פואד ליאור שלמה
עמותת קריית מוצקין
ID של השחקן : 3867
קטגוריה : S50 נקודות : 566.9
גברים
517
## דירוג תאריך אירוע סיבוב שחקן תוצאה Φ Δ
198906
566.9
11/07/2019 אליפויות איזוריות קיץ 1
קריית מוצקין א
בית 2
3 מתן עופר
הפועל חיפה
834.5 11/9 11/7 8/11 7/11 11/8 3-2 0.7 -1.4
198904
566.9
11/07/2019 אליפויות איזוריות קיץ 1
קריית מוצקין א
בית 2
2 אריאל שפירא
טניס שולחן חיפה
1039.9 11/8 11/6 11/7 3-0 0.7 -0.7
198901
566.9
11/07/2019 אליפויות איזוריות קיץ 1
קריית מוצקין א
בית 2
1 שימי אסרף
הפועל עירוני נוף הגליל
1250.5 11/7 11/8 11/5 3-0 0.7 -0.7
198824 30/06/2019
493.1
29/06/2019 אליפויות איזוריות קיץ 1
באר שבע בוגרים ב
5 ארנסט קלדררו
מכבי עירוני שדרות
694.8 11/9 11/7 8/11 11/7 3-1 0.4 -0.8
198823 30/06/2019
493.1
29/06/2019 אליפויות איזוריות קיץ 1
באר שבע בוגרים ב
4 יגור קיסרי
הפועל טירת הכרמל
656.5 7/11 6/11 11/9 7/11 1-3 0.4 +8
198820 30/06/2019
493.1
29/06/2019 אליפויות איזוריות קיץ 1
באר שבע בוגרים ב
בית 2
3 ולדיסלב לשציוב
מכבי עירוני שדרות
759.2 9/11 8/11 11/9 11/7 7/11 2-3 0.4 +9.6
198818 30/06/2019
493.1
29/06/2019 אליפויות איזוריות קיץ 1
באר שבע בוגרים ב
בית 2
2 זיו גוטמן
הפועל טנ''ש באר שבע
986.9 9/11 6/11 9/11 0-3 0.4 +12.8
198816 30/06/2019
493.1
29/06/2019 אליפויות איזוריות קיץ 1
באר שבע בוגרים ב
בית 2
1 אלי גורביץ
הפועל טנ''ש באר שבע
524.7 8/11 8/11 6/11 0-3 0.4 +4.8
198355 30/06/2019
493.1
22/06/2019 אליפות רמלה יוני 2019
בוגרים ב
4 יגור קיסרי
הפועל טירת הכרמל
656.5 11/9 11/8 11/7 3-0 0.7 -2.1
198338 30/06/2019
493.1
22/06/2019 אליפות רמלה יוני 2019
בוגרים ב
בית 2
2 נדב שוורץ
טנ''ש נס ציונה
729.4 7/11 6/11 11/9 11/8 8/11 2-3 0.7 +16.8
198337 30/06/2019
493.1
22/06/2019 אליפות רמלה יוני 2019
בוגרים ב
בית 2
1 טימור ישראל קריכלי
הפועל בת ים
583.3 9/11 11/8 8/11 9/11 1-3 0.7 +9.8
197903 30/06/2019
493.1
15/06/2019 אליפות שבועות כרמיאל
דרג א
בית 4
3 יגור קיסרי
הפועל טירת הכרמל
656.5 11/8 11/8 11/9 3-0 0.7 -2.1
197902 30/06/2019
493.1
15/06/2019 אליפות שבועות כרמיאל
דרג א
בית 4
2 רומן רייטיך
הישגי כרמיאל
300.0 8/11 7/11 11/9 11/7 11/6 3-2 0.7 -7
197900 30/06/2019
493.1
15/06/2019 אליפות שבועות כרמיאל
דרג א
בית 4
1 ולנטין סיפקוב
הישגי כרמיאל
283.4 8/11 9/11 7/11 0-3 0.7 +2.8
198029 30/06/2019
493.1
15/06/2019 אליפות שבועות כרמיאל
9-14
2 אלברט לרמן
הישגי כרמיאל
1139.7 8/11 7/11 11/9 11/7 7/11 2-3 0.7 +25.2
197840 30/06/2019
493.1
10/06/2019 ליגת א גברים 2018-2019
ליגה א משחקי עליה
מכבי זכרון יעקב M3 - עמותת קריית מוצקין M3
אורי אלמור
מכבי זכרון יעקב
1197.3 11/9 11/7 11/9 3-0 1 -1
197802 30/06/2019
493.1
10/06/2019 ליגת א גברים 2018-2019
ליגה א משחקי עליה
בית''ר רמלה M2 - עמותת קריית מוצקין M3
אלכס וייסמן
בית''ר רמלה
675.0 12/10 9/11 11/8 11/6 3-1 1 -3
