אליפות ישראל ה-62 בטניס שולחן

זוגות גברים

1/32

1/16

1/8

1/4

1/2

גמר

מנצח

ר דוידוביץ/ע אוגורצב הפועל עירוני נוף הגליל            
0/0 ר דוידוביץ/ע אוגורצב הפועל עירוני נוף הגליל          
           
  11/5 11/7 11/6 ר דוידוביץ/ע אוגורצב הפועל עירוני נוף הגליל        
א טיפליצקי/א סלבנקו כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה            
4/11 11/3 7/11 11/6 5/11 נ וזאנה/ר קרלין הפועל גליל תחתון/מ. טנ"ש ויקטור נתניה          
נ וזאנה/ר קרלין הפועל גליל תחתון/מ. טנ"ש ויקטור נתניה            
    11/3 11/4 11/8 ר דוידוביץ/ע אוגורצב הפועל עירוני נוף הגליל      
ג אביבי/א לוין הפועל חיפה            
11/8 11/3 9/11 11/1 ג אביבי/א לוין הפועל חיפה          
י ריזוב/ג צבי טנש ירושלים/הפועל ירושלים            
  8/11 4/11 11/9 5/11 א זכריה/י גסר מכבי בני הרצליה        
מ פלדמן/ג אוקון כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה            
11/8 4/11 10/12 5/11 א זכריה/י גסר מכבי בני הרצליה          
א זכריה/י גסר מכבי בני הרצליה            
      11/9 4/11 8/11 9/11 א אשכנזי/א פוני עירוני גבעתיים/הפועל קריית אונו    
א אשכנזי/א פוני עירוני גבעתיים/הפועל קריית אונו            
0/0 א אשכנזי/א פוני עירוני גבעתיים/הפועל קריית אונו          
           
  11/7 11/0 11/9 א אשכנזי/א פוני עירוני גבעתיים/הפועל קריית אונו        
ג סלמן/ר אוחיון מכבי בני הרצליה/בית''ר ראשון לציון            
11/9 5/11 6/11 2/11 ע רוזנבאום/ע סיארה מכבי זכרון יעקב          
ע רוזנבאום/ע סיארה מכבי זכרון יעקב            
    11/4 11/5 11/8 א אשכנזי/א פוני עירוני גבעתיים/הפועל קריית אונו      
י אוניק/א אוניק הפועל ירושלים/מכבי בני הרצליה            
0/0 י אוניק/א אוניק הפועל ירושלים/מכבי בני הרצליה          
א גד/א בן-שחר מכבי בני הרצליה            
  0/0 י אוניק/א אוניק הפועל ירושלים/מכבי בני הרצליה        
           
0/0 א ישראלי/ד באייר הפועל חיפה          
א ישראלי/ד באייר הפועל חיפה            
        6/11 4/11 4/11 א אברמוב/י שרון מכבי רחובות/הפועל גליל תחתון  
ש קלברס/ש רבינוביץ הפועל לוד/עירוני גבעתיים            
0/0 ש קלברס/ש רבינוביץ הפועל לוד/עירוני גבעתיים          
           
  0/0 ו גלפמן/ל וטמכר טנ''ש נס ציונה        
ס וינטראוב/א רייצס הפועל ירושלים            
9/11 11/5 11/9 9/11 4/11 ו גלפמן/ל וטמכר טנ''ש נס ציונה          
ו גלפמן/ל וטמכר טנ''ש נס ציונה            
    11/6 6/11 2/11 6/11 י פורמן/ע לוי מ. טנ"ש ויקטור נתניה      
י פורמן/ע לוי מ. טנ"ש ויקטור נתניה            
17/15 12/10 11/3 י פורמן/ע לוי מ. טנ"ש ויקטור נתניה          
א חטמוב/ד בהונקר מכבי רחובות/בית''ר ראשון לציון            
  0/0 י פורמן/ע לוי מ. טנ"ש ויקטור נתניה        
           
0/0 י ספוזניקוב/צ דיקשטיין הפועל אשדוד/עירוני גבעתיים          
י ספוזניקוב/צ דיקשטיין הפועל אשדוד/עירוני גבעתיים            
      9/11 11/9 9/11 9/11 א אברמוב/י שרון מכבי רחובות/הפועל גליל תחתון    
ש גילעד/נ רחמים הפועל גליל תחתון            
0/0 ש גילעד/נ רחמים הפועל גליל תחתון          
           
  11/8 11/1 11/5 ש גילעד/נ רחמים הפועל גליל תחתון        
ד שיקינסקי/ש אבגי הפועל עירוני נוף הגליל            
0/0 ד שיקינסקי/ש אבגי הפועל עירוני נוף הגליל          
א שקד/י ירמיהו הפועל לוד            
    7/11 8/11 6/11 א אברמוב/י שרון מכבי רחובות/הפועל גליל תחתון      
ט שורק/ר לימור מכבי בני הרצליה            
0/0 א שרמן/ב סמיונוב טנש ירושלים/הפועל ירושלים          
א שרמן/ב סמיונוב טנש ירושלים/הפועל ירושלים            
  0/0 א אברמוב/י שרון מכבי רחובות/הפועל גליל תחתון        
           
