אור ישעיהו שלמה
ק.ה. קריית מוצקין
ID של השחקן (שחקני האיגוד בלבד) : 3868
קטגוריה : M13 נקודות : 424.5
גברים בנים 13
621 25
כל השדות חובה
## דירוג תאריך אירוע סיבוב שחקן תוצאה Φ Δ
161271
424.5
29/08/2018 אליפות גבעת שמואל הפתוחה 2018
גילאי 15 - רמה א'
בית 1
5 נדב שוורץ
טנ''ש נס ציונה
465.0 11/9 11/9 11/6 3-0 0.7 -2.8
161270
424.5
29/08/2018 אליפות גבעת שמואל הפתוחה 2018
גילאי 15 - רמה א'
בית 1
4 אלדד ברגר
מ. טנ"ש ויקטור נתניה
326.0 9/11 11/8 8/11 11/9 9/11 2-3 0.7 +4.9
161266
424.5
29/08/2018 אליפות גבעת שמואל הפתוחה 2018
גילאי 15 - רמה א'
בית 1
2 יואב ניר-גנש
מ. טנ"ש ויקטור נתניה
354.0 9/11 11/8 9/11 11/8 11/7 3-2 0.7 -4.9
161263
424.5
29/08/2018 אליפות גבעת שמואל הפתוחה 2018
גילאי 15 - רמה א'
בית 1
1 רוי בן-עמי
מכבי תל אביב
317.1 8/11 8/11 9/11 0-3 0.7 +4.2
161308
424.5
29/08/2018 אליפות גבעת שמואל הפתוחה 2018
גברים - דרג ב'
5 עידו טל
מכבי רחובות
409.0 9/11 11/8 11/9 11/8 3-1 0.7 -3.5
161306
424.5
29/08/2018 אליפות גבעת שמואל הפתוחה 2018
גברים - דרג ב'
4 רוי בן-עמי
מכבי תל אביב
317.1 9/11 8/11 9/11 0-3 0.7 +4.2
161305
424.5
29/08/2018 אליפות גבעת שמואל הפתוחה 2018
גברים - דרג ב'
בית 2
3 עידו טל
מכבי רחובות
409.0 11/9 9/11 11/8 11/8 3-1 0.7 -3.5
161303
424.5
29/08/2018 אליפות גבעת שמואל הפתוחה 2018
גברים - דרג ב'
בית 2
2 טימור ישראל קריכלי
הפועל בת ים
650.0 9/11 8/11 7/11 0-3 0.7 +16.8
160217
424.5
08/07/2018 תחרות לזכרו של אלעד קופרברג ז"ל
נוער דרג ג
6 נדב שוורץ
טנ''ש נס ציונה
465.0 9/11 7/11 6/11 0-3 0.7 +8.4
160215
424.5
08/07/2018 תחרות לזכרו של אלעד קופרברג ז"ל
נוער דרג ג
5 רועי ליבנר
ק.ה. גבעתיים
302.7 8/11 6/11 7/11 0-3 0.7 +4.2
160212
424.5
08/07/2018 תחרות לזכרו של אלעד קופרברג ז"ל
נוער דרג ג
4 יהונתן גירזיל
אליצור קריית אתא
445.7 8/11 7/11 8/11 0-3 0.7 +7
160210
424.5
08/07/2018 תחרות לזכרו של אלעד קופרברג ז"ל
נוער דרג ג
בית 4
3 נדב שוורץ
טנ''ש נס ציונה
465.0 7/11 11/8 8/11 11/9 9/11 2-3 0.7 +8.4
160208
424.5
08/07/2018 תחרות לזכרו של אלעד קופרברג ז"ל
נוער דרג ג
בית 4
1 עידן בירן
הפועל מבשרת ציון
297.5 2/11 6/11 8/11 0-3 0.7 +4.2
160560
424.5
06/07/2018 אליפות נצרת מס' 1
תחרות 1
בית 2
3 מתן ביטון
ק.ה. קריית מוצקין
481.7 11/9 11/8 11/6 3-0 0.7 -2.8
160558
424.5
06/07/2018 אליפות נצרת מס' 1
תחרות 1
בית 2
2 עודד נחשול
אס''א טכניון
624.2 11/6 12/10 11/9 3-0 0.7 -2.1
160555
424.5
06/07/2018 אליפות נצרת מס' 1
תחרות 1
בית 2
1 יובל וולפרט
הפועל נצרת עילית
810.8 11/7 11/6 11/3 3-0 0.7 -1.4
160579
424.5
06/07/2018 אליפות נצרת מס' 1
מקום 7-12
2 דן קריב
הפועל נצרת עילית
525.5 12/10 11/5 11/7 3-0 0.7 -2.1
160576
424.5
06/07/2018 אליפות נצרת מס' 1
מקום 7-12
1 יניב בוקובזה
הפועל נצרת עילית
442.0 11/7 7/11 8/11 9/11 1-3 0.7 +7
158915 30/06/2018
428.7
02/06/2018 מאסטרס כרמיאל - תחרות מסכמת
בנים 13
בית 2
3 ניב עמר
מכבי דימונה
461.3 11/8 9/11 11/7 6/11 11/8 3-2 0.7 -2.8
158913 30/06/2018
428.7
02/06/2018 מאסטרס כרמיאל - תחרות מסכמת
בנים 13
בית 2
2 איתי אביבי
הפועל חיפה
934.5 11/7 11/7 11/7 3-0 0.7 -0.7
158910 30/06/2018
428.7
02/06/2018 מאסטרס כרמיאל - תחרות מסכמת
בנים 13
בית 2
1 איתי שושן
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
1113.7 11/9 11/5 11/8 3-0 0.7 -0.7
158735
376.2
26/05/2018 אליפות קריית אונו הפתוחה 2018
בנים 13
6 אסף חננאל
הפועל קריית אונו
340.1 9/11 11/8 10/12 10/12 1-3 0.7 +5.6
158733
376.2
26/05/2018 אליפות קריית אונו הפתוחה 2018
בנים 13
5 עומר אריאן
הפועל קריית אונו
105.0 9/11 8/11 11/8 8/11 1-3 0.7 +2.8
158729
376.2
26/05/2018 אליפות קריית אונו הפתוחה 2018
בנים 13
4 מור בן טובים
הפועל ארנון רמת גן
82.8 9/11 11/8 7/11 11/8 7/11 2-3 0.7 +2.8
158710
376.2
26/05/2018 אליפות קריית אונו הפתוחה 2018
בנים 13
בית 1
3 מושיקו נשיא
הפועל קריית אונו
0.0 7/11 5/11 6/11 0-3 0.7 +0
אליפות גבעת שמואל הפתוחה 2018 גילאי 15 - רמה א' Φ:0.7
161271
דירוג

