פואד ליאור שלמה
עמותת קריית מוצקין
ID של השחקן : 3867
קטגוריה : S50 נקודות : 562.0
גברים
523
אליפות גבעת שמואל ה-6 גברים א'
201888 1 פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין משה באבא הפועל ארנון רמת גן 11/9 8/11 11/7 11/7
201890 3 אריאל שפירא טניס שולחן חיפה פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 11/7 8/11 9/11 8/11
אליפות רמלה יוני 2019 בוגרים ב
198337 1 טימור ישראל קריכלי הפועל בת ים פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 11/9 8/11 11/8 11/9
198338 2 נדב שוורץ טנ''ש נס ציונה פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 11/7 11/6 9/11 8/11 11/8
198355 4 יגור קיסרי הפועל טירת הכרמל פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 9/11 8/11 7/11
אליפות שבועות כרמיאל דרג א
197900 1 פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין ולנטין סיפקוב הישגי כרמיאל 8/11 9/11 7/11
197902 2 רומן רייטיך הישגי כרמיאל פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 11/8 11/7 9/11 7/11 6/11
197903 3 יגור קיסרי הפועל טירת הכרמל פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 8/11 8/11 9/11
9-14
198029 2 אלברט לרמן הישגי כרמיאל פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 11/8 11/7 9/11 7/11 11/7
198033 3 פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין ליאוניד לנגר הישגי כרמיאל /
אליפויות איזוריות קיץ 1 באר שבע בוגרים ב
198816 1 פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין אלי גורביץ הפועל טנ''ש באר שבע 8/11 8/11 6/11
198818 2 פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין זיו גוטמן הפועל טנ''ש באר שבע 9/11 6/11 9/11
198820 3 פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין ולדיסלב לשציוב מכבי עירוני שדרות 9/11 8/11 11/9 11/7 7/11
198823 4 יגור קיסרי הפועל טירת הכרמל פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 11/7 11/6 9/11 11/7
198824 5 ארנסט קלדררו מכבי עירוני שדרות פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 9/11 7/11 11/8 7/11
קריית מוצקין א
198901 1 שימי אסרף הפועל עירוני נוף הגליל פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 7/11 8/11 5/11
198904 2 פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין אריאל שפירא טניס שולחן חיפה 11/8 11/6 11/7
198906 3 מתן עופר הפועל חיפה פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 9/11 7/11 11/8 11/7 8/11
אליפות שהם בוגרים ב
196516 1 פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין עומר קמיל מכבי בני הרצליה 11/7 11/6 9/11 7/11 11/8
196518 2 אלון לב הפועל מעוף רעננה פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 9/11 7/11 6/11
196519 3 נועם אוסניס הפועל לוד פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 11/8 11/7 6/11 11/5
אליפות נס ציונה בוגרים ב
194678 1 נדב שוורץ טנ''ש נס ציונה פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 8/11 11/8 8/11 9/11
194679 2 גלעד אקסלרוד הפועל קריית אונו פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 8/11 8/11 8/11
מאסטרס כרמיאל מס' 8 בוגרים
194072 1 נתן סגל הישגי כרמיאל פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 8/11 5/11 13/15
194075 2 פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין יועד כוכבי מכבי זכרון יעקב 11/8 11/8 11/8
194077 3 יהונתן אלמוז הפועל גליל תחתון פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 11/9 12/14 4/11 4/11
בוגרים ב
194283 2 יגור קיסרי עמותת קריית מוצקין פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 11/6 11/8 3/11 11/9
194287 3 פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין רן מלינגר הפועל גליל תחתון 15/13 11/7 12/10
אליפות פסח כרמיאל דרג א
193504 1 ליאור שפיגלמן הישגי כרמיאל פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 9/11 8/11 8/11
193505 2 יובל וולפרט הפועל עירוני נוף הגליל פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 7/11 5/11 6/11
193508 3 פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין ויקטור סנדרוב הישגי כרמיאל 11/8 11/7 6/11 11/7
9-16
193666 1 אלכסנדר פרנקל הישגי כרמיאל פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 11/8 11/7 9/11 7/11 11/6
193668 2 יוסי אברמוב הישגי כרמיאל פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 11/8 11/7 11/6
193669 3 דן קריב הפועל עירוני נוף הגליל פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 8/11 7/11 8/11
אליפות מכבי 2019 גברים ב'
188699 1 איתי תבורי מ. טנ"ש ויקטור נתניה פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 12/14 4/11 3/11
188702 2 פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין סרגיי יגורוב אליצור קריית אתא 11/8 11/5 11/8
188704 3 דן ריביניק מכבי בני הרצליה פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 11/7 8/11 6/11 8/11
אליפות רמת גן ע"ש אהרון גולדנברג גברים ב'
