משחקי דירוג סבב 4

בנים 11: 7
בנים 11 - מקומות 1-4: 4
בנים 11 - מקומות 5-8: 3
בנים 13 - דרגה א': 12
13 א - מקומות 1-4: 4
13 א - מקומות 5-8: 4
13 א - מקומות 9-12: 4
בנים 13 - דרגה ב': 16
13 ב - מקומות 9-16: 8
בנים 13 - דרגה ג': 3
בנים 15- דרגה א': 12
15 א - מקומות 1-4: 4
15 א - מקומות 5-8: 4
15 א - מקומות 9-12: 4
בנים 15- דרגה ב': 16
15 ב - מקומות 9-16: 8
בנים 15- דרגה ג': 11
בנים 18- דרגה א': 12
18 א - מקומות 1-4: 4
18 א - מקומות 5-8: 4
18 א - מקומות - 9-12: 4
בנים 18- דרגה ב': 16
18 ב - מקומות 9-16: 8
בנים 18- דרגה ג': 17
נשים - דרג א': 10
נשים א - מקומות 1-4: 4
נשים א- מקומות 5-8: 4
נשים א- מקומות 9-12: 2
גברים - דרג א': 12
גברים א - מקומות 1-4: 4
גברים א - מקומות 5-8: 4
גברים א - מקומות 9-12: 4
נשים - דרג ב': 8
נשים ב' - מקומות 1-4: 4
נשים ב' - מקומות 5-8: 4
גברים - דרג ב': 16
גברים ב' - מקומות 9-16: 8
גברים - דרג ג': 40
ID שחקן מועדונים תחרויות
1 2188 שארלי אבגי הפועל נצרת עילית גברים - דרג ג'
2 2284 איתי אביבי הפועל חיפה בנים 11; בנים 11 - מקומות 1-4; בנים 13 - דרגה ב'; 13 ב - מקומות 9-16
3 669 ניר אברהם ללא מועדון בנים 13 - דרגה ב'
4 1083 ילנה אגרונוב מכבי רחובות נשים - דרג א'; נשים א- מקומות 5-8
5 1043 קרינה אדמסקי הישגי כרמיאל נשים - דרג א'; נשים א - מקומות 1-4
6 862 עידן אוגורצב הפועל קריית אונו גברים - דרג א'; גברים א - מקומות 5-8
7 635 רון אוישר הפועל טנ''ש באר שבע בנים 13 - דרגה א'; 13 א - מקומות 1-4
8 290 יגאל אוניק הפועל ירושלים גברים - דרג ג'
9 955 רוסטיסלב אוסטרובסקי ללא מועדון גברים - דרג ג'
10 2255 גנדי אוקון כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה גברים - דרג ג'
11 692 דור אורן מכבי זכרון יעקב בנים 18- דרגה ב'
12 705 עידו אטקין ק.ה. גבעתיים בנים 15- דרגה א'; 15 א - מקומות 5-8; בנים 18- דרגה ב'; 18 ב - מקומות 9-16
13 2203 יהונתן איתן ק.ה. גבעתיים בנים 11; בנים 11 - מקומות 1-4; בנים 13 - דרגה א'; 13 א - מקומות 9-12
14 2486 ליאור אלישע ללא מועדון בנים 15- דרגה ג'
15 2620 אורי אלמור מכבי זכרון יעקב בנים 11; בנים 11 - מקומות 1-4
16 2281 שליו אלפסי הפועל טנ''ש באר שבע בנים 18- דרגה ג'
17 701 מאור אמור ללא מועדון בנים 18- דרגה ב'; 18 ב - מקומות 9-16
18 1781 אדם אמיר ק.ה. גבעתיים בנים 13 - דרגה ב'
19 1155 דויד אסוביץ הפועל ירושלים גברים - דרג ג'
20 1512 אלעד אסרף הפועל נצרת עילית גברים - דרג ב'; גברים ב' - מקומות 9-16
21 926 שימי אסרף הפועל נצרת עילית גברים - דרג ג'
22 890 רועי ארליך מכבי תל אביב גברים - דרג ג'
23 820 אושר אשכנזי מכבי שהם גברים - דרג ב'; גברים ב' - מקומות 9-16
24 2763 יצחק אשכנזי ללא מועדון גברים - דרג ג'
25 1735 סטניסלב בוייקנר מכבי זכרון יעקב גברים - דרג ג'
26 804 רון בורובר הפועל אשדוד גברים - דרג א'; גברים א - מקומות 9-12
27 2136 יואב בירן ללא מועדון בנים 13 - דרגה ב'