196519 31/05/2019
490.3
18/05/2019 אליפות שהם
בוגרים ב
בית 2
3 נועם אוסניס
הפועל לוד
257.9 8/11 7/11 11/6 5/11 1-3 0.7 +2.8
196518 31/05/2019
490.3
18/05/2019 אליפות שהם
בוגרים ב
בית 2
2 אלון לב
הפועל מעוף רעננה
1004.4 11/9 11/7 11/6 3-0 0.7 -0.7
196516 31/05/2019
490.3
18/05/2019 אליפות שהם
בוגרים ב
בית 2
1 עומר קמיל
מכבי בני הרצליה
420.3 11/7 11/6 9/11 7/11 11/8 3-2 0.7 -4.9
194679 31/05/2019
490.3
11/05/2019 אליפות נס ציונה
בוגרים ב
בית 5
2 גלעד אקסלרוד
הפועל קריית אונו
837.5 11/8 11/8 11/8 3-0 0.7 -1.4
194678 31/05/2019
490.3
11/05/2019 אליפות נס ציונה
בוגרים ב
בית 5
1 נדב שוורץ
טנ''ש נס ציונה
700.2 11/8 8/11 11/8 11/9 3-1 0.7 -1.4
194077 31/05/2019
490.3
04/05/2019 מאסטרס כרמיאל מס' 8
בוגרים
בית 5
3 יהונתן אלמוז
הפועל גליל תחתון
687.3 9/11 14/12 11/4 11/4 3-1 0.7 -2.1
194075 31/05/2019
490.3
04/05/2019 מאסטרס כרמיאל מס' 8
בוגרים
בית 5
2 יועד כוכבי
מכבי זכרון יעקב
730.8 11/8 11/8 11/8 3-0 0.7 -1.4
194072 31/05/2019
490.3
04/05/2019 מאסטרס כרמיאל מס' 8
בוגרים
בית 5
1 נתן סגל
הישגי כרמיאל
1258.4 11/8 11/5 15/13 3-0 0.7 0
אליפויות איזוריות קיץ 1 קריית מוצקין א Φ:0.7
198906
דירוג

תאריך
11/07/2019
מתן עופר
הפועל חיפה
834.457 2-3 -1.4
פואד ליאור שלמה
עמותת קריית מוצקין
566.9
אליפויות איזוריות קיץ 1 קריית מוצקין א Φ:0.7
198904
דירוג

תאריך
11/07/2019
פואד ליאור שלמה
עמותת קריית מוצקין
566.9 3-0 -0.7
אריאל שפירא
טניס שולחן חיפה
1039.9
אליפויות איזוריות קיץ 1 קריית מוצקין א Φ:0.7
198901
דירוג

תאריך
11/07/2019
שימי אסרף
הפועל עירוני נוף הגליל
1250.52 0-3 -0.7
פואד ליאור שלמה
עמותת קריית מוצקין
566.9
אליפויות איזוריות קיץ 1 באר שבע בוגרים ב Φ:0.4
198824
דירוג
30/06/2019
תאריך
29/06/2019
ארנסט קלדררו
מכבי עירוני שדרות
694.825 1-3 -0.8
פואד ליאור שלמה
עמותת קריית מוצקין
493.1
אליפויות איזוריות קיץ 1 באר שבע בוגרים ב Φ:0.4
198823
דירוג
30/06/2019
תאריך
29/06/2019
יגור קיסרי
הפועל טירת הכרמל
656.465 3-1 +8
פואד ליאור שלמה
עמותת קריית מוצקין
493.1
אליפויות איזוריות קיץ 1 באר שבע בוגרים ב Φ:0.4
198820
דירוג
30/06/2019
תאריך
29/06/2019
פואד ליאור שלמה
עמותת קריית מוצקין
493.1 2-3 +9.6
ולדיסלב לשציוב
מכבי עירוני שדרות
759.175
אליפויות איזוריות קיץ 1 באר שבע בוגרים ב Φ:0.4
198818
דירוג
30/06/2019
תאריך
29/06/2019
פואד ליאור שלמה
עמותת קריית מוצקין
493.1 0-3 +12.8
זיו גוטמן
הפועל טנ''ש באר שבע
986.897
אליפויות איזוריות קיץ 1 באר שבע בוגרים ב Φ:0.4
198816
דירוג
30/06/2019
תאריך
29/06/2019
פואד ליאור שלמה
עמותת קריית מוצקין
493.1 0-3 +4.8
אלי גורביץ
הפועל טנ''ש באר שבע
524.725
אליפות רמלה יוני 2019 בוגרים ב Φ:0.7
198355
דירוג
30/06/2019
תאריך
22/06/2019
יגור קיסרי
הפועל טירת הכרמל
656.465 0-3 -2.1
פואד ליאור שלמה
עמותת קריית מוצקין
493.1