193294 1 גילעד סקופ טנ''ש 2007 נתניה פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 11/8 11/7 11/8
193295 2 אורי מינץ ק.ה. גבעתיים פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 9/11 11/8 7/11 11/8 9/11
193315 4 שלמה ביגר הפועל קריית אונו פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 9/11 11/8 9/11 11/8 9/11
מאסטרס כרמיאל- 7 בוגרים
190548 1 יועד כוכבי מכבי זכרון יעקב פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 11/13 9/11 12/10 12/10 5/11
190549 2 יובל נוטנקו הישגי כרמיאל פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 8/11 7/11 9/11
בוגרים ב
191077 2 ויטלי דובינין הישגי כרמיאל פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 9/11 8/11 7/11
אליפות ישראל ה-65 בטניס שולחן 2019 סניורים 50
184880 1 פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין אביחי ג'קסון הפועל אילת 10/12 4/11 3/11
184882 3 סטניסלב שפירא מכבי דימונה פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 11/7 2/11 5/11 6/11
184889 4 אמנון בן-שחר מכבי בני הרצליה פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 4/11 6/11 5/11
מאסטרס כרמיאל מס' 6 בוגרים
181628 1 עידן טרוסמן אליצור קריית אתא פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 6/11 6/11 8/11
181629 2 נתן סגל הישגי כרמיאל פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 7/11 6/11 2/11
181632 3 פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין דניאל פרידמן כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 3/11 3/11 6/11
בוגרים ב
182344 2 פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין ליאוניד לנגר הישגי כרמיאל 4/11 5/11 8/11
182347 3 פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין רועי כהן הפועל קריית אונו 11/6 11/8 9/11 13/11
אליפות רמלה בוגרים ב
181324 1 פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין אנטוליי וורוביי הפועל לוד 4/11 5/11 11/8 5/11
181326 3 דניאל בהונקר מכבי רחובות פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 7/11 8/11 11/6 9/11
181338 4 יאיר שרעבי מכבי רחובות פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 9/11 11/8 7/11 11/8 6/11
מאסטרס כרמיאל- 5 18 בוגרים
177277 1 עידו פנסו הפועל קריית אונו פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 4/11 2/11 5/11
177278 2 דור רזניק כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 8/11 8/11 7/11
177281 3 פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין רומן רייטיך הישגי כרמיאל 14/12 7/11 2/11 11/3 3/11
בוגרים דרג ב
177361 1 פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין סיסאי סמיין טניס שולחן חיפה 6/11 5/11 5/11
177366 2 יועד כוכבי מכבי זכרון יעקב פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 11/7 11/6 4/11 11/9
177369 3 פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין אדיר דנינו מכבי זכרון יעקב 11/9 8/11 2/11 9/11
177370 4 בר אושר עובדיה עמותת קריית מוצקין פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 11/5 12/14 11/9 9/11 6/11
הרצליה תחרות פתוחה תחרות 1
178430 1 אלכסנדר שפירו מכבי בני הרצליה פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 8/11 6/11 11/9 11/13
178431 2 חי פרומרמן מכבי בני הרצליה פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 7/11 5/11 4/11
אליפות תל אביב הפתוחה בוגרים א
174848 1 נדב שוורץ טנ''ש נס ציונה פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 11/8 9/11 7/11 8/11
174849 2 דניאל בהונקר מכבי רחובות פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 8/11 6/11 8/11
ליגת א גברים 2018-2019 צפון
171261 0 יורי גורביץ' עמותת קריית מוצקין פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין /
175948 0 פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין אלה סייאנוב הפועל עירוני נוף הגליל 4/11 7/11 5/11
188070 0 מאור בן ציון הפועל גליל תחתון פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 9/11 11/8 9/11 7/11
171259 0 ליאור צליק עמותת קריית מוצקין פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 11/9 9/11 11/4 11/9
189113 0 פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין לאוניד בונצ'וק הפועל עירוני נוף הגליל 7/11 4/11 9/11
187511 0 יצחק כליפה הפועל עירוני נוף הגליל פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 11/9 11/8 9/11 11/6
172197 0 פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין /
173901 0 פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין בוריס יקובובסקי אליצור קריית אתא 11/3 11/5 11/6
189105 0 פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין ישראל גור-אריה הפועל עירוני נוף הגליל /
172194 0 פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין מתן קניס עמותת קריית מוצקין 7/11 6/11 7/11
175951 0 פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין דורון אברהמי הפועל עירוני נוף הגליל /