28 2285 בן בכר הישגי כרמיאל בנים 13 - דרגה ב'
29 2827 מעין בכר הפועל קריית אונו בנים 15- דרגה ג'
30 2674 רנטו בללי ללא מועדון בנים 15- דרגה ב'; 15 ב - מקומות 9-16
31 929 יניב בלנק בית''ר רמלה גברים - דרג ג'
32 1636 ויאצסלב בלץ הפועל טנ''ש באר שבע גברים - דרג ג'
33 1063 טלי בלץ הפועל טנ''ש באר שבע נשים - דרג א'; נשים א- מקומות 5-8
34 524 אביב בן ארי ק.ה. גבעתיים בנים 18- דרגה א'; 18 א - מקומות 1-4; גברים - דרג א'; גברים א - מקומות 5-8
35 894 עמרי בן ארי ק.ה. גבעתיים גברים - דרג א'; גברים א - מקומות 1-4
36 1874 אורן בסן מכבי שהם בנים 15- דרגה ב'; 15 ב - מקומות 9-16
37 618 דניאל בסקין ללא מועדון בנים 13 - דרגה א'; 13 א - מקומות 1-4
38 140 יובל בץ טנש ירושלים גברים - דרג ג'
39 2725 אינה בר-לב ללא מועדון נשים - דרג ב'; נשים ב' - מקומות 5-8
40 1860 מליסה בריימן מכבי דימונה נשים - דרג ב'; נשים ב' - מקומות 1-4
41 1034 מרגרט ברן מכבי רחובות בנים 13 - דרגה ב'; 13 ב - מקומות 9-16; נשים - דרג א'; נשים א- מקומות 9-12
42 621 שון ברקטוב מכבי דימונה בנים 13 - דרגה א'; 13 א - מקומות 5-8
43 865 אור בשן הפועל קריית אונו גברים - דרג א'; גברים א - מקומות 5-8
44 163 רוי גבאי ללא מועדון בנים 18- דרגה ג'
45 518 אלנתן גד מכבי רחובות גברים - דרג ג'
46 2579 יאיר גולדשמיד ללא מועדון בנים 15- דרגה ג'
47 922 דוד גולן מכבי רחובות גברים - דרג ג'
48 2245 דניס גונוחוב מ. טנ"ש ויקטור נתניה גברים - דרג ג'
49 676 עמית גורן כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 15- דרגה א'; 15 א - מקומות 1-4; בנים 18- דרגה ב'
50 1087 שלי גלמן הישגי כרמיאל נשים - דרג א'; נשים א - מקומות 1-4
51 908 סמיון גנדלר מכבי גבירול באר שבע גברים - דרג ב'; גברים ב' - מקומות 9-16
52 2431 מישל גרויסברג ללא מועדון בנים 13 - דרגה ג'
53 995 גנאדי גרינברג מכבי בני הרצליה גברים - דרג ג'
54 630 יונתן דבח ללא מועדון בנים 15- דרגה ב'
55 1844 נדב דהן הפועל חיפה גברים - דרג ג'
56 2852 עמית דהן ללא מועדון בנים 13 - דרגה ב'; 13 ב - מקומות 9-16
57 2583 דניאל דוד ללא מועדון בנים 18- דרגה ג'
58 2221 אלינור דוידוב מכבי דימונה נשים - דרג ב'; נשים ב' - מקומות 1-4
59 806 רונאל דוידוב הפועל ירושלים גברים - דרג א'; גברים א - מקומות 1-4
60 881 רון דוידוביץ הפועל נצרת עילית גברים - דרג ב'
61 675 רון דימנט ללא מועדון בנים 18- דרגה א'; 18 א - מקומות 1-4
62 970 ציגי דיקשטיין ק.ה. גבעתיים גברים - דרג ב'; גברים ב' - מקומות 9-16
63 738 אדיר דניאל הפועל קריית אונו בנים 18- דרגה א'; 18 א - מקומות - 9-12; גברים - דרג א'; גברים א - מקומות 9-12
64 322 אילן דרמון הפועל ירושלים גברים - דרג ג'
65 2733 דין הורנשטיין ללא מועדון בנים 13 - דרגה ב'; 13 ב - מקומות 9-16
66 657 אביב הלפרין הישגי כרמיאל בנים 15- דרגה ב'
67 689 יובל הס ללא מועדון בנים 15- דרגה א'; 15 א - מקומות 5-8; בנים 18- דרגה ב'; 18 ב - מקומות 9-16
