דירוג בנים 21
31/03/2019 - 30/04/2019
1 2 3 4 5 >>
דירוג ID קטגוריה שם מועדון נקודות
= 1 524 E21 אביב בן ארי ק.ה. גבעתיים 1984.6 (1939.6)
= 2 745 E20 יונתן שוסטרמן הפועל חיפה 1958.4 (1938.9)
= 3 651 J16 טל ישראלי הפועל חיפה 1920.4 (1911.4)
= 4 341 E21 מתן סימון ק.ה. גבעתיים 1829.5 (1803.5)
= 5 741 E20 גל פרפל הישגי כרמיאל 1826.7 (1783.7)
= 6 682 J18 זיו יצחק מכבי שהם 1734.4 (1741.9)
+1 7 685 J18 יניב קרמזין כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 1725.3 (1607.8)
+1 8 676 J18 עמית גורן כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 1633.3 (1605.3)
-2 9 684 E19 גיא קוחלי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 1614.7 (1614.7)
+1 10 753 E21 ולדי פורמן הפועל טנ''ש באר שבע 1534.8 (1534.8)
+1 11 692 E19 דור אורן מכבי זכרון יעקב 1534.2 (1534.2)
-2 12 631 J17 טל טילקין הישגי כרמיאל 1517.0 (1558.5)
+1 13 754 E21 ענבר צוק שגיא הפועל נצרת עילית 1490.3 (1490.3)
-1 14 653 J16 יונתן קוחלי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 1461.5 (1531.0)
+3 15 705 J18 עידו אטקין ק.ה. גבעתיים 1417.8 (1339.5)
-1 16 130 E19 אביב עמידור טנש ירושלים 1382.6 (1382.6)
-1 17 633 J17 יונתן מיינצר כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 1376.6 (1361.6)
-1 18 738 E20 אדיר דניאל הפועל קריית אונו 1375.8 (1355.8)
+2 19 617 C15 בן יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה 1330.7 (1274.7)
+6 20 624 C14 עידן טרוסמן אליצור קריית אתא 1330.6 (1197.5)
-2 21 621 C15 שון ברקטוב מכבי דימונה 1301.5 (1279.0)
+2 22 2625 M13 איתי שושן כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 1290.2 (1238.2)
-3 23 620 C15 דניאל קושקרוב הפועל חיפה 1272.4 (1275.4)
-1 24 652 J17 דור רזניק כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 1271.2 (1265.2)
-3 25 626 C15 נתן סגל הישגי כרמיאל 1258.4 (1272.1)
-1 26 657 J17 אביב הלפרן הישגי כרמיאל 1235.2 (1213.4)
= 27 2620 M12 אורי אלמור מכבי זכרון יעקב 1211.2 (1190.2)
+3 28 2284 M13 איתי אביבי הפועל חיפה 1179.5 (1142.6)
+3 29 752 E20 דן סולודר הפועל לוד 1173.5 (1123.3)
-2 30 2276 E19 עומר צאירי מכבי זכרון יעקב 1171.7 (1171.7)
-2 31 635 J16 רון אוישר הפועל טנ''ש באר שבע 1161.6 (1161.6)
-2 32 673 J17 עידו פנסו הפועל קריית אונו 1131.0 (1150.2)
= 33 798 E20 שי רוטברת מכבי דימונה 1045.2 (1055.2)
= 34 1839 C15 יובל ליאור מכבי בני הרצליה 1037.6 (1055.1)
+1 35 683 J18 ליאור קוסטינסקי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 1034.4 (1034.4)
-1 36 600 J18 בן זוסמן הפועל ירושלים 1022.7 (1034.7)
+5 37 1922 J18 עמית וולפרט הפועל נצרת עילית 1011.6 (983.6)
-1 38 2285 J16 בן בכר הישגי כרמיאל 1008.1 (1007.0)
-1 39 2292 J18 ניר רחליס הפועל גליל תחתון 997.5 (1003.5)
= 40 2012 C14 מארק פולובץ הישגי כרמיאל 990.3 (990.3)
= 41 634 J17 אלון מרקין בית''ר רמלה 989.2 (989.2)
-3 42 2267 J16 עידן לרמן הישגי כרמיאל 982.3 (994.2)
