תוצאות אחרונות

ניצן פרדריך

3 - 1

28/07/2017

דניאל פטר

מורן גביש

0 - 3

28/07/2017

דניאל פטר

ניצן פרדריך

3 - 0

28/07/2017

אורי מינץ

דניאל פטר

3 - 0

28/07/2017

רועי לנג

מורן גביש

3 - 0

28/07/2017

אורי איתן

ליגה

על גברים - מחוז צפון

## קבוצות + = - נ
1 ק.ה. גבעתיים M1 0 0 0 0 0
2 הפועל נצרת עילית M1 0 0 0 0 0
3 מכבי זכרון יעקב M1 0 0 0 0 0
4 הפועל חיפה M1 0 0 0 0 0
5 הישגי כרמיאל M1 0 0 0 0 0
6 מ. ביה''ס לטנ''ש נתניה M1 0 0 0 0 0
7 מכבי בני הרצליה M1 0 0 0 0 0
8 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M1 0 0 0 0 0
כל התוצאות
סיבוב הבא : 24/10/2017 סיבוב : 1
ק.ה. גבעתיים M1 כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M1
הפועל נצרת עילית M1 מכבי בני הרצליה M1
מכבי זכרון יעקב M1 מ. ביה''ס לטנ''ש נתניה M1
הפועל חיפה M1 הישגי כרמיאל M1

על גברים - מחוז דרום

## קבוצות + = - נ
1 מכבי רחובות M1 0 0 0 0 0
2 הפועל קריית אונו M1 0 0 0 0 0
3 הפועל לוד M1 0 0 0 0 0
4 מכבי בני הרצליה M2 0 0 0 0 0
5 הפועל טנ''ש באר שבע M1 0 0 0 0 0
6 מכבי שהם M1 0 0 0 0 0
7 הפועל ירושלים M1 0 0 0 0 0
8 הפועל אשדוד M1 0 0 0 0 0
כל התוצאות
סיבוב הבא : 24/10/2017 סיבוב : 1
מכבי רחובות M1 הפועל אשדוד M1
הפועל קריית אונו M1 הפועל ירושלים M1
הפועל לוד M1 מכבי שהם M1
מכבי בני הרצליה M2 הפועל טנ''ש באר שבע M1

על נשים - מחוז צפון

## קבוצות + = - נ
1 הישגי כרמיאל F2 0 0 0 0 0
2 אליצור קריית אתא F1 0 0 0 0 0
3 מ. ביה''ס לטנ''ש נתניה F1 0 0 0 0 0
4 מכבי בני הרצליה F2 0 0 0 0 0
5 הפועל נצרת עילית F1 0 0 0 0 0
6 הישגי כרמיאל F1 0 0 0 0 0
כל התוצאות
סיבוב הבא : 03/11/2017 סיבוב : 1
הישגי כרמיאל F2 הישגי כרמיאל F1
אליצור קריית אתא F1 הפועל נצרת עילית F1
מ. ביה''ס לטנ''ש נתניה F1 מכבי בני הרצליה F2

על נשים - מחוז דרום

## קבוצות + = - נ
1 בית''ר ראשון לציון F1 0 0 0 0 0
2 מכבי בני הרצליה F1 0 0 0 0 0
3 מכבי רחובות F1 0 0 0 0 0
4 מכבי רחובות F2 0 0 0 0 0
5 הפועל קריית אונו F1 0 0 0 0 0
6 הפועל לוד F1 0 0 0 0 0
כל התוצאות
סיבוב הבא : 03/11/2017 סיבוב : 1
בית''ר ראשון לציון F1 הפועל לוד F1
מכבי בני הרצליה F1 הפועל קריית אונו F1
מכבי רחובות F1 מכבי רחובות F2

דירוג

1 = עמרי בן ארי ק.ה. גבעתיים
2 = יניב שרון מכבי רחובות
3 = מתן סימון ק.ה. גבעתיים
4 = יונתן שוסטרמן הפועל חיפה
5 = יורי פורמן מ. ביה''ס לטנ''ש נתניה
6 = רון דוידוביץ הפועל נצרת עילית
7 = גל פרפל הישגי כרמיאל
8 = שמעון רבינוביץ ק.ה. גבעתיים
9 = זיו יצחק ק.ה. גבעתיים
10 = אביב בן ארי מכבי זכרון יעקב
דירוג
1 = מרינה קרבצנקו מכבי בני הרצליה
2 = שלי גלמן הישגי כרמיאל
3 = ניקול טרוסמן מכבי שהם
4 = חני פלדמן אליצור קריית אתא
5 = כרמית דור מכבי בני הרצליה
6 = שרית חוזה בית''ר חדרה
7 = נטלי רובמן הפועל לוד
8 = ילנה אגרונוב מכבי רחובות
9 = נלי שוייפר הישגי כרמיאל
10 = אינגה יבורובסקי הפועל נצרת עילית
דירוג
© Copyright 2012-2017 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com