177453 0 יבגני ליבסטר הפועל עירוני נוף הגליל פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 11/6 11/9 8/11 11/4
188074 0 יובל פיין הפועל גליל תחתון פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין /
189102 0 פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין אברהם פרטוש הפועל עירוני נוף הגליל 11/5 11/4 11/5
ליגה א משחקי עליה
197844 0 עופר סיארה מכבי זכרון יעקב פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין /
197840 0 אורי אלמור מכבי זכרון יעקב פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 9/11 7/11 9/11
197802 0 אלכס וייסמן בית''ר רמלה פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 10/12 11/9 8/11 6/11
מאסטרס כרמיאל-4 18 בוגרים
173661 1 פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין יבגני בלכר הישגי כרמיאל 11/5 15/13 11/7
173663 2 אורי אלמור מכבי זכרון יעקב פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 4/11 7/11 8/11
173664 3 עמית גורן כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 8/11 10/12 3/11
בוגרים דרג ב
174116 1 שרון לבילב כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 5/11 17/15 5/11 5/11
אליפות שהם בוגרים ב
175374 2 פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין עופר פוקס מכבי שהם 11/8 11/6 11/5
175375 3 פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין אורי מינץ ק.ה. גבעתיים 11/4 12/10 11/7
מאסטרס כרמיאל-3 18 בוגרים
169766 1 רועי כהן הפועל קריית אונו פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 15/13 9/11 11/8 10/12 11/13
169767 2 ליאור שפיגלמן הישגי כרמיאל פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 5/11 4/11 5/11
169770 3 פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין עומרי אוסטריונג טניס שולחן חיפה 11/13 7/11 8/11
בוגרים דרג ב
170617 1 פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין שלי רבינוביץ הישגי כרמיאל 11/9 12/14 8/11 5/11
170618 2 איגור נובק אליצור קריית אתא פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 11/5 11/7 8/11 8/11 7/11
רנקליסט-2 2018-19 רמה ב' גברים, צפון, דרג ב'
168789 1 פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין שלמן אשורוב הפועל עירוני נוף הגליל 11/4 11/6 11/7
168791 3 גל פרפל הישגי כרמיאל פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 4/11 3/11 3/11
גביע המדינה 2018-19 גביע האיגוד
171047 0 ולדימיר שנדרנקו כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 3/11 9/11 7/11
171051 0 אלכסנדר טיפליצקי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין /
171049 0 א. סלבנקו / ו. שנדרנקו כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה/ כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה פ שלמה / ו. זלמן עמותת קריית מוצקין/ עמותת קריית מוצקין 8/11 8/11 7/11
מאסטרס כרמיאל-2 18 בוגרים
166592 1 יעל יחנס הישגי כרמיאל פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 12/10 11/6 11/7
166593 2 דור רזניק כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 7/11 11/13 8/11
166609 4 אורי אלמור מכבי זכרון יעקב פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 9/11 8/11 8/11
בוגרים דרג ב
166644 1 אנה ליטמן מכבי שהם פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 11/6 8/11 11/6 11/4
166651 2 פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין איריס שטיין הישגי כרמיאל 11/8 8/11 7/11 6/11
166654 3 עומר קמיל מכבי בני הרצליה פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 8/11 11/7 7/11 8/11
אליפות באר שבע אוקטובר 2018 בוגרים ב
166713 1 פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין יונתן אסינובסקי הפועל טנ''ש באר שבע 11/9 5/11 13/11 8/11 11/6
166715 2 פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין איליה ריטבין בית''ר באר שבע 11/6 11/2 11/7
166717 3 פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין שליו אלפסי הפועל טנ''ש באר שבע 11/9 8/11 9/11 11/5 11/3
מאסטרס כרמיאל-1 18 בוגרים
165361 1 איגור נובק אליצור קריית אתא פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 4/11 10/12 5/11
165362 2 עידו אטקין ק.ה. גבעתיים פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 6/11 6/11 7/11
165365 3 פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין יובל פיין הפועל גליל תחתון 11/6 7/11 11/7 11/7
בוגרים ב'
165461 1 בוריס טרטקובסקי הפועל עירוני נוף הגליל פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 11/9 9/11 11/5 11/9
165468 2 ניר רחליס הפועל גליל תחתון פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 5/11 8/11 8/11
אליפות נצרת עילית - ספטמבר 2018 בוגרים ב'
163200 1 רוסלן פינקלשטיין הפועל ארנון רמת גן פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 11/13 11/7 8/11 2/11
163201 2 מארק פולובץ הישגי כרמיאל פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 11/13 11/13 8/11
