רנקליסט-2 2018-19 בנות 15 פלייאוף תחתון | Φ:1.5 | |||
172274 דירוג 31/12/2018 תאריך 06/12/2018 |
לוטם קופרווסר כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה |
103.1 | 3-0 | -4.5 |
ספיר ברקוביץ הישגי כרמיאל |
216.9 |
רנקליסט-2 2018-19 בנות 15 פלייאוף תחתון | Φ:1.5 | |||
172272 דירוג 31/12/2018 תאריך 06/12/2018 |
שיראל הרון הישגי כרמיאל |
303 | 3-0 | +30 |
לוטם קופרווסר כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה |
103.1 |
רנקליסט-2 2018-19 רמה ב' בנים 13, צפון, דרג ב' | Φ:1 | |||
168734 דירוג 30/11/2018 תאריך 25/11/2018 |
אלעד מור יוסף הפועל גליל תחתון |
219.5 | 2-3 | -3 |
לוטם קופרווסר כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה |
96.1 |
רנקליסט-2 2018-19 רמה ב' בנים 13, צפון, דרג ב' | Φ:1 | |||
168728 דירוג 30/11/2018 תאריך 25/11/2018 |
איתי יעקובי הפועל גליל תחתון |
111.2 | 3-1 | +10 |
לוטם קופרווסר כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה |
96.1 |
רנקליסט-1 2018-19 רמה ב' בנים 13, צפון, דרג ב' | Φ:1 | |||
165724 דירוג 31/10/2018 תאריך 28/10/2018 |
שיזף שטרית הפועל גליל תחתון |
103.3 | 1-3 | -5 |
לוטם קופרווסר כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה |
93.1 |
רנקליסט-1 2018-19 רמה ב' בנים 13, צפון, דרג ב' | Φ:1 | |||
165722 דירוג 31/10/2018 תאריך 28/10/2018 |
לוטם קופרווסר כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה |
93.1 | 1-3 | +10 |
מעין ריבצין כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה |
114.1 |
רנקליסט-1 2018-19 רמה ב' בנים 13, צפון, דרג ב' | Φ:1 | |||
165719 דירוג 31/10/2018 תאריך 28/10/2018 |
אלה שביט הישגי כרמיאל |
417.4 | 0-3 | -2 |
לוטם קופרווסר כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה |
93.1 |
מאסטרס כרמיאל - תחרות מסכמת בנות 12 | Φ:0.7 | |||
158964 דירוג 30/06/2018 תאריך 02/06/2018 |
אלה שביט הישגי כרמיאל |
459.7 | 0-3 | -1.4 |
לוטם קופרווסר כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה |
95.9 |
מאסטרס כרמיאל - תחרות מסכמת בנות 12 | Φ:0.7 | |||
158963 דירוג 30/06/2018 תאריך 02/06/2018 |
רומי טילקין הישגי כרמיאל |
441.4 | 0-3 | -1.4 |
לוטם קופרווסר כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה |
95.9 |
אליפות ישראל לשנת 2018 ה-64 בטניס שולחן בנות 13 | Φ:2 | |||
151627 דירוג 30/04/2018 תאריך 04/04/2018 |
נוי רוזנצויג הפועל ארנון רמת גן |
80.7 | 0-3 | -10 |
לוטם קופרווסר כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה |
69.9 |
אליפות ישראל לשנת 2018 ה-64 בטניס שולחן בנות 13 | Φ:2 | |||
151625 דירוג 30/04/2018 תאריך 04/04/2018 |
לוטם קופרווסר כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה |
69.9 | 2-3 | +40 |
אמה לויתן הפועל בת ים |
260.3 |
אליפות ישראל לשנת 2018 ה-64 בטניס שולחן בנות 13 | Φ:2 | |||
151622 דירוג 30/04/2018 תאריך 04/04/2018 |
סוניה ירובינסקי הישגי כרמיאל |
361.9 | 0-3 | -4 |
לוטם קופרווסר כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה |
69.9 |
ליגות נוער 2017-2018 ארצית נוער - מחוז צפון | Φ:1 | |||