68 2180 אלעד ווינשטוק מכבי בני הרצליה בנים 18- דרגה ג'
69 1389 יואב זהר ללא מועדון בנים 18- דרגה ג'
70 2022 יוש זהר ללא מועדון בנים 13 - דרגה ב'
71 600 בן זוסמן הפועל ירושלים בנים 15- דרגה ב'
72 2828 עידן זיג הפועל קריית אונו בנים 15- דרגה ג'
73 1810 יונתן זיסקינד כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 15- דרגה ג'
74 921 ארז זכריה מכבי בני הרצליה גברים - דרג ב'; גברים ב' - מקומות 9-16
75 2478 ארווין זלן הפועל מעוף רעננה בנים 15- דרגה ב'; 15 ב - מקומות 9-16
76 2908 אלכסנדר זלנסקי הפועל ארנון רמת גן גברים - דרג ג'
77 687 איתי חננאל הפועל קריית אונו בנים 18- דרגה ב'; 18 ב - מקומות 9-16
78 2193 מרטין חרקובר מכבי שהם בנים 15- דרגה ב'; 15 ב - מקומות 9-16
79 631 טל טילקין הישגי כרמיאל בנים 15- דרגה א'; 15 א - מקומות 5-8; בנים 18- דרגה ב'
80 2600 אסף טל ללא מועדון בנים 13 - דרגה ב'; 13 ב - מקומות 9-16
81 1198 עמרי טל הפועל קריית אונו גברים - דרג א'; גברים א - מקומות 1-4
82 858 פבל טמנוגורוד הפועל טנ''ש באר שבע גברים - דרג א'; גברים א - מקומות 9-12
83 1039 עלמה טנא הפועל קריית אונו נשים - דרג ב'; נשים ב' - מקומות 1-4
84 624 עידן טרוסמן אליצור קריית אתא בנים 13 - דרגה א'; 13 א - מקומות 9-12
85 682 זיו יצחק מכבי שהם בנים 15- דרגה א'; 15 א - מקומות 1-4; בנים 18- דרגה א'; 18 א - מקומות 5-8
86 2171 מאיר יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה גברים - דרג ג'
87 1053 סיני יצחקי הפועל גליל תחתון נשים - דרג א'; נשים א - מקומות 1-4
88 1060 אליסה ירובינסקי ללא מועדון נשים - דרג ב'; נשים ב' - מקומות 1-4
89 845 יוני ירמיהו הפועל לוד גברים - דרג ג'
90 892 אדי ישראלי הפועל חיפה גברים - דרג ב'
91 651 טל ישראלי הפועל חיפה בנים 15- דרגה א'; 15 א - מקומות 1-4
92 1894 רועי כהן הפועל ארנון רמת גן בנים 18- דרגה ג'
93 2438 רועי כהן הפועל קריית אונו בנים 13 - דרגה א'; 13 א - מקומות 5-8; בנים 15- דרגה ג'
94 734 דניס לב בית''ר באר שבע בנים 15- דרגה ב'
95 2252 שרון לבילב כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 15- דרגה ג'
96 2138 עופרי להב ללא מועדון בנים 18- דרגה ג'
97 2491 עידן לוי מ. טנ"ש ויקטור נתניה גברים - דרג ג'
98 1824 ארז לויים ללא מועדון בנים 18- דרגה ג'
99 1839 יובל ליאור מכבי בני הרצליה בנים 13 - דרגה א'; 13 א - מקומות 9-12
100 2813 יהודה לנג ללא מועדון בנים 15- דרגה ב'; 15 ב - מקומות 9-16
101 667 חן מזור מ. טנ"ש ויקטור נתניה בנים 13 - דרגה א'; 13 א - מקומות 5-8; בנים 15- דרגה ג'
102 634 אלון מרקין בית''ר רמלה בנים 15- דרגה א'; 15 א - מקומות 5-8; בנים 18- דרגה ב'; 18 ב - מקומות 9-16
103 2069 שליו נגרין ללא מועדון בנים 15- דרגה ב'; 15 ב - מקומות 9-16
104 170 נדב ניר ללא מועדון בנים 18- דרגה ג'
105 2640 נדב נתן ללא מועדון גברים - דרג ג'
