עומר אהרונוביץ
הפועל ארנון רמת גן
ID של השחקן : 2949
קטגוריה : M12 נקודות : 325.5
גברים בנים 13
627 27
כל השדות חובה
## דירוג תאריך אירוע סיבוב שחקן תוצאה Φ Δ
139425
325.5
10/01/2018 ליגות נוער 2017-2018
ארצית נוער מחוז מרכז 2
הפועל ארנון רמת גן J2 - הפועל קריית אונו J4
רועי שפירא
הפועל קריית אונו
לא מדורג 8/11 8/11 7/11 0-3 1 +0
139416
325.5
10/01/2018 ליגות נוער 2017-2018
ארצית נוער מחוז מרכז 2
הפועל ארנון רמת גן J2 - הפועל קריית אונו J3
עמית בן-עמי
הפועל קריית אונו
385.5 11/9 9/11 11/7 8/11 11/7 3-2 1 -4
139428
325.5
10/01/2018 ליגות נוער 2017-2018
ארצית נוער מחוז מרכז 2
הפועל ארנון רמת גן J2 - הפועל קריית אונו J4
אוריאל כהן
הפועל קריית אונו
לא מדורג 3/11 7/11 6/11 0-3 1 +0
138398
325.5
01/01/2018 ליגות נוער 2017-2018
ארצית נוער מחוז מרכז 2
הפועל ארנון רמת גן J2 - הפועל ארנון רמת גן J3
גיא רווה
הפועל ארנון רמת גן
93.1 7/11 11/9 12/10 9/11 11/6 3-2 1 -12
138864
325.5
01/01/2018 ליגות נוער 2017-2018
ארצית נוער מחוז מרכז 2
הפועל ארנון רמת גן J3 - הפועל ארנון רמת גן J2
מאור אלון
הפועל ארנון רמת גן
לא מדורג 11/7 6/11 8/11 8/11 1-3 1 +0
138401
325.5
01/01/2018 ליגות נוער 2017-2018
ארצית נוער מחוז מרכז 2
הפועל ארנון רמת גן J2 - הפועל ארנון רמת גן J3
איתי ישראלי
הפועל ארנון רמת גן
260.1 8/11 11/9 8/11 6/11 1-3 1 +7
128794 30/11/2017
323.5
09/11/2017 משחקי דירוג סיבוב 1 - שלב ב' - מחוז מרכז
דרג ב' 13
6 נתנאל אברמוב
ק.ה. גבעתיים
399.3 11/7 11/6 11/4 3-0 1 -4
128790 30/11/2017
323.5
09/11/2017 משחקי דירוג סיבוב 1 - שלב ב' - מחוז מרכז
דרג ב' 13
5 בן בכר
ק.ה. גבעתיים
347.4 11/6 7/11 11/6 11/6 3-1 1 -5
128787 30/11/2017
323.5
09/11/2017 משחקי דירוג סיבוב 1 - שלב ב' - מחוז מרכז
דרג ב' 13
4 דביר זינגר
הפועל מבשרת ציון
0.0 6/11 11/7 7/11 8/11 1-3 1 +0
129495 30/11/2017
323.5
09/11/2017 משחקי דירוג סיבוב 1 - שלב ב' - מחוז מרכז
דרג ב' 13
בית 3
3 נועם אלוש
בית''ר ראשון לציון
246.1 7/11 11/8 9/11 9/11 1-3 1 +7
129494 30/11/2017
323.5
09/11/2017 משחקי דירוג סיבוב 1 - שלב ב' - מחוז מרכז
דרג ב' 13
בית 3
2 אדם ביריוקוב
הפועל בת ים
71.0 6/11 4/11 7/11 0-3 1 +4
117063 31/05/2017
317.5
22/05/2017 משחקי דירוג סבב 4
בנים 11 - דרגה א'
בית 2
5 רומי טילקין
הישגי כרמיאל
365.7 10/12 4/11 8/11 0-3 1.5 +18
117059 31/05/2017
317.5
22/05/2017 משחקי דירוג סבב 4
בנים 11 - דרגה א'
בית 2
4 איתי אביבי
הפועל חיפה
602.2 11/9 11/7 11/8 3-0 1.5 -3
117055 31/05/2017
317.5
22/05/2017 משחקי דירוג סבב 4
בנים 11 - דרגה א'
בית 2
3 אורי אלמור
מכבי זכרון יעקב
700.2 11/4 11/6 11/8 3-0 1.5 -3
117053 31/05/2017
317.5
22/05/2017 משחקי דירוג סבב 4
בנים 11 - דרגה א'
בית 2
2 עמית בן-עמי
הפועל קריית אונו
327.0 4/11 9/11 11/13 0-3 1.5 +15
117051 31/05/2017
317.5
22/05/2017 משחקי דירוג סבב 4
בנים 11 - דרגה א'
בית 2
1 ירדן וולפרט
הפועל גליל תחתון
365.5 11/3 11/4 8/11 11/4 3-1 1.5 -6
117075 31/05/2017
317.5
22/05/2017 משחקי דירוג סבב 4
11 א' - מקומות 5-8
בית 1
2 אלינור דוידוב
מכבי דימונה
550.0 15/13 11/9 10/12 11/8 3-1 1.5 -3
117074 31/05/2017
317.5
22/05/2017 משחקי דירוג סבב 4
11 א' - מקומות 5-8
בית 1
1 אסף חננאל
הפועל קריית אונו
0.0 6/11 4/11 11/9 9/11 1-3 1.5 +0
116535 31/05/2017
317.5
15/05/2017 משחקי דירוג סבב 4
בנים 13 - דרגה ב'
בית 3
4 בן יצחק
מ. טנ"ש ויקטור נתניה
666.7 11/5 11/3 11/4 3-0 1.5 -3
116534 31/05/2017
317.5
15/05/2017 משחקי דירוג סבב 4
בנים 13 - דרגה ב'
בית 3
3 מתן קוזנצוב
בית''ר אשדוד
0.0 11/9 11/9 11/5 3-0 1.5 0
116532 31/05/2017
317.5
15/05/2017 משחקי דירוג סבב 4
בנים 13 - דרגה ב'
בית 3
2 רן מלינגר
הפועל גליל תחתון
287.7 6/11 11/6 13/11 11/13 15/13 3-2 1.5 -9
116530 31/05/2017
317.5
15/05/2017 משחקי דירוג סבב 4
בנים 13 - דרגה ב'
בית 3
1 שירן קליאוט
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
262.5 8/11 6/11 13/11 5/11 1-3 1.5 +10.5
116583 31/05/2017
317.5
15/05/2017 משחקי דירוג סבב 4
13 ב - מקומות 9-16
3 איתיאלי דהן
הפועל ארנון רמת גן
0.0 11/8 12/10 11/9 3-0 1.5 0
116579 31/05/2017
317.5
15/05/2017 משחקי דירוג סבב 4
13 ב - מקומות 9-16
2 אריאל קרפינובסקי
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
0.0 7/11 7/11 11/8 9/11 1-3 1.5 +0
116573 31/05/2017
317.5
15/05/2017 משחקי דירוג סבב 4
13 ב - מקומות 9-16
1 ליעד מור יוסף
הפועל גליל תחתון
255.2 7/11 11/5 11/5 11/6 3-1 1.5 -10.5
ליגות נוער 2017-2018 ארצית נוער מחוז מרכז 2 Φ:1
139425
דירוג