תאריך
29/08/2018
נדב שוורץ
טנ''ש נס ציונה
465 0-3 -2.8
אור ישעיהו שלמה
ק.ה. קריית מוצקין
424.5
אליפות גבעת שמואל הפתוחה 2018 גילאי 15 - רמה א' Φ:0.7
161270
דירוג

תאריך
29/08/2018
אלדד ברגר
מ. טנ"ש ויקטור נתניה
326 3-2 +4.9
אור ישעיהו שלמה
ק.ה. קריית מוצקין
424.5
אליפות גבעת שמואל הפתוחה 2018 גילאי 15 - רמה א' Φ:0.7
161266
דירוג

תאריך
29/08/2018
אור ישעיהו שלמה
ק.ה. קריית מוצקין
424.5 3-2 -4.9
יואב ניר-גנש
מ. טנ"ש ויקטור נתניה
354
אליפות גבעת שמואל הפתוחה 2018 גילאי 15 - רמה א' Φ:0.7
161263
דירוג

תאריך
29/08/2018
אור ישעיהו שלמה
ק.ה. קריית מוצקין
424.5 0-3 +4.2
רוי בן-עמי
מכבי תל אביב
317.1
אליפות גבעת שמואל הפתוחה 2018 גברים - דרג ב' Φ:0.7
161308
דירוג

תאריך
29/08/2018
אור ישעיהו שלמה
ק.ה. קריית מוצקין
424.5 3-1 -3.5
עידו טל
מכבי רחובות
409
אליפות גבעת שמואל הפתוחה 2018 גברים - דרג ב' Φ:0.7
161306
דירוג

תאריך
29/08/2018
רוי בן-עמי
מכבי תל אביב
317.1 3-0 +4.2
אור ישעיהו שלמה
ק.ה. קריית מוצקין
424.5
אליפות גבעת שמואל הפתוחה 2018 גברים - דרג ב' Φ:0.7
161305
דירוג

תאריך
29/08/2018
עידו טל
מכבי רחובות
409 1-3 -3.5
אור ישעיהו שלמה
ק.ה. קריית מוצקין
424.5
אליפות גבעת שמואל הפתוחה 2018 גברים - דרג ב' Φ:0.7
161303
דירוג

תאריך
29/08/2018
אור ישעיהו שלמה
ק.ה. קריית מוצקין
424.5 0-3 +16.8
טימור ישראל קריכלי
הפועל בת ים
649.95
תחרות לזכרו של אלעד קופרברג ז"ל נוער דרג ג Φ:0.7
160217
דירוג

תאריך
08/07/2018
אור ישעיהו שלמה
ק.ה. קריית מוצקין
424.5 0-3 +8.4
נדב שוורץ
טנ''ש נס ציונה
465
תחרות לזכרו של אלעד קופרברג ז"ל נוער דרג ג Φ:0.7
160215
דירוג

