אור ישעיהו שלמה
עמותת קריית מוצקין
ID של השחקן : 3868
קטגוריה : C14 נקודות : 445.5
גברים בנים 15
486 29
כל השדות חובה
## דירוג תאריך אירוע סיבוב שחקן תוצאה Φ Δ
166571 30/11/2018
456.7
03/11/2018 מאסטרס כרמיאל-2
בנים 15 א
בית 2
2 עידן טרוסמן
אליצור קריית אתא
995.3 11/6 11/6 11/3 3-0 0.7 -0.7
166570 30/11/2018
456.7
03/11/2018 מאסטרס כרמיאל-2
בנים 15 א
בית 2
1 יועד כוכבי
מכבי זכרון יעקב
541.6 6/11 11/8 11/4 5/11 11/7 3-2 0.7 -2.8
166584 30/11/2018
456.7
03/11/2018 מאסטרס כרמיאל-2
18 בוגרים
בית 1
2 עידו אטקין
ק.ה. גבעתיים
1413.7 6/11 11/8 11/4 11/6 3-1 0.7 0
166583 30/11/2018
456.7
03/11/2018 מאסטרס כרמיאל-2
18 בוגרים
בית 1
1 איריס שטיין
הישגי כרמיאל
532.7 17/19 10/12 11/9 11/7 11/9 3-2 0.7 -2.8
166650 30/11/2018
456.7
03/11/2018 מאסטרס כרמיאל-2
בוגרים דרג ב
2 עומר קמיל
מכבי בני הרצליה
402.3 11/5 11/1 11/1 3-0 0.7 -4.9
166727 31/10/2018
466.5
20/10/2018 אליפות באר שבע אוקטובר 2018
בוגרים ב
בית 4
3 לאוניד לבדינסקי
הפועל טנ''ש באר שבע
880.3 11/6 13/11 12/10 3-0 0.7 -0.7
166726 31/10/2018
466.5
20/10/2018 אליפות באר שבע אוקטובר 2018
בוגרים ב
בית 4
2 אפרים מרדכייב
בית''ר באר שבע
813.7 11/6 11/8 7/11 11/3 3-1 0.7 -1.4
165339 31/10/2018
466.5
04/10/2018 מאסטרס כרמיאל-1
15 א
בית 2
2 אורי אלמור
מכבי זכרון יעקב
1018.2 11/5 11/6 11/8 3-0 0.7 -0.7
165338 31/10/2018
466.5
04/10/2018 מאסטרס כרמיאל-1
15 א
בית 2
1 ליאור שפיגלמן
הישגי כרמיאל
701.0 11/8 11/5 11/5 3-0 0.7 -1.4
165358 31/10/2018
466.5
04/10/2018 מאסטרס כרמיאל-1
18 בוגרים
בית 2
2 עידן לרמן
הישגי כרמיאל
989.3 13/11 11/7 11/5 3-0 0.7 -0.7
165357 31/10/2018
466.5
04/10/2018 מאסטרס כרמיאל-1
18 בוגרים
בית 2
1 רועי כהן
הפועל מעוף רעננה
799.5 11/3 11/6 11/5 3-0 0.7 -1.4
163316 31/10/2018
466.5
28/09/2018 אליפות נצרת עילית - ספטמבר 2018
בנים 15
בית 2
2 עידן טרוסמן
אליצור קריית אתא
1010.0 11/5 11/5 11/4 3-0 0.7 -0.7
163315 31/10/2018
466.5
28/09/2018 אליפות נצרת עילית - ספטמבר 2018
בנים 15
בית 2
1 רן מלינגר
הפועל גליל תחתון
504.7 7/11 12/14 11/5 11/4 11/4 3-2 0.7 -2.8
163254 31/10/2018
466.5
28/09/2018 אליפות נצרת עילית - ספטמבר 2018
בוגרים ב'
5 ניר סקיטל
מכבי בני הרצליה
829.7 11/7 9/11 11/8 11/8 3-1 0.7 -1.4
163241 31/10/2018
466.5
28/09/2018 אליפות נצרת עילית - ספטמבר 2018
בוגרים ב'
4 נדב מרטין
הפועל גליל תחתון
235.7 11/8 8/11 7/11 6/11 1-3 0.7 +2.8
163208 31/10/2018
466.5
28/09/2018 אליפות נצרת עילית - ספטמבר 2018
בוגרים ב'
בית 3
3 יובל וולפרט
הפועל נצרת עילית
857.6 11/5 11/7 11/5 3-0 0.7 -1.4
161271 31/08/2018
412.6
29/08/2018 אליפות גבעת שמואל הפתוחה 2018
גילאי 15 - רמה א'
בית 1
5 נדב שוורץ
טנ''ש נס ציונה
488.5 11/9 11/9 11/6 3-0 0.7 -2.8
161270 31/08/2018
412.6
29/08/2018 אליפות גבעת שמואל הפתוחה 2018
גילאי 15 - רמה א'
בית 1
4 אלדד ברגר
מ. טנ"ש ויקטור נתניה
