12 7/11
195203 4 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן יוסף נאמן הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה 8/11 7/11 9/11
195210 5 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן רועי ליבנר עירוני גבעתיים 11/8 11/7 11/5
רנקליסט-4 2018-19 בנות 15
191872 1 אליזבט ננחוב הישגי כרמיאל הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 11/9 5/11 11/13 8/11
191873 2 לינל סורקין הישגי כרמיאל הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 1/11 6/11 8/11
בנות 15 פלייאוף תחתון
191941 1 נועה שרון בית''ר ראשון לציון הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 11/6 11/13 11/6 11/5
191943 2 יעל יהוד מכבי שהם הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 15/17 11/9 8/11 8/11
רנקליסט-4 2018-19 רמה ב' בנים 13, מרכז, דרג ב'
189882 1 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן נדב פרצי בית''ר ראשון לציון 12/10 11/9 1/11 6/11 7/11
189884 3 מתן פוקס עירוני גבעתיים הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 12/10 10/12 7/11 11/5 11/8
189908 5 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן עילאי פריטש מ. בני הרצליה 11/8 11/7 11/6
אליפות ישראל ה-65 בטניס שולחן 2019 בנות 11
183931 1 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן אלישבע גבריאלוב הפועל לוד 2/11 6/11 8/11
183933 2 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן מיקה מלמד בית''ר ראשון לציון 2/11 3/11 3/11
183935 3 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן פולינה טרנוביך אליצור קריית אתא 7/11 6/11 4/11
183943 4 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן נועה שרון בית''ר ראשון לציון 13/11 3/11 5/11 8/11
183945 5 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן אליאן דרביאן מכבי דימונה 9/11 7/11 11/8 9/11
זוגות בנות 13
184942 1 נ. שרון / ה. חזמה בית''ר ראשון לציון/ מכבי ארזים רמת גן ע נובק / פ. טרנוביך אליצור קריית אתא/ אליצור קריית אתא 10/12 6/11 11/9 8/11
184945 2 נ. שרון / ה. חזמה בית''ר ראשון לציון/ מכבי ארזים רמת גן ל שוט / ש. הרון הישגי כרמיאל/ הישגי כרמיאל 11/6 11/2 11/5
אליפות תל אביב גיל 11
183290 1 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן אשל בלמקר מכבי שהם 8/11 8/11 9/11
183292 2 יונתן נפומניאשצי מכבי רחובות הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 11/6 11/7 11/9
183293 3 עילאי פריטש מ. בני הרצליה הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 11/8 11/7 8/11 9/11 11/6
183306 5 איתי שרון בית''ר ראשון לציון הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 11/7 7/11 7/11 11/13
183308 6 דניאל קרבצ'נקו מ. בני הרצליה הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 11/8 8/11 8/11 7/11
רנקליסט-3 2018-19 בנות 15
185554 1 שירן קליאוט כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 10/12 6/11 3/11
185555 2 ניקול רפין הישגי כרמיאל הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 6/11 8/11 6/11
בנות 15 פלייאוף תחתון
185705 1 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן לוטם קופרווסר כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 5/11 6/11 8/11
185708 2 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן ספיר ברקוביץ הישגי כרמיאל 11/9 11/8 8/11 10/12 11/7
אליפות רמלה 11 א
181140 1 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן אריאל שימונוב מכבי דימונה 5/11 6/11 2/11
181142 2 יהלי וולטר מכבי שהם הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 11/9 8/11 11/6 11/7
181143 3 איתמר עמר מכבי דימונה הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 12/10 9/11 11/7 5/11 11/8
181160 4 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן מתן פוקס עירוני גבעתיים 8/11 9/11 5/11
181164 5 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן איתי שרון בית''ר ראשון לציון 5/11 8/11 6/11
181166 6 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן עילאי פריטש מ. בני הרצליה 11/9 11/7 11/7
