ליגות נוער 2015-2016 לאומית נוער - מחוז דרום | Φ:1 | |||
77476 דירוג 31/01/2016 תאריך 20/01/2016 |
ליעד אלטרץ הפועל ירושלים |
344.9 | 2-3 | +17 |
רוי גבאי הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה |
579.537 |
ליגות נוער 2015-2016 לאומית נוער - מחוז דרום | Φ:1 | |||
76428 דירוג 31/01/2016 תאריך 09/01/2016 |
אלון גל-לביא הפועל אילת |
326 | 3-2 | +6 |
ליעד אלטרץ הפועל ירושלים |
344.9 |
ליגות נוער 2015-2016 לאומית נוער - מחוז דרום | Φ:1 | |||
76419 דירוג 31/01/2016 תאריך 08/01/2016 |
אלון גל-לביא הפועל אילת |
326 | 3-1 | +6 |
ליעד אלטרץ הפועל ירושלים |
344.9 |
ליגות נוער 2015-2016 לאומית נוער - מחוז דרום | Φ:1 | |||
76617 דירוג 31/01/2016 תאריך 06/01/2016 |
אלון יוסופוב בית''ר אשדוד |
300 | 3-2 | +6 |
ליעד אלטרץ הפועל ירושלים |
344.9 |
אליפות ישראל ה-61 בטניס שולחן בנים 15 מוקדמות | Φ:2 | |||
58564 דירוג 10/04/2015 תאריך 05/04/2015 |
עידו תמם עירוני גבעתיים |
371.225 | 1-3 | -8 |
ליעד אלטרץ הפועל ירושלים |
306 |
אליפות ישראל ה-61 בטניס שולחן בנים 15 מוקדמות | Φ:2 | |||
58563 דירוג 10/04/2015 תאריך 05/04/2015 |
אורי אגמון הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה |
580.875 | 3-0 | +34 |
ליעד אלטרץ הפועל ירושלים |
306 |
ליגות נוער 2014-2015 ליגה ארצית נוער מחוז יהודה | Φ:1 | |||
61953 דירוג 10/04/2015 תאריך 01/04/2015 |
עומר מור מכבי שהם |
301 | 3-1 | +6 |
ליעד אלטרץ הפועל ירושלים |
306 |
ליגות נוער 2014-2015 ליגה ארצית נוער מחוז יהודה | Φ:1 | |||
61959 דירוג 10/04/2015 תאריך 01/04/2015 |
איתי לוי מכבי שהם |
300 | 3-2 | +6 |
ליעד אלטרץ הפועל ירושלים |
306 |
ליגות נוער 2014-2015 ליגה ארצית נוער מחוז יהודה | Φ:1 | |||
61982 דירוג 10/04/2015 תאריך 25/03/2015 |
ליעד אלטרץ הפועל ירושלים |
306 | 3-0 | -1 |
עילי שחק הפועל לוד |
520.125 |
ליגות נוער 2014-2015 ליגה ארצית נוער מחוז יהודה | Φ:1 | |||
47082 דירוג 10/04/2015 תאריך 11/03/2015 |
נוה תורן מועדון ספורט מעלה אדומים |
300 | 3-0 | +6 |
ליעד אלטרץ הפועל ירושלים |
306 |
ליגות נוער 2014-2015 ליגה ארצית נוער מחוז יהודה | Φ:1 | |||
58953 דירוג 10/04/2015 תאריך 10/03/2015 |
יפתח הרץ מכבי שהם |
300 | 3-0 | +6 |
ליעד אלטרץ הפועל ירושלים |
306 |
ליגות נוער 2014-2015 ליגה ארצית נוער מחוז יהודה | Φ:1 | |||
58943 דירוג 10/04/2015 תאריך 10/03/2015 |
עומר מור מכבי שהם |
301 | 3-0 | +6 |
ליעד אלטרץ הפועל ירושלים |
306 |
ליגות נוער 2014-2015 ליגה ארצית נוער מחוז יהודה | Φ:1 | |||
46491 דירוג 31/01/2015 תאריך 21/01/2015 |
ליעד אלטרץ הפועל ירושלים |
300 | 2-3 | +6 |
עומר גל מועדון ספורט מעלה אדומים |
300 |
ליגות נוער 2013-2014 ארצית נוער יהודה | Φ:1 | |||
29283 דירוג 30/04/2014 תאריך 26/03/2014 |
ליעד אלטרץ הפועל ירושלים |
301 | 2-3 | +8 |
סער נוימן בית''ר רמלה |
378 |
ליגות נוער 2013-2014 ארצית נוער יהודה | Φ:1 | |||
27706 דירוג 30/04/2014 תאריך 12/03/2014 |
ליעד אלטרץ הפועל ירושלים |
301 | 3-0 | -5 |
רועי שגב מכבי שהם |
300 |
ליגות נוער 2013-2014 ארצית נוער יהודה | Φ:1 | |||
25158 דירוג 30/04/2014 תאריך 06/03/2014 |
אלעד בר-לב טנ''ש נס ציונה |
300 | 3-0 | +6 |
ליעד אלטרץ הפועל ירושלים |
301 |
ליגות נוער 2013-2014 ארצית נוער יהודה | Φ:1 | |||
25621 דירוג 30/04/2014 תאריך 06/03/2014 |
מאיר פוזילוב בית''ר רמלה |
314 | 2-3 | -5 |
ליעד אלטרץ הפועל ירושלים |
301 |
ליגות נוער 2013-2014 ארצית נוער יהודה | Φ:1 | |||
25163 דירוג 30/04/2014 תאריך 06/03/2014 |
עמית ג'מילי טנ''ש נס ציונה |
302 | 3-2 | +6 |
ליעד אלטרץ הפועל ירושלים |
301 |
ליגות נוער 2013-2014 ארצית נוער יהודה | Φ:1 | |||
20802 דירוג 31/01/2014 תאריך 29/01/2014 |
איל לינצקי מכבי שהם |
300 | 3-2 | +6 |
ליעד אלטרץ הפועל ירושלים |
300 |
ליגות נוער 2013-2014 ארצית נוער יהודה | Φ:1 | |||
18752 דירוג 31/01/2014 תאריך 08/01/2014 |
אור גרשון הפועל ירושלים |
300 | 0-3 | -5 |
ליעד אלטרץ הפועל ירושלים |
300 |