= 43 661 J17 שחף שר בית''ר באר שבע 979.3 (973.3)
= 44 667 J16 חן מזור מ. טנ"ש ויקטור נתניה 957.8 (957.4)
+1 45 720 E19 איתי שחק הפועל לוד 940.7 (940.7)
-1 46 1894 E19 רועי כהן הפועל ארנון רמת גן 939.3 (941.4)
+1 47 734 J18 דניס לב בית''ר באר שבע 928.2 (910.2)
+1 48 2952 C14 תומר נעמה ק.ה. גבעתיים 922.3 (884.4)
-2 49 2063 E20 אופק מרואני מכבי זכרון יעקב 914.7 (914.7)
+2 50 2809 C15 עמנואל כהן הפועל ירושלים 909.7 (857.6)
+5 51 4523 J17 אליה זבולוני הפועל קריית אונו 885.3 (847.0)
-2 52 629 J16 תום סידלר מכבי שהם 877.1 (877.1)
+7 53 2633 C14 ליאור שפיגלמן הישגי כרמיאל 868.6 (816.0)
-3 54 2180 E19 אלעד ווינשטוק ללא מועדון 865.6 (865.6)
-2 55 4307 J16 יניב סוליימנוב הפועל חולון 854.5 (854.5)
+2 56 1781 J16 אדם אמיר ק.ה. גבעתיים 851.4 (829.0)
-3 57 3181 B11 נתנאל אברמוב ק.ה. גבעתיים 848.7 (853.0)
+1 58 2438 J16 רועי כהן הפועל קריית אונו 848.7 (823.8)
-4 59 1810 J18 יונתן זיסקינד כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 848.0 (848.0)
+3 60 2229 C15 דן זוילי הפועל לוד 839.7 (774.6)
-4 61 2252 J17 שרון לבילב כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 821.8 (832.8)
= 62 2024 J18 עמית הד הפועל קריית אונו 815.6 (790.3)
-2 63 3091 C14 איתי שלומוב מ.ק.מתנ''ס קריית גת 810.8 (810.8)
+7 64 3168 M12 עידו ליבוביץ ק.ה. גבעתיים 799.2 (737.4)
-1 65 622 C15 נועם שר בית''ר באר שבע 768.5 (762.5)
+1 66 4794 J17 יפים דרניקוב מכבי גבירול באר שבע 761.9 (744.9)
-2 67 1923 J17 גל פדה מכבי זכרון יעקב 760.1 (760.1)
-2 68 688 J18 רונן סמוטריצקי אליצור קריית אתא 757.4 (757.4)
= 69 2957 M13 עמית יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה 752.3 (739.6)
-2 70 3684 C15 אברהם אלאשייב מ.ק.מתנ''ס קריית גת 741.0 (741.0)
-1 71 1874 J18 אורן בסן מכבי שהם 739.4 (739.4)
+2 72 3121 C15 יועד כוכבי מכבי זכרון יעקב 730.8 (715.6)
-1 73 2281 E19 שליו אלפסי הפועל טנ''ש באר שבע 726.8 (726.8)
-1 74 2590 J18 שגיא רכליס כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 715.8 (718.8)
+2 75 2193 J17 מרטין חרקובר מכבי שהם 714.2 (704.2)
+2 76 663 J17 סמיון פליפנקו כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 701.6 (701.6)
-1 77 1957 J16 נדב שוורץ טנ''ש נס ציונה 700.2 (707.2)
+1 78 571 J16 עידו לאור הפועל מבשרת ציון 697.3 (697.3)
-4 79 764 E20 אייל פיירשטיין הפועל ארנון רמת גן 696.8 (714.8)
+2 80 3122 M12 איליי כוכבי מכבי זכרון יעקב 692.7 (658.7)
+20 81 4340 M12 גילי אנגלר טנ''ש נס ציונה 691.0 (525.4)
-2 82 2969 C14 יהונתן אלמוז הפועל גליל תחתון 687.3 (682.3)
-2 83 574 J18 קורן לרון הפועל מבשרת ציון 675.1 (677.1)
+4 84 2720 M12 גלעד לוין טנ''ש נס ציונה 668.5 (630.3)
+1 85 2662 M13 ניב עמר מכבי דימונה 662.8 (645.8)
-3 86 1586 J17 חן בילסון הישגי כרמיאל 658.0 (658.0)
+2 87 2369 C15 הילי ברבי הפועל לוד 658.0 (627.1)
-4 88 2964 M12 בן הורנשטיין ק.ה. גבעתיים 651.6 (651.6)
-4 89 2831 J16 עמית צליח הפועל קריית אונו 647.4 (647.4)
