ליגות נוער 2017-2018 לאומית נוער מחוז שפלה | Φ:1 | |||
131187 דירוג 30/11/2017 תאריך 15/11/2017 |
סער דרומי הפועל ירושלים |
0 | 0-3 | +0 |
דין קדם הפועל ירושלים |
237 |
אליפות ישראל לשנת 2017 ה-63 בטניס שולחן בנים 13 | Φ:2 | |||
112421 דירוג 30/04/2017 תאריך 12/04/2017 |
ניר לוי הפועל אילת |
0 | 3-0 | +0 |
דין קדם מועדון ספורט מעלה אדומים |
0 |
אליפות ישראל לשנת 2017 ה-63 בטניס שולחן בנים 13 | Φ:2 | |||
112419 דירוג 30/04/2017 תאריך 12/04/2017 |
דין קדם מועדון ספורט מעלה אדומים |
0 | 3-1 | +0 |
בן בכר מכבי תל אביב |
338.3 |
אליפות ישראל לשנת 2017 ה-63 בטניס שולחן בנים 13 | Φ:2 | |||
112416 דירוג 30/04/2017 תאריך 12/04/2017 |
תומר ארצי הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה |
338.337 | 2-3 | +0 |
דין קדם מועדון ספורט מעלה אדומים |
0 |
ליגות נוער 2016-2017 ארצית נוער - מחוז שפלה | Φ:1 | |||
113022 דירוג 31/03/2017 תאריך 22/03/2017 |
דין קדם מועדון ספורט מעלה אדומים |
0 | 3-1 | +0 |
לילי קוגן מכבי רחובות |
328 |
ליגות נוער 2016-2017 ארצית נוער - מחוז שפלה | Φ:1 | |||
113007 דירוג 31/03/2017 תאריך 22/03/2017 |
דין קדם מועדון ספורט מעלה אדומים |
0 | 3-0 | +0 |
איל רייפלר מכבי רחובות |
0 |
ליגות נוער 2016-2017 ארצית נוער - מחוז שפלה | Φ:1 | |||
111118 דירוג 31/03/2017 תאריך 08/03/2017 |
דין קדם מועדון ספורט מעלה אדומים |
0 | 3-0 | +0 |
שיר שטיין טנ''ש נס ציונה |
325 |
ליגות נוער 2016-2017 ארצית נוער - מחוז שפלה | Φ:1 | |||
111103 דירוג 31/03/2017 תאריך 08/03/2017 |
דין קדם מועדון ספורט מעלה אדומים |
0 | 3-0 | +0 |
מיכאל חתמוב בית''ר רמלה |
288.9 |
ליגות נוער 2016-2017 ארצית נוער - מחוז שפלה | Φ:1 | |||
107870 דירוג 28/02/2017 תאריך 22/02/2017 |
נדב למדן הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה |
0 | 3-0 | +0 |
דין קדם מועדון ספורט מעלה אדומים |
0 |
ליגות נוער 2016-2017 ארצית נוער - מחוז שפלה | Φ:1 | |||
107866 דירוג 28/02/2017 תאריך 22/02/2017 |
דין קדם מועדון ספורט מעלה אדומים |
0 | 0-3 | +0 |
כפיר עזרתי מכבי שהם |
0 |
ליגות נוער 2016-2017 ארצית נוער - מחוז שפלה | Φ:1 | |||
107873 דירוג 28/02/2017 תאריך 22/02/2017 |
ליאור אשחר הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה |
0 | 0-3 | +0 |
דין קדם מועדון ספורט מעלה אדומים |
0 |
ליגות נוער 2016-2017 ארצית נוער - מחוז שפלה | Φ:1 | |||
103293 דירוג 31/01/2017 תאריך 25/01/2017 |
ליאור אשחר הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה |
0 | 0-3 | +0 |
דין קדם מועדון ספורט מעלה אדומים |
0 |
ליגות נוער 2016-2017 ארצית נוער - מחוז שפלה | Φ:1 | |||
103304 דירוג 31/01/2017 תאריך 25/01/2017 |
דין קדם מועדון ספורט מעלה אדומים |
0 | 3-0 | +0 |
תום לגשטיין טנ''ש נס ציונה |
371.85 |
ליגות נוער 2016-2017 ארצית נוער - מחוז שפלה | Φ:1 | |||
103299 דירוג 31/01/2017 תאריך 25/01/2017 |
יונתן גולדיץ בית''ר רמלה |
320 | 3-0 | +0 |
דין קדם מועדון ספורט מעלה אדומים |
0 |
ליגות נוער 2016-2017 ארצית נוער - מחוז שפלה | Φ:1 | |||
103296 דירוג 31/01/2017 תאריך 25/01/2017 |
אוריה סמורי הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה |
292.5 | 0-3 | +0 |
דין קדם מועדון ספורט מעלה אדומים |
0 |
ליגות נוער 2016-2017 ארצית נוער - מחוז שפלה | Φ:1 | |||
103306 דירוג 31/01/2017 תאריך 25/01/2017 |
דין קדם מועדון ספורט מעלה אדומים |
0 | 3-1 | +0 |
גלעד לוין טנ''ש נס ציונה |
304 |
ליגות נוער 2016-2017 ארצית נוער - מחוז שפלה | Φ:1 | |||
101797 דירוג 31/01/2017 תאריך 11/01/2017 |
דין קדם מועדון ספורט מעלה אדומים |
0 | 0-3 | +0 |
דוד מלכה הפועל לוד |
0 |