319.7 9/11 11/8 8/11 11/9 9/11 2-3 0.7 +4.9
161266 31/08/2018
412.6
29/08/2018 אליפות גבעת שמואל הפתוחה 2018
גילאי 15 - רמה א'
בית 1
2 יואב ניר-גנש
מ. טנ"ש ויקטור נתניה
354.0 9/11 11/8 9/11 11/8 11/7 3-2 0.7 -4.9
161263 31/08/2018
412.6
29/08/2018 אליפות גבעת שמואל הפתוחה 2018
גילאי 15 - רמה א'
בית 1
1 רוי בן-עמי
מכבי תל אביב
317.1 8/11 8/11 9/11 0-3 0.7 +4.9
161308 31/08/2018
412.6
29/08/2018 אליפות גבעת שמואל הפתוחה 2018
גברים - דרג ב'
5 עידו טל
מכבי רחובות
409.0 9/11 11/8 11/9 11/8 3-1 0.7 -3.5
161306 31/08/2018
412.6
29/08/2018 אליפות גבעת שמואל הפתוחה 2018
גברים - דרג ב'
4 רוי בן-עמי
מכבי תל אביב
317.1 9/11 8/11 9/11 0-3 0.7 +4.9
161305 31/08/2018
412.6
29/08/2018 אליפות גבעת שמואל הפתוחה 2018
גברים - דרג ב'
בית 2
3 עידו טל
מכבי רחובות
409.0 11/9 9/11 11/8 11/8 3-1 0.7 -3.5
161303 31/08/2018
412.6
29/08/2018 אליפות גבעת שמואל הפתוחה 2018
גברים - דרג ב'
בית 2
2 טימור ישראל קריכלי
הפועל בת ים
637.6 9/11 8/11 7/11 0-3 0.7 +16.8
161300
445.5
29/08/2018 אליפות גבעת שמואל הפתוחה 2018
גברים - דרג ב'
בית 2
1 עומר קמיל
מכבי בני הרצליה
435.2 9/11 11/8 11/8 11/8 3-1 0.7 -3.5
מאסטרס כרמיאל-2 בנים 15 א Φ:0.7
166571
דירוג
30/11/2018
תאריך
03/11/2018
עידן טרוסמן
אליצור קריית אתא
995.28 0-3 -0.7
אור ישעיהו שלמה
עמותת קריית מוצקין
456.7
מאסטרס כרמיאל-2 בנים 15 א Φ:0.7
166570
דירוג
30/11/2018
תאריך
03/11/2018
יועד כוכבי
מכבי זכרון יעקב
541.6 2-3 -2.8
אור ישעיהו שלמה
עמותת קריית מוצקין
456.7
מאסטרס כרמיאל-2 18 בוגרים Φ:0.7
166584
דירוג
30/11/2018
תאריך
03/11/2018
עידו אטקין
ק.ה. גבעתיים
1413.67 1-3 +0
אור ישעיהו שלמה
עמותת קריית מוצקין
456.7
מאסטרס כרמיאל-2 18 בוגרים Φ:0.7
166583
דירוג
30/11/2018
תאריך
03/11/2018
איריס שטיין
הישגי כרמיאל
532.7 2-3 -2.8
אור ישעיהו שלמה
עמותת קריית מוצקין
456.7
מאסטרס כרמיאל-2 בוגרים דרג ב Φ:0.7
166650
דירוג
30/11/2018
תאריך
03/11/2018
אור ישעיהו שלמה
עמותת קריית מוצקין
456.7 3-0 -4.9
עומר קמיל
מכבי בני הרצליה
402.3
אליפות באר שבע אוקטובר 2018 בוגרים ב Φ:0.7
166727
דירוג
31/10/2018
תאריך
20/10/2018
אור ישעיהו שלמה
עמותת קריית מוצקין
466.5 3-0 -0.7
לאוניד לבדינסקי
הפועל טנ''ש באר שבע
880.25
אליפות באר שבע אוקטובר 2018 בוגרים ב Φ:0.7
166726
דירוג
31/10/2018
תאריך
20/10/2018
אור ישעיהו שלמה
עמותת קריית מוצקין
466.5 3-1 -1.4
אפרים מרדכייב
בית''ר באר שבע
813.725
מאסטרס כרמיאל-1 15 א Φ:0.7
165339
דירוג
31/10/2018
תאריך
04/10/2018
אורי אלמור
מכבי זכרון יעקב
1018.2 0-3 -0.7
אור ישעיהו שלמה
עמותת קריית מוצקין
466.5
מאסטרס כרמיאל-1 15 א Φ:0.7
165338
דירוג
31/10/2018
תאריך
04/10/2018
ליאור שפיגלמן
הישגי כרמיאל
701 0-3 -1.4
אור ישעיהו שלמה
עמותת קריית מוצקין
466.5
מאסטרס כרמיאל-1 18 בוגרים Φ:0.7
165358
דירוג
31/10/2018
תאריך
04/10/2018
עידן לרמן
הישגי כרמיאל
989.32 0-3 -0.7
אור ישעיהו שלמה
עמותת קריית מוצקין
466.5