106 626 נתן סגל הישגי כרמיאל בנים 13 - דרגה ב'; בנים 15- דרגה ב'
107 752 דן סולודר הפועל לוד בנים 18- דרגה ב'; 18 ב - מקומות 9-16
108 144 בן סורוקין הפועל ירושלים בנים 18- דרגה א'; 18 א - מקומות - 9-12; גברים - דרג ב'; גברים ב' - מקומות 9-16
109 629 תום סידלר מכבי שהם בנים 13 - דרגה א'; 13 א - מקומות 1-4; בנים 15- דרגה א'; 15 א - מקומות 1-4
110 341 מתן סימון ק.ה. גבעתיים בנים 18- דרגה א'; 18 א - מקומות 1-4; גברים - דרג ב'
111 2145 עילי סימון הפועל מעוף רעננה בנים 11; בנים 11 - מקומות 5-8; בנים 13 - דרגה ב'; 13 ב - מקומות 9-16
112 309 בוריס סמיונוב הפועל ירושלים גברים - דרג ג'
113 523 יבגני ספוזניקוב הפועל אשדוד גברים - דרג ב'; גברים ב' - מקומות 9-16
114 1819 עידן סריקוב ללא מועדון בנים 13 - דרגה א'; 13 א - מקומות 5-8; בנים 15- דרגה ג'
115 2253 הראל עובדיה ללא מועדון בנים 18- דרגה ג'
116 1548 אילן עזריאל ללא מועדון גברים - דרג ג'
117 2572 יוסי עטיה הפועל ארנון רמת גן גברים - דרג ג'
118 130 אביב עמידור טנש ירושלים בנים 18- דרגה ב'
119 2584 אלעד עמידור ללא מועדון בנים 15- דרגה ג'
120 712 שחר עמנואלי ללא מועדון בנים 18- דרגה ג'
121 1923 גל פדה מכבי זכרון יעקב בנים 15- דרגה א'; 15 א - מקומות 9-12
122 2012 מארק פולובץ הישגי כרמיאל בנים 11; בנים 11 - מקומות 1-4; בנים 13 - דרגה ב'
123 762 בר פומפס ללא מועדון בנים 18- דרגה א'; 18 א - מקומות - 9-12
124 349 אופק פוני הפועל קריית אונו גברים - דרג ב'; גברים ב' - מקומות 9-16
125 717 אורן פוקס ללא מועדון בנים 15- דרגה א'; 15 א - מקומות 9-12
126 753 ולדי פורמן הפועל טנ''ש באר שבע בנים 18- דרגה א'; 18 א - מקומות 5-8; גברים - דרג ב'
127 519 מרדכי פישמן ללא מועדון גברים - דרג ג'
128 950 מיכאל פלדמן כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה גברים - דרג ג'
129 663 סמיון פליפנקו כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 15- דרגה ב'
130 673 עידו פנסו הפועל קריית אונו בנים 15- דרגה ב'; 15 ב - מקומות 9-16
131 678 יואב פריבס ללא מועדון בנים 18- דרגה א'; 18 א - מקומות 5-8
132 2409 גבריאל פרידמן ללא מועדון בנים 15- דרגה ג'
133 679 מעיין פרנק הפועל קריית אונו בנים 18- דרגה ב'; גברים - דרג ב'
134 741 גל פרפל הישגי כרמיאל בנים 18- דרגה א'; 18 א - מקומות 1-4; גברים - דרג ב'
135 2574 רון פרץ ללא מועדון בנים 11; בנים 11 - מקומות 5-8; בנים 13 - דרגה ב'; 13 ב - מקומות 9-16
136 188 גיא צבי הפועל מבשרת ציון גברים - דרג ג'
137 1069 ניקול קוגן הפועל לוד נשים - דרג א'; נשים א- מקומות 5-8
138 684 גיא קוחלי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 18- דרגה א'; 18 א - מקומות - 9-12; גברים - דרג ב'
139 653 יונתן קוחלי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 13 - דרגה א'; 13 א - מקומות 1-4; בנים 15- דרגה א'; 15 א - מקומות 9-12
140 769 רוי קופיט ללא מועדון בנים 18- דרגה ב'