+8 90 3055 C14 רן מלינגר הפועל גליל תחתון 640.8 (545.8)
-4 91 4825 E20 דן אלבז הפועל טנ''ש באר שבע 633.1 (636.6)
-1 92 2647 J17 יונתן אסינובסקי הפועל טנ''ש באר שבע 610.5 (613.5)
-3 93 1118 E20 רונן ויינר הפועל מעוף רעננה 610.2 (614.2)
-1 94 2693 J17 סטיבן שוורצמן מ. טנ"ש ויקטור נתניה 604.5 (604.5)
+1 95 3082 M13 אסף חננאל הפועל קריית אונו 600.0 (560.2)
-1 96 2065 J16 יהונתן דהן מכבי זכרון יעקב 590.6 (582.8)
-3 97 566 J17 עילאי לביא הפועל מבשרת ציון 582.3 (584.3)
+1 98 2161 J17 עדי חריף מ. טנ"ש ויקטור נתניה 579.8 (544.1)
-7 99 3930 M13 יהונתן דהן הפועל עירוני צפת 578.2 (612.2)
-3 100 2946 E19 אבישי מטטוב הפועל חולון 547.3 (547.3)
1 = אביב בן ארי ק.ה. גבעתיים 1984 (1939)
2 = יונתן שוסטרמן הפועל חיפה 1958 (1938)
3 = טל ישראלי הפועל חיפה 1920 (1911)
4 = מתן סימון ק.ה. גבעתיים 1829 (1803)
5 = גל פרפל הישגי כרמיאל 1826 (1783)
6 = זיו יצחק מכבי שהם 1734 (1741)
7    יניב קרמזין כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 1725 (1607)
8    עמית גורן כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 1633 (1605)
9    גיא קוחלי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 1614 (1614)
10    ולדי פורמן הפועל טנ''ש באר שבע 1534 (1534)
11    דור אורן מכבי זכרון יעקב 1534 (1534)
12    טל טילקין הישגי כרמיאל 1516 (1558)
13    ענבר צוק שגיא הפועל נצרת עילית 1490 (1490)
14    יונתן קוחלי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 1461 (1530)
15    עידו אטקין ק.ה. גבעתיים 1417 (1339)
16    אביב עמידור טנש ירושלים 1382 (1382)
17    יונתן מיינצר כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 1376 (1361)
18    אדיר דניאל הפועל קריית אונו 1375 (1355)
19    בן יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה 1330 (1274)
20    עידן טרוסמן אליצור קריית אתא 1330 (1197)
21    שון ברקטוב מכבי דימונה 1301 (1278)
22    איתי שושן כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 1290 (1238)
23    דניאל קושקרוב הפועל חיפה 1272 (1275)
24    דור רזניק כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 1271 (1265)
25    נתן סגל הישגי כרמיאל 1258 (1272)
26    אביב הלפרן הישגי כרמיאל 1235 (1213)
27 = אורי אלמור מכבי זכרון יעקב 1211 (1190)
28    איתי אביבי הפועל חיפה 1179 (1142)
29    דן סולודר הפועל לוד 1173 (1123)
30    עומר צאירי מכבי זכרון יעקב 1171 (1171)
31    רון אוישר הפועל טנ''ש באר שבע 1161 (1161)
32    עידו פנסו הפועל קריית אונו 1130 (1150)
33 = שי רוטברת מכבי דימונה 1045 (1055)
34 = יובל ליאור מכבי בני הרצליה 1037 (1055)
35    ליאור קוסטינסקי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 1034 (1034)
36    בן זוסמן הפועל ירושלים 1022 (1034)
37    עמית וולפרט הפועל נצרת עילית 1011 (983)
38    בן בכר הישגי כרמיאל 1008 (1007)
39    ניר רחליס הפועל גליל תחתון 997 (1003)
40 = מארק פולובץ הישגי כרמיאל 990 (990)
41 = אלון מרקין בית''ר רמלה 989 (989)
42    עידן לרמן הישגי כרמיאל 982 (994)