מאסטרס כרמיאל-1 18 בוגרים Φ:0.7
165357
דירוג
31/10/2018
תאריך
04/10/2018
רועי כהן
הפועל מעוף רעננה
799.5 0-3 -1.4
אור ישעיהו שלמה
עמותת קריית מוצקין
466.5
אליפות נצרת עילית - ספטמבר 2018 בנים 15 Φ:0.7
163316
דירוג
31/10/2018
תאריך
28/09/2018
עידן טרוסמן
אליצור קריית אתא
1009.98 0-3 -0.7
אור ישעיהו שלמה
עמותת קריית מוצקין
466.5
אליפות נצרת עילית - ספטמבר 2018 בנים 15 Φ:0.7
163315
דירוג
31/10/2018
תאריך
28/09/2018
רן מלינגר
הפועל גליל תחתון
504.7 2-3 -2.8
אור ישעיהו שלמה
עמותת קריית מוצקין
466.5
אליפות נצרת עילית - ספטמבר 2018 בוגרים ב' Φ:0.7
163254
דירוג
31/10/2018
תאריך
28/09/2018
ניר סקיטל
מכבי בני הרצליה
829.7 1-3 -1.4
אור ישעיהו שלמה
עמותת קריית מוצקין
466.5
אליפות נצרת עילית - ספטמבר 2018 בוגרים ב' Φ:0.7
163241
דירוג
31/10/2018
תאריך
28/09/2018
אור ישעיהו שלמה
עמותת קריית מוצקין
466.5 1-3 +2.8
נדב מרטין
הפועל גליל תחתון
235.7
אליפות נצרת עילית - ספטמבר 2018 בוגרים ב' Φ:0.7
163208
דירוג
31/10/2018
תאריך
28/09/2018
יובל וולפרט
הפועל נצרת עילית
857.55 0-3 -1.4
אור ישעיהו שלמה
עמותת קריית מוצקין
466.5
אליפות גבעת שמואל הפתוחה 2018 גילאי 15 - רמה א' Φ:0.7
161271
דירוג
31/08/2018
תאריך
29/08/2018
נדב שוורץ
טנ''ש נס ציונה
488.5 0-3 -2.8
אור ישעיהו שלמה
עמותת קריית מוצקין
412.6
אליפות גבעת שמואל הפתוחה 2018 גילאי 15 - רמה א' Φ:0.7
161270
דירוג
31/08/2018
תאריך
29/08/2018
אלדד ברגר
מ. טנ"ש ויקטור נתניה
319.7 3-2 +4.9
אור ישעיהו שלמה
עמותת קריית מוצקין
412.6
אליפות גבעת שמואל הפתוחה 2018 גילאי 15 - רמה א' Φ:0.7
161266
דירוג
31/08/2018
תאריך
29/08/2018
אור ישעיהו שלמה
עמותת קריית מוצקין
412.6 3-2 -4.9
יואב ניר-גנש
מ. טנ"ש ויקטור נתניה
354
אליפות גבעת שמואל הפתוחה 2018 גילאי 15 - רמה א' Φ:0.7
161263
דירוג
31/08/2018
תאריך
29/08/2018
אור ישעיהו שלמה
עמותת קריית מוצקין
412.6 0-3 +4.9
רוי בן-עמי
מכבי תל אביב
317.1
אליפות גבעת שמואל הפתוחה 2018 גברים - דרג ב' Φ:0.7
161308
דירוג
31/08/2018
תאריך
29/08/2018
אור ישעיהו שלמה
עמותת קריית מוצקין
412.6 3-1 -3.5
עידו טל
מכבי רחובות
409
אליפות גבעת שמואל הפתוחה 2018 גברים - דרג ב' Φ:0.7
161306
דירוג
31/08/2018
תאריך
29/08/2018
רוי בן-עמי
מכבי תל אביב
317.1 3-0 +4.9
אור ישעיהו שלמה
עמותת קריית מוצקין
412.6
אליפות גבעת שמואל הפתוחה 2018 גברים - דרג ב' Φ:0.7
161305
דירוג
31/08/2018
תאריך
29/08/2018
עידו טל
מכבי רחובות
409 1-3 -3.5
אור ישעיהו שלמה
עמותת קריית מוצקין
412.6
אליפות גבעת שמואל הפתוחה 2018 גברים - דרג ב' Φ:0.7
161303
דירוג
31/08/2018
תאריך
29/08/2018
אור ישעיהו שלמה
עמותת קריית מוצקין
412.6 0-3 +16.8
טימור ישראל קריכלי
הפועל בת ים
637.55
אליפות גבעת שמואל הפתוחה 2018 גברים - דרג ב' Φ:0.7
161300
דירוג

תאריך
29/08/2018
עומר קמיל
מכבי בני הרצליה
435.2 1-3 -3.5
אור ישעיהו שלמה
עמותת קריית מוצקין
445.5
© Copyright 2012-2018 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com