ליגת א גברים 2018-2019 צפון | Φ:1 | |||
187504 דירוג 31/03/2019 תאריך 17/03/2019 |
אלה סייאנוב הפועל עירוני נוף הגליל |
376.49 | 3-1 | +7 |
אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין |
471.7 |
ליגת א גברים 2018-2019 צפון | Φ:1 | |||
188077 דירוג 31/03/2019 תאריך 17/03/2019 |
שיזף שטרית הפועל גליל תחתון |
138.7 | 3-1 | +3 |
אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין |
471.7 |
ליגות נוער 2018-2019 קדטים שלב ב צפון-חיפה | Φ:1 | |||
183217 דירוג 31/03/2019 תאריך 06/03/2019 |
אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין |
471.7 | 0-3 | +4 |
אורן וקרט הפועל גליל תחתון |
263.5 |
ליגות נוער 2018-2019 קדטים שלב ב צפון-חיפה | Φ:1 | |||
183228 דירוג 31/03/2019 תאריך 06/03/2019 |
אילון קבלה הפועל עירוני צפת |
245.6 | 3-1 | +4 |
אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין |
471.7 |
ליגות נוער 2018-2019 קדטים שלב ב צפון-חיפה | Φ:1 | |||
183252 דירוג 31/03/2019 תאריך 06/03/2019 |
שירן קליאוט כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה |
371.7 | 3-1 | +7 |
אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין |
471.7 |
ליגות נוער 2018-2019 קדטים שלב ב צפון-חיפה | Φ:1 | |||
183220 דירוג 31/03/2019 תאריך 06/03/2019 |
אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין |
471.7 | 0-3 | +8 |
ליעד מור יוסף הפועל גליל תחתון |
429.9 |
ליגות נוער 2018-2019 קדטים שלב ב צפון-חיפה | Φ:1 | |||
183230 דירוג 31/03/2019 תאריך 06/03/2019 |
אבירם ימין בן שושן הפועל עירוני צפת |
256.4 | 3-1 | +4 |
אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין |
471.7 |
ליגת א גברים 2018-2019 צפון | Φ:1 | |||
182147 דירוג 31/03/2019 תאריך 03/03/2019 |
אלכסנדר שפירו אליצור קריית אתא |
776 | 0-3 | -2 |
אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין |
471.7 |
ליגת א גברים 2018-2019 צפון | Φ:1 | |||
182183 דירוג 31/03/2019 תאריך 03/03/2019 |
דוד בריש אליצור קריית אתא |
449.07 | 3-0 | +9 |
אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין |
471.7 |
מאסטרס כרמיאל מס' 6 בנים 15 | Φ:0.7 | |||
181579 דירוג 31/03/2019 תאריך 02/03/2019 |
אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין |
471.7 | 0-3 | +2.1 |
אריאל קרפינובסקי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה |
139.4 |
מאסטרס כרמיאל מס' 6 בנים 15 | Φ:0.7 | |||
181576 דירוג 31/03/2019 תאריך 02/03/2019 |
עידן טרוסמן אליצור קריית אתא |
1116.18 | 0-3 | -0.7 |
אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין |
471.7 |
מאסטרס כרמיאל מס' 6 בנים 15 | Φ:0.7 | |||
181575 דירוג 31/03/2019 תאריך 02/03/2019 |
איליי כוכבי מכבי זאב זכרון יעקב |
573 | 1-3 | -2.1 |
אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין |
471.7 |
ליגות נוער 2018-2019 קדטים חיפה | Φ:1 | |||
178193 דירוג 28/02/2019 תאריך 06/02/2019 |
אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין |
461.2 | 0-3 | +0 |
יואב רודוי טניס שולחן חיפה |
0 |
ליגת א גברים 2018-2019 צפון | Φ:1 | |||
177472 דירוג 28/02/2019 תאריך 03/02/2019 |
אברהם פרטוש הפועל עירוני נוף הגליל |
0 | 2-3 | +0 |
אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין |
461.2 |
ליגת א גברים 2018-2019 צפון | Φ:1 | |||
177442 דירוג 28/02/2019 תאריך 03/02/2019 |
אנטולי יפנוב הפועל עירוני נוף הגליל |
479.07 | 3-1 | +10 |
אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין |
461.2 |
ליגת א גברים 2018-2019 צפון | Φ:1 | |||
177444 דירוג 28/02/2019 תאריך 03/02/2019 |
יבגני ליבסטר הפועל עירוני נוף הגליל |
362.2 | 3-2 | +7 |
אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין |
461.2 |
ליגת א גברים 2018-2019 צפון | Φ:1 | |||
177474 דירוג 28/02/2019 תאריך 03/02/2019 |
יקיר טאיבי הפועל עירוני נוף הגליל |
586.95 | 0-3 | -3 |
אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין |
461.2 |
מאסטרס כרמיאל- 5 בנים 15 א | Φ:0.7 | |||
177197 דירוג 28/02/2019 תאריך 02/02/2019 |
איליי כוכבי מכבי זאב זכרון יעקב |
568.4 | 2-3 | -2.1 |
אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין |
461.2 |
מאסטרס כרמיאל- 5 בנים 15 א | Φ:0.7 | |||
177195 דירוג 28/02/2019 תאריך 02/02/2019 |
אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין |
461.2 | 3-0 | -0.7 |
איתי שושן כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה |
1150.7 |
מאסטרס כרמיאל- 5 בנים 15 א | Φ:0.7 | |||
177192 דירוג 28/02/2019 תאריך 02/02/2019 |
איתי אביבי הפועל חיפה |
1141.8 | 2-3 | -0.7 |
אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין |
461.2 |
ליגות נוער 2018-2019 קדטים חיפה | Φ:1 | |||
176732 דירוג 31/01/2019 תאריך 23/01/2019 |
אריאל קרפינובסקי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה |
131.6 | 3-0 | +3 |
אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין |
435.2 |
ליגות נוער 2018-2019 קדטים חיפה | Φ:1 | |||
176712 דירוג 31/01/2019 תאריך 23/01/2019 |
עדאל נובק אליצור קריית אתא |
106.7 | 3-0 | +3 |
אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין |
435.2 |
ליגות נוער 2018-2019 קדטים חיפה | Φ:1 | |||
176714 דירוג 31/01/2019 תאריך 23/01/2019 |
יהונתן גירזיל אליצור קריית אתא |
442 | 3-0 | +10 |
אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין |
435.2 |
ליגת א גברים 2018-2019 צפון | Φ:1 | |||
175857 דירוג 31/01/2019 תאריך 20/01/2019 |
אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין |
435.2 | 2-3 | +5 |
אורן וקרט הפועל גליל תחתון |
247.1 |
ליגת א גברים 2018-2019 צפון | Φ:1 | |||
175860 דירוג 31/01/2019 תאריך 20/01/2019 |
אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין |
435.2 | 0-3 | +5 |
נדב מרטין הפועל גליל תחתון |
236.5 |