ניהול תחרויות טניס השולחן בישראל
אירועים
כולם
קריטריון
ליגה
ליגות העונה הנוכחית
ליגות מחוזיות
כולם
דירוג
גברים
נשים
בנים 21
בנות 21
בנים 18
בנות 18
בנים 15
בנות 15
בנים 13
בנות 13
בנים 11
בנות 11
הפחתה
תקנון
ארכיון
טבלת דירוג
מועדונים
כולם
כלים
שופטים
בית
3
4
5
6
7
8
9
10
12
20
עץ
8
16
32
64
128
טופס משחק (1x2)
טופס משחק (2x2)
חיבור
חיבור
שכחת את הסיסמא
אליפות טופ12 קריית אונו - יוני 2022
משתתפים
יחידים
הרשמה
משחקים
הזוכים
בנים/ות 10 - רמה א'
בנים/ות 12- רמה א'
בנים/ות 12 - רמה ב'
בנים/ות 14 - רמה א'
בנים/ות 14 - רמה ב'
נוער ובוגרים - רשימה כללית
רמה ה' - מקומות 9-15
נוער ובוגרים - רשימה כללית
נוער ובוגרים רמה א'
נוער ובוגרים רמה ב'
נוער ובוגרים רמה ג'
נוער ובוגרים רמה ד'
נוער ובוגרים רמה ה'
##
שחקן
מועדונים
1
עמית גורן
הפועל עירוני נוף הגליל
2
אור מגן
הפועל פתח תקווה
3
אור בשן
מכבי תל אביב
4
יואב אהרון
הפועל לוד
5
יהלי מור
מכבי תל אביב
6
אמנון בן-שחר
מ. בני הרצליה
7
אליה זבולוני
אופק קריית אונו
8
מתן פוקס
בית''ר ראשון לציון
9
יונתן שיפמן
מכבי תל אביב
10
יניב יאכלביץ
עירוני גבעתיים
11
עידו דפני
הפועל לוד
12
יפתח אונא
מכבי רחובות
13
רוני קליין
הפועל רמת ישי
14
רועי חלמיש
הפועל פתח תקווה
15
נועם נימרודי
הפועל פתח תקווה
16
תומר הדר
עירוני גבעתיים
17
אורי יצחקי
מ. בני הרצליה
18
דן זוילי
הפועל לוד
19
אורי בן-זיו
אופק קריית אונו
20
אורי כהן
אופק קריית אונו
21
אילן אשכנזי
מ. בני הרצליה
22
זוהר בן ישי
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
23
עמוס גינזבורג
מכבי ראשל''צ טנ''ש
24
ניר אולשר
אופק קריית אונו
25
רן מנשה
טנ''ש 2007 נתניה
26
הילי ברבי
הפועל ארנון רמת גן
27
אנטולי לוינשטיין
הפועל רמת ישי
28
אריאל ברנשטיין
מכבי שהם
29
שי רחמני
מכבי שהם
30
יואב קמק
אופק קריית אונו
31
אייל פיירשטיין
הפועל ארנון רמת גן
32
גיל איתן
מכבי תל אביב
33
יהלי לויט
מ. בני הרצליה
34
אראל לוין
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
35
אסף אלמן
מ. טנ"ש ויקטור נתניה
36
גולן סלמן
קאנטרי ג' תל אביב
37
איתן בן עטיה
הפועל פתח תקווה
38
סיימון רוזין
הפועל פתח תקווה
39
אלון ארגמן
ללא מועדון
40
איל רונן
מ. בני הרצליה
41
יפתח נשרי
אופק קריית אונו
42
יעקב היילברונר
אופק קריית אונו
43
יגור קיסרי
הפועל חיפה
44
נטע בן דוד
הפועל רמת ישי
45
אוריאל מרציאנו
מ. טנ"ש ויקטור נתניה
46
עמית ראט
טניס שולחן חיפה
47
עירד דניאל
אופק קריית אונו
48
אביעד יצחקי
הפועל ירושלים
49
אוהד קורן
אופק קריית אונו
50
יבגני כצמן
אופק קריית אונו
51
ליאור וילנר
מ. בני הרצליה
52
ירון כהן
אופק קריית אונו
53
שי הדר
ללא מועדון
54
יבגני גובנקו
מכבי ראשל''צ טנ''ש
55
אבירם רייכר
מכבי רחובות
56
מקסים לישנסקי
מ. בני הרצליה
57
ירדן שחם
טנ''ש 2007 נתניה
58
איל סמו
אופק קריית אונו
59
אסף זכריה
מ. בני הרצליה
60
אורי רחמים
הפועל באר טוביה
61
אדם שורץ
מכבי זאב זכרון יעקב
62
תומר כהן
אופק קריית אונו
63
גיא וילונסקי
ללא מועדון
© Copyright 2012-2024 - Galaan
Webmaster:
galaanb@gmail.com