תאריך
10/01/2018
עומר אהרונוביץ
הפועל ארנון רמת גן
325.5 0-3 +0
רועי שפירא
הפועל קריית אונו
NOT_RANKED
ליגות נוער 2017-2018 ארצית נוער מחוז מרכז 2 Φ:1
139416
דירוג

תאריך
10/01/2018
עומר אהרונוביץ
הפועל ארנון רמת גן
325.5 3-2 -4
עמית בן-עמי
הפועל קריית אונו
385.5
ליגות נוער 2017-2018 ארצית נוער מחוז מרכז 2 Φ:1
139428
דירוג

תאריך
10/01/2018
עומר אהרונוביץ
הפועל ארנון רמת גן
325.5 0-3 +0
אוריאל כהן
הפועל קריית אונו
NOT_RANKED
ליגות נוער 2017-2018 ארצית נוער מחוז מרכז 2 Φ:1
138398
דירוג

תאריך
01/01/2018
עומר אהרונוביץ
הפועל ארנון רמת גן
325.5 3-2 -12
גיא רווה
הפועל ארנון רמת גן
93.1
ליגות נוער 2017-2018 ארצית נוער מחוז מרכז 2 Φ:1
138864
דירוג

תאריך
01/01/2018
מאור אלון
הפועל ארנון רמת גן
NOT_RANKED 3-1 +0
עומר אהרונוביץ
הפועל ארנון רמת גן
325.5
ליגות נוער 2017-2018 ארצית נוער מחוז מרכז 2 Φ:1
138401
דירוג

