משחקי דירוג סבב 1

תחרות מנצח 2 3 4
בנים 11 - מקומות 1-4 (4) איתי אביבי
הפועל חיפה
אורי אלמור
מכבי זכרון יעקב
אלינור דוידוב
מכבי דימונה
בן הורנשטיין
ק.ה. גבעתיים
בנים 11 - מקומות 5-8 (4) ירדן וולפרט
ללא מועדון
רומי טילקין
הישגי כרמיאל
אמה לויתן
הפועל בת ים
מיקה מינצר
ללא מועדון
בנים 11 - מקומות 9-10 (2) נועם איתן
ללא מועדון
עדי מיינצר
ללא מועדון


13 א - מקומות 1-4 (4) דניאל בסקין
ללא מועדון
דניאל קושקרוב
הפועל חיפה
נתן סגל
הישגי כרמיאל
שון ברקטוב
מכבי דימונה
13 א - מקומות 5-8 (4) יהונתן איתן
ק.ה. גבעתיים
עידן טרוסמן
אליצור קריית אתא
מארק פולובץ
הישגי כרמיאל
יוש זהר
ללא מועדון
13 א - מקומות 9-12 (4) מרגרט ברן
מכבי רחובות
יואב בירן
ללא מועדון
איתי אביבי
הפועל חיפה
אסף טל
ללא מועדון
בנים 13 - דרגה ב' (20) יונתן כהן
ללא מועדון
עמית דהן
ללא מועדון
אורי אלמור
מכבי זכרון יעקב
דין הורנשטיין
ללא מועדון
13 ב - מקומות 9-16 (8) מישל גרויסברג
ללא מועדון
אור דוידוב
ללא מועדון
עמית קול
ללא מועדון
נויה מיינצר
ללא מועדון
13 ב - מקומות 17-20 (4) שירן קליאוט
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
אלכסנדר איוונוב
ללא מועדון
איתיאלי דהן
ללא מועדון

15 א - מקומות 1-4 (4) טל ישראלי
הפועל חיפה
יונתן קוחלי
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
טל טילקין
הישגי כרמיאל
אלון מרקין
בית''ר רמלה
15 א - מקומות 5-8 (4) יונתן מיינצר
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
עידו פנסו
הפועל קריית אונו
נתן סגל
הישגי כרמיאל
גל פדה
מכבי זכרון יעקב
15 א - מקומות 9-12 (4) אביב הלפרין
הישגי כרמיאל
יונתן דבח
ללא מועדון
סמיון פליפנקו
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
דור רזניק
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
בנים 15- דרגה ב' (14) דניאל בסקין
ללא מועדון
מארק פולובץ
הישגי כרמיאל
עידו לאור
הפועל מבשרת ציון
רנטו בללי
ללא מועדון
15 ב - מקומות 9-16 (6) ניר אברהם
ללא מועדון
עידן סריקוב
ללא מועדון
חן מזור
מ. טנ"ש ויקטור נתניה
ארווין זלן
הפועל מעוף רעננה
בנים 15- דרגה ג' (12) מקסים דרור
ללא מועדון
עדי חריף
מ. טנ"ש ויקטור נתניה
ליאור קליין
ללא מועדון
מקסים סרנקו
ללא מועדון
18 א - מקומות 1-4 (4) זיו יצחק
מכבי שהם
יונתן שוסטרמן
הפועל חיפה
גל פרפל
הישגי כרמיאל
בן סורוקין
הפועל ירושלים
18 א - מקומות 5-8 (4) דור אורן
מכבי זכרון יעקב
יואב פריבס
ללא מועדון
אדיר דניאל
הפועל קריית אונו
רון דימנט
ללא מועדון
18 א - מקומות - 9-12 (4) אביב עמידור
טנש ירושלים
גיא קוחלי
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
יניב קרמזין
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
בר פומפס
ללא מועדון
בנים 18- דרגה ב' (16) עמית גורן
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
טל ישראלי
הפועל חיפה
טל טילקין
הישגי כרמיאל
מאור אמור
ללא מועדון
18 ב - מקומות 9-16 (8) יאן שויפר
ללא מועדון
יונתן קוחלי
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
יונתן דבח
ללא מועדון
איתי שחק
הפועל לוד
בנים 18- דרגה ג' (32) יונתן מיינצר
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
עומר צאירי
מכבי זכרון יעקב
עידו תמם
ללא מועדון
ניר רחליס
הפועל גליל תחתון
נשים א - מקומות 1-4 (4) כרמית דור
מכבי בני הרצליה
שלי גלמן
הישגי כרמיאל
חני פלדמן
אליצור קריית אתא
איריס קרונפלד
ללא מועדון
נשים א- מקומות 5-8 (4) ילנה אגרונוב
מכבי רחובות
סיני יצחקי
הפועל גליל תחתון
גילי לבילב
ללא מועדון
טלי בלץ
הפועל טנ''ש באר שבע
נשים א- מקומות 9-12 (4) עלמה טנא
הפועל קריית אונו
אמילי קרבצוב
מכבי דימונה
אליסה ירובינסקי
ללא מועדון
מרגרט ברן
מכבי רחובות
גברים א - מקומות 1-4 (4) אביב בן ארי
ק.ה. גבעתיים
יניב שרון
מכבי רחובות
עמרי בן ארי
ק.ה. גבעתיים
עמרי טל
הפועל קריית אונו
גברים א - מקומות 5-8 (4) יונתן שוסטרמן
הפועל חיפה
רונאל דוידוב
הפועל ירושלים
רון בורובר
הפועל אשדוד
עידן אוגורצב
הפועל קריית אונו
גברים א - מקומות 9-12 (4) גל פרפל
הישגי כרמיאל
פבל טמנוגורוד
הפועל טנ''ש באר שבע
אדי ישראלי
הפועל חיפה
אור בשן
הפועל קריית אונו
נשים - דרג ב' (13) פולינה קוניצנקו
ללא מועדון
יקטרינה רוזנוייר
מכבי בני הרצליה
ענבל צלקה
ללא מועדון
ניקול רפין
הישגי כרמיאל
נשים ב' - מקומות 9-13 (7) עינת שקרטשי
ללא מועדון
גבריאלה פורשטט
מכבי דימונה
אליזבט ננחוב
הישגי כרמיאל
יעל יהוד
מכבי שהם
גברים - דרג ב' (16) רון דוידוביץ
הפועל נצרת עילית
בן סורוקין
הפועל ירושלים
ציגי דיקשטיין
ק.ה. גבעתיים
גיא קוחלי
כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה
גברים ב' - מקומות 9-16 (8) רועי ארליך
מכבי תל אביב
אופק פוני
הפועל קריית אונו
יבגני ספוזניקוב
הפועל אשדוד
עידן לוי
מ. טנ"ש ויקטור נתניה
גברים - דרג ג' (46) דור אורן
מכבי זכרון יעקב
יורי פורמן
הפועל חיפה
אביב עמידור
טנש ירושלים
יוסי עטיה
הפועל ארנון רמת גן
גברים - דרג ד' (10) יובל וולפרט
הפועל נצרת עילית
יורם זילכה
מ. טנ"ש ויקטור נתניה
אנדרי לפיצקי
הפועל נצרת עילית
דן קריב
הפועל נצרת עילית
© Copyright 2012-2018 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com