אליפות הרצליה - ראש השנה דרג ב
164976 1 אנדרי לפיצקי הפועל עירוני נוף הגליל פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 11/8 11/8 8/11 11/9
164979 3 עמית וולפרט הפועל עירוני נוף הגליל פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 3/11 2/11 8/11
164982 4 פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין דן ריביניק מכבי בני הרצליה 7/11 9/11 9/11
164984 5 פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין עידו טל מכבי רחובות 6/11 10/12 12/10 11/9 9/11
164995 6 יוסי עטיה הפועל ארנון רמת גן פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 5/11 6/11 6/11
אליפות גבעת שמואל הפתוחה 2018 גברים - דרג ב'
161294 1 פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין צבי פרידמן הפועל קריית אונו 9/11 8/11 9/11
161296 2 פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין רוי בן-עמי מכבי תל אביב 7/11 11/8 11/8 11/8
161298 3 פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין ניב שורצולד הפועל קריית אונו 9/11 11/9 11/8 11/8
אליפות נצרת מס 2 תחרות 1
160859 1 אנדרי לפיצקי הפועל עירוני נוף הגליל פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 11/9 7/11 14/16 16/14 14/12
160861 2 דיאגו שיקינסקי הפועל עירוני נוף הגליל פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 2/11 3/11 5/11
160864 3 פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין עודד נחשול אס''א טכניון 11/6 11/6 11/8
160868 5 אנטולי יפנוב הפועל עירוני נוף הגליל פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 11/7 11/6 11/8
160869 6 אסף גופר הפועל חיפה פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין /
160875 7 פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין שמעון פקטרמן הפועל חיפה 9/11 11/9 11/5 11/4
160880 8 פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין שארלי אבגי הפועל עירוני נוף הגליל 8/11 11/6 11/5 11/5
תחרות לזכרו של אלעד קופרברג ז"ל בוגרים דרג ג
160357 1 אורי מינץ ק.ה. גבעתיים פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 8/11 12/14 4/11
160358 2 משה באבא הפועל ארנון רמת גן פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 8/11 8/11 2/11
אליפות נצרת מס' 1 תחרות 1
160549 1 עידן טרוסמן אליצור קריית אתא פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 10/12 4/11 6/11
160552 2 פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין דן קריב הפועל עירוני נוף הגליל 13/11 9/11 9/11 5/11
160554 3 שארלי אבגי הפועל עירוני נוף הגליל פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 11/7 11/9 11/9
160569 4 דיאגו שיקינסקי הפועל עירוני נוף הגליל פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 5/11 2/11 4/11
אליפות קריית אונו הפתוחה 2018 גברים - דרג ב'
158640 1 פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין דן פאליי ק.ה. גבעתיים 9/11 8/11 11/8 9/11
158642 2 עמית צליח הפועל קריית אונו פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 8/11 7/11 11/8 7/11
158643 3 יוסי עטיה הפועל ארנון רמת גן פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 7/11 8/11 9/11
אליפות לוד מס' 1 גברים ב
160600 1 הילי ברבי הפועל לוד פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 7/11 7/11 7/11
160601 2 גלעד אקסלרוד הפועל קריית אונו פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 6/11 8/11 9/11
מאסטרס כרמיאל 7 בוגרים
158036 1 אורן בסן מכבי שהם פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 6/11 6/11 8/11
158037 2 נתן סגל הישגי כרמיאל פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 11/9 5/11 2/11 3/11
בוגרים ב
158055 1 עידן טרוסמן אליצור קריית אתא פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 7/11 8/11 5/11
158058 2 פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין איגור נובק אליצור קריית אתא 11/8 11/4 12/10
158060 3 פנינה גור מכבי שהם פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין /
מאסטרס כרמיאל מס' 6 18 בוגרים
156141 1 חן בילסון הישגי כרמיאל פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 7/11 6/11 5/11
156142 2 מארק פולובץ הישגי כרמיאל פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 11/13 11/8 11/8
אליפות ישראל לשנת 2018 ה-64 בטניס שולחן סניורים 50
153188 1 יפתח גסר מכבי תל אביב פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 3/11 5/11 3/11
153189 2 אמנון בן-שחר מכבי בני הרצליה פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 1/11 4/11 7/11
מאסטרס כרמיאל מס' 5 תחרות 9
148969 1 טל טילקין הישגי כרמיאל פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 6/11 5/11 8/11
148972 2 פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין ניר אברהם הישגי כרמיאל 11/7 11/5 11/9
148974 3 מיכאל פלדמן כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 9/11 11/4 11/7 7/11 10/12
מאסטרס כרמיאל מס' 4 18 בוגרים