141 2154 ארז קופרווסר ללא מועדון בנים 18- דרגה ג'
142 972 בוריס קושניר מכבי גבירול באר שבע גברים - דרג ג'
143 620 דניאל קושקרוב מכבי דימונה בנים 13 - דרגה ב'
144 324 גבריאל קלוו הפועל ירושלים גברים - דרג ב'
145 292 דניאל קלוו טנש ירושלים גברים - דרג ג'
146 2673 שירן קליאוט כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 11; בנים 11 - מקומות 5-8
147 2672 גיא קליג הפועל ירושלים גברים - דרג ג'
148 2271 ליאור קליין ללא מועדון בנים 13 - דרגה ג'
149 1194 אמילי קרבצוב מכבי דימונה נשים - דרג א'; נשים א- מקומות 9-12
150 1041 איריס קרונפלד ללא מועדון נשים - דרג א'; נשים א - מקומות 1-4
151 1033 ויטל קרלין מ. טנ"ש ויקטור נתניה נשים - דרג א'; נשים א- מקומות 5-8
152 685 יניב קרמזין כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 18- דרגה ב'
153 2181 ליאור רובין ללא מועדון בנים 18- דרגה ג'
154 870 עידו רוזנבאום מכבי זכרון יעקב גברים - דרג א'; גברים א - מקומות 9-12
155 903 רועי רוזנבלט בית''ר אשדוד גברים - דרג ג'
156 798 שי רוטברת מכבי דימונה בנים 18- דרגה ב'
157 652 דור רזניק כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 15- דרגה ב'; בנים 18- דרגה ג'
158 2889 יבגני ריזוב טנש ירושלים גברים - דרג ג'
159 289 אלכס רייצס הפועל ירושלים גברים - דרג ג'
160 2293 כנרת ריעני הפועל גליל תחתון נשים - דרג ב'; נשים ב' - מקומות 5-8
161 2590 שגיא רכליס כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 15- דרגה ב'; 15 ב - מקומות 9-16
162 740 יאן שויפר ללא מועדון בנים 18- דרגה ב'; 18 ב - מקומות 9-16
163 745 יונתן שוסטרמן הפועל חיפה בנים 18- דרגה א'; 18 א - מקומות 5-8; גברים - דרג א'; גברים א - מקומות 5-8
164 1395 טל שורק ללא מועדון גברים - דרג ג'
165 720 איתי שחק הפועל לוד בנים 18- דרגה ב'; 18 ב - מקומות 9-16
166 126 אור שטיין הפועל ירושלים גברים - דרג ג'
167 1526 דיאגו שיקינסקי הפועל נצרת עילית גברים - דרג ג'
168 2787 עומרי שלום ללא מועדון בנים 13 - דרגה ג'
169 1825 דוד שלם ללא מועדון בנים 13 - דרגה ב'; 13 ב - מקומות 9-16
170 2658 דוד שמואלס ללא מועדון בנים 18- דרגה ג'
171 2728 ויקטוריה שפטקובסקי ללא מועדון נשים - דרג ב'; נשים ב' - מקומות 5-8
172 857 אדר שקד כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה גברים - דרג ג'
173 2581 עינת שקרטשי ללא מועדון נשים - דרג ב'; נשים ב' - מקומות 5-8
174 690 יואב שר ללא מועדון בנים 18- דרגה ג'
175 622 נועם שר בית''ר באר שבע בנים 13 - דרגה א'; 13 א - מקומות 9-12
176 934 רם שר בית''ר באר שבע גברים - דרג ג'
177 661 שחף שר בית''ר באר שבע בנים 15- דרגה א'; 15 א - מקומות 9-12; בנים 18- דרגה ג'
178 882 יניב שרון מכבי רחובות גברים - דרג א'; גברים א - מקומות 1-4
179 1826 עידו תמם ללא מועדון בנים 15- דרגה ב'
© Copyright 2012-2018 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com