אליפות רמלה יוני 2019 בוגרים ב Φ:0.7
198338
דירוג
30/06/2019
תאריך
22/06/2019
נדב שוורץ
טנ''ש נס ציונה
729.4 3-2 +16.8
פואד ליאור שלמה
עמותת קריית מוצקין
493.1
אליפות רמלה יוני 2019 בוגרים ב Φ:0.7
198337
דירוג
30/06/2019
תאריך
22/06/2019
טימור ישראל קריכלי
הפועל בת ים
583.25 3-1 +9.8
פואד ליאור שלמה
עמותת קריית מוצקין
493.1
אליפות שבועות כרמיאל דרג א Φ:0.7
197903
דירוג
30/06/2019
תאריך
15/06/2019
יגור קיסרי
הפועל טירת הכרמל
656.465 0-3 -2.1
פואד ליאור שלמה
עמותת קריית מוצקין
493.1
אליפות שבועות כרמיאל דרג א Φ:0.7
197902
דירוג
30/06/2019
תאריך
15/06/2019
רומן רייטיך
הישגי כרמיאל
300 2-3 -7
פואד ליאור שלמה
עמותת קריית מוצקין
493.1
אליפות שבועות כרמיאל דרג א Φ:0.7
197900
דירוג
30/06/2019
תאריך
15/06/2019
פואד ליאור שלמה
עמותת קריית מוצקין
493.1 0-3 +2.8
ולנטין סיפקוב
הישגי כרמיאל
283.4
אליפות שבועות כרמיאל 9-14 Φ:0.7
198029
דירוג
30/06/2019
תאריך
15/06/2019
אלברט לרמן
הישגי כרמיאל
1139.7 3-2 +25.2
פואד ליאור שלמה
עמותת קריית מוצקין
493.1
ליגת א גברים 2018-2019 ליגה א משחקי עליה Φ:1
197840
דירוג
30/06/2019
תאריך
10/06/2019
אורי אלמור
מכבי זכרון יעקב
1197.3 0-3 -1
פואד ליאור שלמה
עמותת קריית מוצקין
493.1
ליגת א גברים 2018-2019 ליגה א משחקי עליה Φ:1
197802
דירוג
30/06/2019
תאריך
10/06/2019
אלכס וייסמן
בית''ר רמלה
674.975 1-3 -3
פואד ליאור שלמה
עמותת קריית מוצקין
493.1
אליפות שהם בוגרים ב Φ:0.7
196519
דירוג
31/05/2019
תאריך
18/05/2019
נועם אוסניס
הפועל לוד
257.9 3-1 +2.8
פואד ליאור שלמה
עמותת קריית מוצקין
490.3
אליפות שהם בוגרים ב Φ:0.7
196518
דירוג
31/05/2019
תאריך
18/05/2019
אלון לב
הפועל מעוף רעננה
1004.42 0-3 -0.7
פואד ליאור שלמה
עמותת קריית מוצקין
490.3
אליפות שהם בוגרים ב Φ:0.7
196516
דירוג
31/05/2019
תאריך
18/05/2019
פואד ליאור שלמה
עמותת קריית מוצקין
490.3 3-2 -4.9
עומר קמיל
מכבי בני הרצליה
420.3
אליפות נס ציונה בוגרים ב Φ:0.7
194679
דירוג
31/05/2019
תאריך
11/05/2019
גלעד אקסלרוד
הפועל קריית אונו
837.543 0-3 -1.4
פואד ליאור שלמה
עמותת קריית מוצקין
490.3
אליפות נס ציונה בוגרים ב Φ:0.7
194678
דירוג
31/05/2019
תאריך
11/05/2019
נדב שוורץ
טנ''ש נס ציונה
700.2 1-3 -1.4
פואד ליאור שלמה
עמותת קריית מוצקין
490.3
מאסטרס כרמיאל מס' 8 בוגרים Φ:0.7
194077
דירוג
31/05/2019
תאריך
04/05/2019
יהונתן אלמוז
הפועל גליל תחתון
687.3 1-3 -2.1
פואד ליאור שלמה
עמותת קריית מוצקין
490.3
מאסטרס כרמיאל מס' 8 בוגרים Φ:0.7
194075
דירוג
31/05/2019
תאריך
04/05/2019
פואד ליאור שלמה
עמותת קריית מוצקין
490.3 3-0 -1.4
יועד כוכבי
מכבי זכרון יעקב
730.8
מאסטרס כרמיאל מס' 8 בוגרים Φ:0.7
194072
דירוג
31/05/2019
תאריך
04/05/2019
נתן סגל
הישגי כרמיאל
1258.44 0-3 +0
פואד ליאור שלמה
עמותת קריית מוצקין
490.3
© Copyright 2012-2019 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com