תאריך
08/07/2018
רועי ליבנר
ק.ה. גבעתיים
302.685 3-0 +4.2
אור ישעיהו שלמה
ק.ה. קריית מוצקין
424.5
תחרות לזכרו של אלעד קופרברג ז"ל נוער דרג ג Φ:0.7
160212
דירוג

תאריך
08/07/2018
יהונתן גירזיל
אליצור קריית אתא
445.7 3-0 +7
אור ישעיהו שלמה
ק.ה. קריית מוצקין
424.5
תחרות לזכרו של אלעד קופרברג ז"ל נוער דרג ג Φ:0.7
160210
דירוג

תאריך
08/07/2018
נדב שוורץ
טנ''ש נס ציונה
465 3-2 +8.4
אור ישעיהו שלמה
ק.ה. קריית מוצקין
424.5
תחרות לזכרו של אלעד קופרברג ז"ל נוער דרג ג Φ:0.7
160208
דירוג

תאריך
08/07/2018
אור ישעיהו שלמה
ק.ה. קריית מוצקין
424.5 0-3 +4.2
עידן בירן
הפועל מבשרת ציון
297.5
אליפות נצרת מס' 1 תחרות 1 Φ:0.7
160560
דירוג

תאריך
06/07/2018
מתן ביטון
ק.ה. קריית מוצקין
481.7 0-3 -2.8
אור ישעיהו שלמה
ק.ה. קריית מוצקין
424.5
אליפות נצרת מס' 1 תחרות 1 Φ:0.7
160558
דירוג

תאריך
06/07/2018
אור ישעיהו שלמה
ק.ה. קריית מוצקין
424.5 3-0 -2.1
עודד נחשול
אס''א טכניון
624.15
אליפות נצרת מס' 1 תחרות 1 Φ:0.7
160555
דירוג

תאריך
06/07/2018
יובל וולפרט
הפועל נצרת עילית
810.75 0-3 -1.4
אור ישעיהו שלמה
ק.ה. קריית מוצקין
424.5
אליפות נצרת מס' 1 מקום 7-12 Φ:0.7
160579
דירוג

תאריך
06/07/2018
דן קריב
הפועל נצרת עילית
525.5 0-3 -2.1
אור ישעיהו שלמה
ק.ה. קריית מוצקין
424.5
אליפות נצרת מס' 1 מקום 7-12 Φ:0.7
160576
דירוג

תאריך
06/07/2018
יניב בוקובזה
הפועל נצרת עילית
442 3-1 +7
אור ישעיהו שלמה
ק.ה. קריית מוצקין
424.5
מאסטרס כרמיאל - תחרות מסכמת בנים 13 Φ:0.7
158915
דירוג
30/06/2018
תאריך
02/06/2018
ניב עמר
מכבי דימונה
461.3 2-3 -2.8
אור ישעיהו שלמה
ק.ה. קריית מוצקין
428.7
מאסטרס כרמיאל - תחרות מסכמת בנים 13 Φ:0.7
158913
דירוג
30/06/2018
תאריך
02/06/2018
אור ישעיהו שלמה
ק.ה. קריית מוצקין
428.7 3-0 -0.7
איתי אביבי
הפועל חיפה
934.5
מאסטרס כרמיאל - תחרות מסכמת בנים 13 Φ:0.7
158910
דירוג
30/06/2018
תאריך
02/06/2018
איתי שושן
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
1113.7 0-3 -0.7
אור ישעיהו שלמה
ק.ה. קריית מוצקין
428.7
אליפות קריית אונו הפתוחה 2018 בנים 13 Φ:0.7
158735
דירוג

תאריך
26/05/2018
אור ישעיהו שלמה
ק.ה. קריית מוצקין
376.2 1-3 +5.6
אסף חננאל
הפועל קריית אונו
340.11
אליפות קריית אונו הפתוחה 2018 בנים 13 Φ:0.7
158733
דירוג

תאריך
26/05/2018
אור ישעיהו שלמה
ק.ה. קריית מוצקין
376.2 1-3 +2.8
עומר אריאן
הפועל קריית אונו
105
אליפות קריית אונו הפתוחה 2018 בנים 13 Φ:0.7
158729
דירוג

תאריך
26/05/2018
אור ישעיהו שלמה
ק.ה. קריית מוצקין
376.2 2-3 +2.8
מור בן טובים
הפועל ארנון רמת גן
82.8
אליפות קריית אונו הפתוחה 2018 בנים 13 Φ:0.7
158710
דירוג

תאריך
26/05/2018
מושיקו נשיא
הפועל קריית אונו
0 3-0 +0
אור ישעיהו שלמה
ק.ה. קריית מוצקין
376.2
© Copyright 2012-2018 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com