144187 1 קרינה אדמסקי הישגי כרמיאל פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 9/11 10/12 7/11
144190 2 פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין מיכאל פלדמן כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 11/5 9/11 7/11 10/12
144192 3 רועי כהן הפועל מעוף רעננה פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 11/13 12/10 9/11 12/14
בוגרים ב
145185 1 גבריאל פרידמן כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 8/11 11/8 4/11 7/11
רנקליסט 3 - 2017-2018 - שלב ג' ק. מוצקין בוגרים
144347 1 פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין אליעזר ולדר עמותת קריית מוצקין 6/11 8/11 11/9 4/11
144349 3 איליה ליברצוק עמותת קריית מוצקין פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 4/11 5/11 1/11
144310 4 ולדימיר ברודנר עמותת קריית מוצקין פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 9/11 11/8 11/6 4/11 6/11
אליפות ארצית 60 שנה לנצרת עילית דרג ב
135240 1 זאב סהר הפועל עירוני נוף הגליל פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 8/11 10/12 5/11
135241 2 גיל אלבר מכבי זכרון יעקב פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 5/11 6/11 6/11
רנקליסט 2 - 2017-2018, שלב ג' קריית מוצקין בוגרים
135560 1 יורי גורביץ' עמותת קריית מוצקין פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 11/7 9/11 11/8 6/11 11/4
135561 2 איסאק פרנקל עמותת קריית מוצקין פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 6/11 4/11 9/11
135570 4 פדרו בלוק עמותת קריית מוצקין פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 6/11 11/8 4/11 3/11
משחקי דירוג סיבוב 1 - שלב ג' קריית מוצקין בוגרים
130800 1 פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין יורי גורביץ' עמותת קריית מוצקין 5/11 8/11 7/11
130802 2 משה ברלינר עמותת קריית מוצקין פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 11/3 11/4 11/3
130803 3 בנימין שרון עמותת קריית מוצקין פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 9/11 10/12 6/11
ליגות גברים 2017-2018 א גברים - מחוז צפון
145127 0 פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין דן קריב הפועל עירוני נוף הגליל /
140979 0 פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין מנחם מוטעי הפועל עירוני צפת 9/11 11/9 8/11 7/11
156603 0 איגור קוגן הפועל עמק הירדן פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 8/11 11/9 8/11 6/11
151069 0 אלכסנדר פריימוביץ הפועל עירוני נוף הגליל פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 10/12 4/11 9/11
149272 0 פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין יוסף מנדלמן אליצור קריית אתא /
139814 0 איגור נובק אליצור קריית אתא פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 11/7 8/11 5/11 5/11
149269 0 פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין יעקב טאוב אליצור קריית אתא 8/11 11/8 11/13 13/11 11/9
145124 0 פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין יובל וולפרט הפועל עירוני נוף הגליל 11/6 11/7 11/5
140969 0 פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין אביחי נחשון הפועל עמק הירדן 10/12 7/11 11/8 11/8 9/11
156595 0 אברהם שטרן הפועל עירוני צפת פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 6/11 5/11 5/11
151055 0 ירדן וולפרט הפועל עירוני נוף הגליל פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 11/5 11/13 9/11 11/6 11/9
139021 0 פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין איליה ליברצוק עמותת קריית מוצקין /
139833 0 אברהם שמאי אליצור קריית אתא פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין /
145137 0 פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין יניב בוקובזה הפועל עירוני נוף הגליל /
156593 0 מנחם מוטעי הפועל עירוני צפת פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 12/10 11/8 9/11 12/10
149282 0 פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין אולג לנגרמן אליצור קריית אתא /
139018 0 פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין ויטלי זלמן עמותת קריית מוצקין 11/4, 11/8, 11/5
139829 0 דוד בריש אליצור קריית אתא פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 11/7 11/7 11/8
145134 0 פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין אנטולי יפנוב הפועל עירוני נוף הגליל 11/3 11/7 8/11 12/10
149279 0 פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין איגור נובק אליצור קריית אתא 4/11 11/7 11/9 11/8
156605 0 בנימין פרידמן הפועל עמק הירדן פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין /
151071 0 אנטולי יפנוב הפועל עירוני נוף הגליל פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 11/8 11/9 4/11 11/9
139818 0 אולג לנגרמן אליצור קריית אתא פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין /
© Copyright 2012-2019 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com