43 = שחף שר בית''ר באר שבע 979 (973)
44 = חן מזור מ. טנ"ש ויקטור נתניה 957 (957)
45    איתי שחק הפועל לוד 940 (940)
46    רועי כהן הפועל ארנון רמת גן 939 (941)
47    דניס לב בית''ר באר שבע 928 (910)
48    תומר נעמה ק.ה. גבעתיים 922 (884)
49    אופק מרואני מכבי זכרון יעקב 914 (914)
50    עמנואל כהן הפועל ירושלים 909 (857)
51    אליה זבולוני הפועל קריית אונו 885 (847)
52    תום סידלר מכבי שהם 877 (877)
53    ליאור שפיגלמן הישגי כרמיאל 868 (816)
54    אלעד ווינשטוק ללא מועדון 865 (865)
55    יניב סוליימנוב הפועל חולון 854 (854)
56    אדם אמיר ק.ה. גבעתיים 851 (829)
57    נתנאל אברמוב ק.ה. גבעתיים 848 (853)
58    רועי כהן הפועל קריית אונו 848 (823)
59    יונתן זיסקינד כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 848 (848)
60    דן זוילי הפועל לוד 839 (774)
61    שרון לבילב כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 821 (832)
62 = עמית הד הפועל קריית אונו 815 (790)
63    איתי שלומוב מ.ק.מתנ''ס קריית גת 810 (810)
64    עידו ליבוביץ ק.ה. גבעתיים 799 (737)
65    נועם שר בית''ר באר שבע 768 (762)
66    יפים דרניקוב מכבי גבירול באר שבע 761 (744)
67    גל פדה מכבי זכרון יעקב 760 (760)
68    רונן סמוטריצקי אליצור קריית אתא 757 (757)
69 = עמית יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה 752 (739)
70    אברהם אלאשייב מ.ק.מתנ''ס קריית גת 741 (741)
71    אורן בסן מכבי שהם 739 (739)
72    יועד כוכבי מכבי זכרון יעקב 730 (715)
73    שליו אלפסי הפועל טנ''ש באר שבע 726 (726)
74    שגיא רכליס כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 715 (718)
75    מרטין חרקובר מכבי שהם 714 (704)
76    סמיון פליפנקו כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 701 (701)
77    נדב שוורץ טנ''ש נס ציונה 700 (707)
78    עידו לאור הפועל מבשרת ציון 697 (697)
79    אייל פיירשטיין הפועל ארנון רמת גן 696 (714)
80    איליי כוכבי מכבי זכרון יעקב 692 (658)
81    גילי אנגלר טנ''ש נס ציונה 691 (525)
82    יהונתן אלמוז הפועל גליל תחתון 687 (682)
83    קורן לרון הפועל מבשרת ציון 675 (677)
84    גלעד לוין טנ''ש נס ציונה 668 (630)
85    ניב עמר מכבי דימונה 662 (645)
86    חן בילסון הישגי כרמיאל 658 (658)
87    הילי ברבי הפועל לוד 658 (627)
88    בן הורנשטיין ק.ה. גבעתיים 651 (651)
89    עמית צליח הפועל קריית אונו 647 (647)
90    רן מלינגר הפועל גליל תחתון 640 (545)
91    דן אלבז הפועל טנ''ש באר שבע 633 (636)
92    יונתן אסינובסקי הפועל טנ''ש באר שבע 610 (613)
93    רונן ויינר הפועל מעוף רעננה 610 (614)
94    סטיבן שוורצמן מ. טנ"ש ויקטור נתניה 604 (604)
95    אסף חננאל הפועל קריית אונו 600 (560)
96    יהונתן דהן מכבי זכרון יעקב 590 (582)
97    עילאי לביא הפועל מבשרת ציון 582 (584)
98    עדי חריף מ. טנ"ש ויקטור נתניה 579 (544)
99    יהונתן דהן הפועל עירוני צפת 578 (612)
100    אבישי מטטוב הפועל חולון 547 (547)
1 2 3 4 5 >>
© Copyright 2012-2019 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com