ליגות גברים 2015-2016

א גברים - מחוז ירושלים

א גברים - מחוז ירושלים

## קבוצות + = - נקודות
1 טנש ירושלים M4 14 14 0 0 28
2 מכבי רחובות 3 14 10 0 4 24 5/3=1.67
3 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה M2 14 10 0 4 24 3/5=0.60
4 הפועל ירושלים M5 14 6 0 8 19
5 בית''ר רמלה M2 14 7 0 7 19
6 מכבי שהם 3 14 4 0 10 18
7 הפועל ירושלים 2 14 3 0 11 16
8 טנש ירושלים M5 14 2 0 12 16
מחזור 1 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
ירושלים 10/01/2016 19:00 הפועל ירושלים 2 3:2 הפועל ירושלים M5
רחובות 10/01/2016 19:00 מכבי רחובות 3 1:3 בית''ר רמלה M2
מבשרת ציון 10/01/2016 19:00 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה M2 1:3 מכבי שהם 3
מעלה אדומים 10/01/2016 19:00 טנש ירושלים M5 3:0 טנש ירושלים M4
מחזור 2 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
ירושלים
24/01/2016
19:00 הפועל ירושלים M5 3:1 טנש ירושלים M4
19:00 הפועל ירושלים 2 1:3 טנש ירושלים M5
20:00 הפועל ירושלים M5 3:2 טנש ירושלים M5
20:00 הפועל ירושלים 2 3:0 טנש ירושלים M4
רמלה
31/01/2016
19:00 בית''ר רמלה M2 0:3 מכבי שהם 3
19:00 מכבי רחובות 3 3:2 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה M2
20:00 בית''ר רמלה M2 3:2 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה M2
נדחה לבקשת מבשרת/מזג אוויר 31/01/2016 20:00 מכבי רחובות 3 0:3 מכבי שהם 3
מחזור 3 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
שהם
07/02/2016
19:00 מכבי שהם 3 1:3 הפועל ירושלים M5
19:00 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה M2 0:3 הפועל ירושלים 2
20:00 מכבי שהם 3 0:3 הפועל ירושלים 2
20:00 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה M2 2:3 הפועל ירושלים M5
מעלה אדומים
16/02/2016
19:00 טנש ירושלים M4 0:3 בית''ר רמלה M2
19:00 טנש ירושלים M5 3:1 מכבי רחובות 3
20:00 טנש ירושלים M4 0:3 מכבי רחובות 3
20:00 טנש ירושלים M5 3:0 בית''ר רמלה M2
מחזור 4 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
ירושלים
06/03/2016
19:00 הפועל ירושלים M5 3:2 בית''ר רמלה M2
19:00 הפועל ירושלים 2 3:1 מכבי רחובות 3
20:00 הפועל ירושלים M5 3:0 מכבי רחובות 3
20:00 הפועל ירושלים 2 3:0 בית''ר רמלה M2
מבשרת ציון
06/03/2016
19:00 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה M2 0:3 טנש ירושלים M5
19:00 מכבי שהם 3 3:0 טנש ירושלים M4
20:00 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה M2 3:0 טנש ירושלים M4
20:00 מכבי שהם 3 0:3 טנש ירושלים M5
מחזור 5 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
ירושלים 17/01/2016 19:00 הפועל ירושלים M5 0:3 הפועל ירושלים 2
רמלה 17/01/2016 19:00 בית''ר רמלה M2 2:3 מכבי רחובות 3
שהם 06/03/2016 19:00 מכבי שהם 3 3:0 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה M2
מעלה אדומים 17/01/2016 19:00 טנש ירושלים M4 0:3 טנש ירושלים M5
מחזור 6 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
מעלה אדומים
22/03/2016
19:00 טנש ירושלים M4 0:3 הפועל ירושלים M5
20:00 טנש ירושלים M5 3:0 הפועל ירושלים M5
מעלה אדומים
27/03/2016
19:00 טנש ירושלים M5 3:2 הפועל ירושלים 2
20:00 טנש ירושלים M4 1:3 הפועל ירושלים 2
שהם
29/03/2016
19:00 מכבי שהם 3 3:1 בית''ר רמלה M2
19:00 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה M2 3:0 מכבי רחובות 3
20:00 מכבי שהם 3 3:0 מכבי רחובות 3
20:00 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה M2 1:3 בית''ר רמלה M2
מחזור 7 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
ירושלים
03/04/2016
19:00 הפועל ירושלים M5 0:3 מכבי שהם 3
19:00 הפועל ירושלים 2 3:2 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה M2
20:00 הפועל ירושלים M5 1:3 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה M2
20:00 הפועל ירושלים 2 3:2 מכבי שהם 3
רמלה
03/04/2016
19:00 בית''ר רמלה M2 3:0 טנש ירושלים M4
19:00 מכבי רחובות 3 0:3 טנש ירושלים M5
20:00 בית''ר רמלה M2 1:3 טנש ירושלים M5
20:00 מכבי רחובות 3 3:0 טנש ירושלים M4
מחזור 8 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
רחובות
17/04/2016
19:00 מכבי רחובות 3 טכני הפועל ירושלים 2
19:00 בית''ר רמלה M2 טכני הפועל ירושלים M5
20:00 מכבי רחובות 3 טכני הפועל ירושלים M5
20:00 בית''ר רמלה M2 טכני הפועל ירושלים 2
מעלה אדומים
17/04/2016
19:00 טנש ירושלים M4 0:3 מכבי שהם 3
19:00 טנש ירושלים M5 3:0 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה M2
20:00 טנש ירושלים M4 1:3 הפועל האקדמיה לטניס שולחן מטה יהודה M2
20:00 טנש ירושלים M5 1:3 מכבי שהם 3
© Copyright 2012-2019 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com