תאריך
01/01/2018
עומר אהרונוביץ
הפועל ארנון רמת גן
325.5 1-3 +7
איתי ישראלי
הפועל ארנון רמת גן
260.137
משחקי דירוג סיבוב 1 - שלב ב' - מחוז מרכז דרג ב' 13 Φ:1
128794
דירוג
30/11/2017
תאריך
09/11/2017
נתנאל אברמוב
ק.ה. גבעתיים
399.31 0-3 -4
עומר אהרונוביץ
הפועל ארנון רמת גן
323.5
משחקי דירוג סיבוב 1 - שלב ב' - מחוז מרכז דרג ב' 13 Φ:1
128790
דירוג
30/11/2017
תאריך
09/11/2017
עומר אהרונוביץ
הפועל ארנון רמת גן
323.5 3-1 -5
בן בכר
ק.ה. גבעתיים
347.4
משחקי דירוג סיבוב 1 - שלב ב' - מחוז מרכז דרג ב' 13 Φ:1
128787
דירוג
30/11/2017
תאריך
09/11/2017
עומר אהרונוביץ
הפועל ארנון רמת גן
323.5 1-3 +0
דביר זינגר
הפועל מבשרת ציון
0
משחקי דירוג סיבוב 1 - שלב ב' - מחוז מרכז דרג ב' 13 Φ:1
129495
דירוג
30/11/2017
תאריך
09/11/2017
עומר אהרונוביץ
הפועל ארנון רמת גן
323.5 1-3 +7
נועם אלוש
בית''ר ראשון לציון
246.085
משחקי דירוג סיבוב 1 - שלב ב' - מחוז מרכז דרג ב' 13 Φ:1
129494
דירוג
30/11/2017
תאריך
09/11/2017
עומר אהרונוביץ
הפועל ארנון רמת גן
323.5 0-3 +4
אדם ביריוקוב
הפועל בת ים
71
משחקי דירוג סבב 4 בנים 11 - דרגה א' Φ:1.5
117063
דירוג
31/05/2017
תאריך
22/05/2017
עומר אהרונוביץ
הפועל ארנון רמת גן
317.5 0-3 +18
רומי טילקין
הישגי כרמיאל
365.7
משחקי דירוג סבב 4 בנים 11 - דרגה א' Φ:1.5
117059
דירוג
31/05/2017
תאריך
22/05/2017
עומר אהרונוביץ
הפועל ארנון רמת גן
317.5 3-0 -3
איתי אביבי
הפועל חיפה
602.2
משחקי דירוג סבב 4 בנים 11 - דרגה א' Φ:1.5
117055
דירוג
31/05/2017
תאריך
22/05/2017
אורי אלמור
מכבי זכרון יעקב
700.2 0-3 -3
עומר אהרונוביץ
הפועל ארנון רמת גן
317.5
משחקי דירוג סבב 4 בנים 11 - דרגה א' Φ:1.5
117053
דירוג
31/05/2017
תאריך
22/05/2017
עמית בן-עמי
הפועל קריית אונו
327 3-0 +15
עומר אהרונוביץ
הפועל ארנון רמת גן
317.5
משחקי דירוג סבב 4 בנים 11 - דרגה א' Φ:1.5
117051
דירוג
31/05/2017
תאריך
22/05/2017
ירדן וולפרט
הפועל גליל תחתון
365.5 1-3 -6
עומר אהרונוביץ
הפועל ארנון רמת גן
317.5
משחקי דירוג סבב 4 11 א' - מקומות 5-8 Φ:1.5
117075
דירוג
31/05/2017
תאריך
22/05/2017
אלינור דוידוב
מכבי דימונה
550 1-3 -3
עומר אהרונוביץ
הפועל ארנון רמת גן
317.5
משחקי דירוג סבב 4 11 א' - מקומות 5-8 Φ:1.5
117074
דירוג
31/05/2017
תאריך
22/05/2017
אסף חננאל
הפועל קריית אונו
0 3-1 +0
עומר אהרונוביץ
הפועל ארנון רמת גן
317.5
משחקי דירוג סבב 4 בנים 13 - דרגה ב' Φ:1.5
116535
דירוג
31/05/2017
תאריך
15/05/2017
בן יצחק
מ. טנ"ש ויקטור נתניה
666.7 0-3 -3
עומר אהרונוביץ
הפועל ארנון רמת גן
317.5
משחקי דירוג סבב 4 בנים 13 - דרגה ב' Φ:1.5
116534
דירוג
31/05/2017
תאריך
15/05/2017
מתן קוזנצוב
בית''ר אשדוד
0 0-3 +0
עומר אהרונוביץ
הפועל ארנון רמת גן
317.5
משחקי דירוג סבב 4 בנים 13 - דרגה ב' Φ:1.5
116532
דירוג
31/05/2017
תאריך
15/05/2017
רן מלינגר
הפועל גליל תחתון
287.7 2-3 -9
עומר אהרונוביץ
הפועל ארנון רמת גן
317.5
משחקי דירוג סבב 4 בנים 13 - דרגה ב' Φ:1.5
116530
דירוג
31/05/2017
תאריך
15/05/2017
עומר אהרונוביץ
הפועל ארנון רמת גן
317.5 1-3 +10.5
שירן קליאוט
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
262.5
משחקי דירוג סבב 4 13 ב - מקומות 9-16 Φ:1.5
116583
דירוג
31/05/2017
תאריך
15/05/2017
עומר אהרונוביץ
הפועל ארנון רמת גן
317.5 3-0 +0
איתיאלי דהן
הפועל ארנון רמת גן
0
משחקי דירוג סבב 4 13 ב - מקומות 9-16 Φ:1.5
116579
דירוג
31/05/2017
תאריך
15/05/2017
עומר אהרונוביץ
הפועל ארנון רמת גן
317.5 1-3 +0
אריאל קרפינובסקי
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
0
משחקי דירוג סבב 4 13 ב - מקומות 9-16 Φ:1.5
116573
דירוג
31/05/2017
תאריך
15/05/2017
ליעד מור יוסף
הפועל גליל תחתון
255.2 1-3 -10.5
עומר אהרונוביץ
הפועל ארנון רמת גן
317.5
© Copyright 2012-2018 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com