13 ב
181177 1 אביטל קרבץ מכבי דימונה הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 6/11 11/9 8/11 8/11
181180 2 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן קרינה טברובסקי עירוני גבעתיים 8/11 11/8 11/7 11/9
181182 3 איתמר עמר מכבי דימונה הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 11/7 11/9 11/13 11/3
אליפות תל אביב הפתוחה גיל 11 א
175045 1 יהלי וולטר מכבי שהם הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 7/11 11/7 11/8 11/9
175046 2 טומי גרינפלד הפועל ארנון רמת גן הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 11/8 12/10 9/11 7/11 11/8
175051 4 אורי בר מנשה טנ''ש 2007 נתניה הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 11/9 8/11 11/8 11/8
175053 5 איתי שרון בית''ר ראשון לציון הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 9/11 9/11 7/11
גיל 13 ב
175024 2 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן ארטיום גל טנ''ש 2007 נתניה 9/11 7/11 6/11
175027 3 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן דניאל מורן הפועל תל אביב 9/11 7/11 5/11
175028 4 איתן סלע הפועל תל אביב הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 11/9 11/7 11/7
תחרות קנטרי גורן גיל 11
172429 2 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן איתי שרון בית''ר ראשון לציון 8/11 11/6 11/6 8/11 11/8
172430 3 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן יהונתן מבורך הפועל ירושלים 6/11 11/7 11/6 8/11 9/11
172421 4 עילאי פריטש מ. בני הרצליה הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 8/11 6/11 7/11
רנקליסט-2 2018-19 רמה ב' בנים 13, מרכז, דרג ב'
169236 1 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן אלמוג בעל צדקה בית''ר ראשון לציון 11/6 7/11 11/8 11/6
169238 3 רועי ליבנר עירוני גבעתיים הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 6/11 7/11 7/11
רנקליסט 1 - 2018-2019 בנות 15
167159 1 יעל רייפלר מכבי רחובות הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 3/11 3/11 7/11
167160 2 רומי טילקין הישגי כרמיאל הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 9/11 4/11 6/11
167163 3 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן נועה שרון בית''ר ראשון לציון 9/11 4/11 7/11
בנות 15 פלייאוף תחתון
167411 2 יעל יהוד מכבי שהם הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 1/11 11/8 2/11 4/11
רנקליסט-1 2018-19 רמה ב' בנים 13, מרכז, דרג ב'
165867 1 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן נועה שרון בית''ר ראשון לציון 10/12 6/11 4/11
165869 3 רועי ליבנר עירוני גבעתיים הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 8/11 5/11 6/11
165887 4 מתן פוקס עירוני גבעתיים הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 8/11 11/9 9/11 7/11
מאסטרס כרמיאל-1 גיל 9
165214 1 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן פולינה טרנוביך אליצור קריית אתא 3/11 6/11 14/12
165217 2 אילן אלטמן אליצור קריית אתא הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 12/14 11/9 11/8 11/5
165219 3 ולריה ליבקינד אליצור קריית אתא הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 11/1 11/1 11/1
165221 4 טומי גרינפלד הפועל ארנון רמת גן הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 9/11 11/9 6/11 5/11
165225 5 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן טל דימנט הישגי כרמיאל 5/11 9/11 5/11
ליגות נוער 2018-2019 מיני קדטים מרכז
179745 0 ה. חזמה / א. ביתן מכבי ארזים רמת גן/ מכבי ארזים רמת גן ט גרינפלד / י. קמק הפועל ארנון רמת גן/ הפועל ארנון רמת גן 3/11 4/11 5/11
187812 0 ע. בן-עמי / א. חננאל אופק קריית אונו/ אופק קריית אונו א חאיה / ה. חזמה מכבי ארזים רמת גן/ מכבי ארזים רמת גן 11/13 3/11 4/11
179810 0 י. אלחזוב / י. בכר עירוני גבעתיים/ עירוני גבעתיים ה חזמה / א. ביתן מכבי ארזים רמת גן/ מכבי ארזים רמת גן 11/6 11/9 11/6