150805 דירוג 31/03/2018 תאריך 14/03/2018 |
לוטם קופרווסר כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה |
76.1 | 3-0 | -3 |
ארטיום דוליה עמותת קריית מוצקין |
210.4 |
ליגות נוער 2017-2018 ארצית נוער - מחוז צפון | Φ:1 | |||
150796 דירוג 31/03/2018 תאריך 14/03/2018 |
לוטם קופרווסר כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה |
76.1 | 3-0 | -2 |
יהונתן גירזיל עמותת קריית מוצקין |
373.4 |
רנקליסט 4 - 2017-2018 בנות 15 א' | Φ:1.5 | |||
150482 דירוג 31/03/2018 תאריך 12/03/2018 |
אליזבט ננחוב הישגי כרמיאל |
254.4 | 0-3 | -4.5 |
לוטם קופרווסר כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה |
76.1 |
רנקליסט 4 - 2017-2018 בנות 15 א' | Φ:1.5 | |||
150478 דירוג 31/03/2018 תאריך 12/03/2018 |
לוטם קופרווסר כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה |
76.1 | 3-1 | -3 |
תמר גולן מכבי שהם |
324 |
רנקליסט 4 - 2017-2018 בנות 15 א' | Φ:1.5 | |||
150475 דירוג 31/03/2018 תאריך 12/03/2018 |
עלמה טנא אופק קריית אונו |
703.837 | 0-3 | -1.5 |
לוטם קופרווסר כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה |
76.1 |
רנקליסט 4 - 2017-2018 בנות 15 א' | Φ:1.5 | |||
150473 דירוג 31/03/2018 תאריך 12/03/2018 |
רומי טילקין הישגי כרמיאל |
419.4 | 0-3 | -3 |
לוטם קופרווסר כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה |
76.1 |
מאסטרס כרמיאל מס' 5 בנות 12 | Φ:0.7 | |||
148859 דירוג 31/03/2018 תאריך 03/03/2018 |
לוטם קופרווסר כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה |
76.1 | 3-0 | -1.4 |
ליאל שוט הישגי כרמיאל |
286.175 |
מאסטרס כרמיאל מס' 5 בנות 12 | Φ:0.7 | |||
148856 דירוג 31/03/2018 תאריך 03/03/2018 |
אלה שביט הישגי כרמיאל |
450.4 | 0-3 | -1.4 |
לוטם קופרווסר כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה |
76.1 |
מאסטרס כרמיאל מס' 5 בנות 12 | Φ:0.7 | |||
148855 דירוג 31/03/2018 תאריך 03/03/2018 |
רומי טילקין הישגי כרמיאל |
419.4 | 0-3 | -1.4 |
לוטם קופרווסר כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה |
76.1 |
אליפות הפועל 2018 בנות 12 | Φ:1 | |||
142923 דירוג 31/03/2018 תאריך 28/02/2018 |
לוטם קופרווסר כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה |
76.1 | 3-0 | -3 |
אליזבט ננחוב הישגי כרמיאל |
254.4 |
אליפות הפועל 2018 בנות 12 | Φ:1 | |||
142914 דירוג 31/03/2018 תאריך 28/02/2018 |
רומי טילקין הישגי כרמיאל |
419.4 | 0-3 | -2 |
לוטם קופרווסר כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה |
76.1 |
אליפות הפועל 2018 בנות 12 | Φ:1 | |||
142913 דירוג 31/03/2018 תאריך 28/02/2018 |
אדל ברנסקי הפועל עירוני נוף הגליל |
227.1 | 3-0 | +20 |
לוטם קופרווסר כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה |
76.1 |
ליגות נוער 2017-2018 ארצית נוער - מחוז צפון | Φ:1 | |||
148606 דירוג 27/02/2018 תאריך 25/02/2018 |
אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין |
316.4 | 0-3 | -2 |
לוטם קופרווסר כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה |
48.8 |