ליגת לאומית גברים 2021-2022

לאומית גברים צפון

לאומית גברים צפון

## קבוצות + = - נקודות
1 הפועל גליל תחתון M1 14 12 0 2 26
2 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M3 14 11 0 3 25
3 הפועל חיפה M3 14 10 0 4 24
4 טנ''ש 2007 נתניה M1 14 9 0 5 23
5 הישגי כרמיאל M2 14 6 0 8 20
6 הפועל גליל תחתון M3 14 6 0 8 20
7 עמותת קריית מוצקין M1 14 2 0 12 16
8 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M1 14 0 0 14 0
מחזור 1 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
12/10/2021 19:30 הפועל גליל תחתון M3 7:2 הפועל גליל תחתון M1
19:30 הישגי כרמיאל M2 6:3 טנ''ש 2007 נתניה M1
19:30 עמותת קריית מוצקין M1 9:0 הפועל חיפה M3
11/10/2021 19:30 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M3 טכני מ. טנ"ש ויקטור נתניה M1
18/10/2021 19:30 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M1 טכני מ. טנ"ש ויקטור נתניה M3
19/10/2021 19:30 הפועל גליל תחתון M1 3:6 הפועל גליל תחתון M3
מחזור 2 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
26/10/2021 19:30 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M1 טכני הפועל גליל תחתון M3
19:30 טנ''ש 2007 נתניה M1 4:5 הפועל גליל תחתון M1
19:30 הפועל חיפה M3 4:5 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M3
19:30 עמותת קריית מוצקין M1 7:2 הישגי כרמיאל M2
מחזור 3 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
09/11/2021 19:30 הפועל גליל תחתון M3 6:3 טנ''ש 2007 נתניה M1
19:30 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M1 טכני הפועל חיפה M3
19:30 הפועל גליל תחתון M1 0:9 עמותת קריית מוצקין M1
19:30 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M3 2:7 הישגי כרמיאל M2
מחזור 4 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
23/11/2021 19:30 הפועל חיפה M3 2:7 הפועל גליל תחתון M3
19:30 עמותת קריית מוצקין M1 7:2 טנ''ש 2007 נתניה M1
19:30 הישגי כרמיאל M2 טכני מ. טנ"ש ויקטור נתניה M1
19:30 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M3 4:5 הפועל גליל תחתון M1
מחזור 5 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
07/12/2021 19:30 הפועל גליל תחתון M3 4:5 עמותת קריית מוצקין M1
19:30 הפועל חיפה M3 1:8 הישגי כרמיאל M2
19:30 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M1 טכני הפועל גליל תחתון M1
21/11/2021 19:30 טנ''ש 2007 נתניה M1 2:7 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M3
מחזור 6 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
28/12/2021 19:30 הישגי כרמיאל M2 4:5 הפועל גליל תחתון M3
19:30 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M3 0:9 עמותת קריית מוצקין M1
19:30 הפועל גליל תחתון M1 4:5 הפועל חיפה M3
19:30 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M1 טכני טנ''ש 2007 נתניה M1
מחזור 7 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
04/01/2022 19:30 הפועל גליל תחתון M3 6:3 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M3
19:30 הישגי כרמיאל M2 7:2 הפועל גליל תחתון M1
19:30 עמותת קריית מוצקין M1 טכני מ. טנ"ש ויקטור נתניה M1
19:30 הפועל חיפה M3 4:5 טנ''ש 2007 נתניה M1
מחזור 8 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
16/01/2022 18:00 טנ''ש 2007 נתניה M1 1:8 הישגי כרמיאל M2
18/01/2022 19:30 הפועל חיפה M3 1:8 עמותת קריית מוצקין M1
מחזור 9 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
01/02/2022 19:30 הפועל גליל תחתון M3 טכני מ. טנ"ש ויקטור נתניה M1
17/05/2022 19:30 הפועל גליל תחתון M1 0:9 טנ''ש 2007 נתניה M1
19:30 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M3 4:5 הפועל חיפה M3
20/05/2022 19:30 הישגי כרמיאל M2 1:8 עמותת קריית מוצקין M1
מחזור 10 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
15/02/2022 19:30 טנ''ש 2007 נתניה M1 6:3 הפועל גליל תחתון M3
19:30 הפועל חיפה M3 טכני מ. טנ"ש ויקטור נתניה M1
19:30 עמותת קריית מוצקין M1 8:1 הפועל גליל תחתון M1
19:30 הישגי כרמיאל M2 9:0 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M3
מחזור 11 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
01/03/2022 19:30 הפועל גליל תחתון M3 3:6 הפועל חיפה M3
19:30 טנ''ש 2007 נתניה M1 1:8 עמותת קריית מוצקין M1
19:30 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M1 טכני הישגי כרמיאל M2
19:30 הפועל גליל תחתון M1 2:7 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M3
מחזור 12 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
15/03/2022 19:30 עמותת קריית מוצקין M1 6:3 הפועל גליל תחתון M3
19:30 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M3 4:5 טנ''ש 2007 נתניה M1
19:30 הפועל גליל תחתון M1 טכני מ. טנ"ש ויקטור נתניה M1
13/03/2022 19:30 הישגי כרמיאל M2 5:4 הפועל חיפה M3
מחזור 13 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
29/03/2022 19:30 הפועל גליל תחתון M3 5:4 הישגי כרמיאל M2
19:30 עמותת קריית מוצקין M1 8:1 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M3
19:30 הפועל חיפה M3 7:2 הפועל גליל תחתון M1
19:30 טנ''ש 2007 נתניה M1 טכני מ. טנ"ש ויקטור נתניה M1
מחזור 14 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
12/04/2022 19:30 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M3 3:6 הפועל גליל תחתון M3
19:30 הפועל גליל תחתון M1 1:8 הישגי כרמיאל M2
19:30 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M1 טכני עמותת קריית מוצקין M1
19:30 טנ''ש 2007 נתניה M1 7:2 הפועל חיפה M3
© Copyright 2012-2022 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com