179757 0 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן ניר קולטניק אופק קריית אונו /
179754 0 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן מושיקו נשיא אופק קריית אונו 8/11 10/12 12/10 14/12 14/16
188199 0 מ. פוקס / ע. אלימלך עירוני גבעתיים/ עירוני גבעתיים א ביתן / ה. חזמה מכבי ארזים רמת גן/ מכבי ארזים רמת גן 6/11 11/4 7/11 11/8 11/4
מיני קדטים שלב ב מרכז - תל אביב
192803 0 יואב עיואן אופק קריית אונו הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 2/11 7/11 7/11
192799 0 רביד סלודובניק אופק קריית אונו הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 5/11 11/8 4/11 11/5 5/11
192813 0 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן דניאל קרבצ'נקו מ. בני הרצליה /
192796 0 ע. בן-עמי / א. חננאל אופק קריית אונו/ אופק קריית אונו א ביתן / ה. חזמה מכבי ארזים רמת גן/ מכבי ארזים רמת גן 11/8 6/11 5/11 1/11
192811 0 ה. חזמה / א. חאיה מכבי ארזים רמת גן/ מכבי ארזים רמת גן א חסון / ד. קרבצ'נקו מ. בני הרצליה/ מ. בני הרצליה 11/8 7/11 6/11 14/12 7/11
192810 0 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן אלון חסון מ. בני הרצליה 9/11 5/11 8/11
מיני קדטים משחקי הצלבה
196620 0 איתי ישראלי הפועל ארנון רמת גן הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 1/11 6/11 4/11
196616 0 עומר אהרונוביץ הפועל ארנון רמת גן הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 7/11 11/8 4/11 7/11
אליפות גבעת שמואל הפתוחה 2018 גילאי 11
161181 1 גלעד לוין טנ''ש נס ציונה הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 9/11 8/11 7/11
161184 2 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן איתי שרון בית''ר ראשון לציון 9/11 8/11 9/11
161186 3 רביד סלודובניק אופק קריית אונו הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 11/9 11/6 11/5
161194 4 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן קרינה טברובסקי אופק קריית אונו 9/11 8/11 11/8 11/9 11/8
גילאי 13
161260 2 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן אוריאל כהן אופק קריית אונו 11/7 11/8 7/11 11/8
161261 3 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן עירד דניאל אופק קריית אונו 9/11 11/8 7/11 11/8 11/7
תחרות לזכרו של אלעד קופרברג ז"ל נוער מתחילים דרג א
160306 1 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן נדב למדן הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה 10/12 11/5 9/11 11/6 8/11
160308 3 מור בן טובים הפועל ארנון רמת גן הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 1/11 8/11 4/11
160329 4 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן איתי יעקובי הפועל גליל תחתון 11/8 11/7 11/6
רנקליסט 6 - 2017-2018 בנות 15 א'
159799 1 אלה שביט הישגי כרמיאל הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 4/11 3/11 6/11
159802 2 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן תמר גולן מכבי שהם 11/3 13/11 11/7
159804 3 ספיר ברקוביץ הישגי כרמיאל הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 4/11 3/11 8/11
בנות 15 א' - מקומות 9-16
159818 1 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן נועה שרון בית''ר ראשון לציון 4/11 6/11 9/11
159821 2 יעל יהוד מכבי שהם הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 6/11 8/11 4/11
אליפות ישראל לשנת 2018 ה-64 בטניס שולחן בנות 9
151247 1 נועה שרון בית''ר ראשון לציון הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 11/1 11/7 11/7
151250 2 הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן מאי מוסארי עירוני גבעתיים 0/11 1/11 2/11
151252 3 אמי אסטיס עירוני גבעתיים הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 11/2 11/2 11/3
151235 6 שירה נבון עירוני גבעתיים הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 11/2 11/2 11/2
151236 7 נועה שרון בית''ר ראשון לציון הילה חזמה מכבי ארזים רמת גן 11/0 11/5 11/2
© Copyright 2012-2022 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com