0/0 א אברמוב/י שרון מכבי רחובות/הפועל גליל תחתון          
א אברמוב/י שרון מכבי רחובות/הפועל גליל תחתון            
          11/3 11/9 11/7 א אברמוב/י שרון מכבי רחובות/הפועל גליל תחתון
ע טל/ר בורובר מכבי רחובות/הפועל לוד            
0/0 ע טל/ר בורובר מכבי רחובות/הפועל לוד          
           
  11/8 11/7 11/4 ע טל/ר בורובר מכבי רחובות/הפועל לוד        
ט פוקס/א שורצולד מכבי שהם/מועדון טניס שולחן רעננה            
11/9 11/9 11/5 ט פוקס/א שורצולד מכבי שהם/מועדון טניס שולחן רעננה          
ב קושניר/פ קושנר מכבי רחובות            
    11/2 11/2 11/7 ע טל/ר בורובר מכבי רחובות/הפועל לוד      
י תגר/ל גרינשטיין עירוני גבעתיים            
11/6 9/11 11/8 11/6 י תגר/ל גרינשטיין עירוני גבעתיים          
י וולפרט/ג סתתי הפועל גליל תחתון            
  8/11 5/11 11/8 6/11 ר רוזנבלט/ד גולן בית''ר אשדוד/מכבי רחובות        
           
0/0 ר רוזנבלט/ד גולן בית''ר אשדוד/מכבי רחובות          
ר רוזנבלט/ד גולן בית''ר אשדוד/מכבי רחובות            
      9/11 9/11 11/9 6/11 פ טמנוגורוד/ו פורמן הפועל טנ''ש באר שבע    
א זפרן/י שפס הפועל אילת/אליצור קריית אתא            
0/0 א זפרן/י שפס הפועל אילת/אליצור קריית אתא          
           
  11/13 11/8 11/7 11/8 א זפרן/י שפס הפועל אילת/אליצור קריית אתא        
א לפיצקי/צ ענבר הפועל עירוני נוף הגליל/טניס שולחן חיפה            
8/11 3/11 7/11 ש שור/א גורדון הפועל אשדוד          
ש שור/א גורדון הפועל אשדוד            
    7/11 12/14 11/9 8/11 פ טמנוגורוד/ו פורמן הפועל טנ''ש באר שבע      
א אביבי/נ שמיס הפועל חיפה            
0/0 א דרמון/ד אסוביץ הפועל ירושלים          
א דרמון/ד אסוביץ הפועל ירושלים            
  3/11 5/11 8/11 פ טמנוגורוד/ו פורמן הפועל טנ''ש באר שבע        
           
0/0 פ טמנוגורוד/ו פורמן הפועל טנ''ש באר שבע          
פ טמנוגורוד/ו פורמן הפועל טנ''ש באר שבע            
        7/11 13/15 11/3 2/11 מ סימון/א בן ארי עירוני גבעתיים/מכבי זכרון יעקב  
ר דוידוב/ש גינסברג מכבי רחובות            
0/0 ר דוידוב/ש גינסברג מכבי רחובות          
           
  11/9 6/11 11/6 11/5 ר דוידוב/ש גינסברג מכבי רחובות        
ע סגל/ד גונוחוב מ. טנ"ש ויקטור נתניה            
0/0 ע סגל/ד גונוחוב מ. טנ"ש ויקטור נתניה          
ע מרכוס/נ שורצולד הפועל קריית אונו/מועדון טניס שולחן רעננה            
    11/9 8/11 15/13 11/8 ר דוידוב/ש גינסברג מכבי רחובות      
א אבשלומוב/י בלנק טנ''ש נס ציונה/בית''ר רמלה            
11/7 11/7 10/12 11/13 7/11 י רובמן/ו שנדרנקו כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה          
י רובמן/ו שנדרנקו כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה            
  2/11 8/11 10/12 א ויאולא/ע קלטש הפועל חיפה        
           
0/0 א ויאולא/ע קלטש הפועל חיפה          
א ויאולא/ע קלטש הפועל חיפה            
      11/9 6/11 3/11 7/11 מ סימון/א בן ארי עירוני גבעתיים/מכבי זכרון יעקב    
ס גנדלר/ג טוניאן מכבי גבירול באר שבע            
0/0 ר מיכאלה/י קונשטוק טניס שולחן חיפה          
ר מיכאלה/י קונשטוק טניס שולחן חיפה            
  3/11 2/11 3/11 א אסרף/ש אסרף הפועל עירוני נוף הגליל        
ש מרטין/י גור-אריה הפועל גליל תחתון            
4/11 6/11 6/11 א אסרף/ש אסרף הפועל עירוני נוף הגליל          
א אסרף/ש אסרף הפועל עירוני נוף הגליל            
    4/11 4/11 2/11 מ סימון/א בן ארי עירוני גבעתיים/מכבי זכרון יעקב      
א לב/ד פטר מכבי מתנ''ס כפר יונה            
16/14 11/7 11/9 א לב/ד פטר מכבי מתנ''ס כפר יונה          
א שפירא/ג הוזליך טניס שולחן חיפה            
  8/11 2/11 6/11 מ סימון/א בן ארי עירוני גבעתיים/מכבי זכרון יעקב        
           
0/0 מ סימון/א בן ארי עירוני גבעתיים/מכבי זכרון יעקב          
מ סימון/א בן ארי עירוני גבעתיים/מכבי זכרון יעקב            
© Copyright 2012-2019 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com