ליגת ארצית גברים 2018-2019

ארצית גברים מרכז

ארצית גברים מרכז

## קבוצות + = - נקודות
1 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M3 4 4 0 0 8
2 הפועל קריית אונו M3 4 3 0 1 7 5/4=1.25
3 הפועל מעוף רעננה M1 4 3 0 1 7 4/5=0.80
4 מכבי בני הרצליה M6 4 2 0 2 6
5 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M4 4 1 0 3 5
6 מכבי מתנ''ס כפר יונה M1 3 1 0 2 4
7 ק.ה. גבעתיים M3 3 1 0 2 4
8 מכבי בני הרצליה M7 4 0 0 4 4
9 הפועל ארנון רמת גן M4 2 1 0 1 3 5/5=1.00 20/18=1.11
10 הפועל ארנון רמת גן M3 2 1 0 1 3 5/5=1.00 18/20=0.90
סיבוב הבא : 28/11/2018 סיבוב : 3
מכבי מתנ''ס כפר יונה M1 הפועל ארנון רמת גן M3
ק.ה. גבעתיים M3 הפועל ארנון רמת גן M4
מכבי מתנ''ס כפר יונה M1 הפועל ארנון רמת גן M4
ק.ה. גבעתיים M3 הפועל ארנון רמת גן M3
מכבי בני הרצליה M6 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M3
מכבי בני הרצליה M7 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M4
מכבי בני הרצליה M6 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M4
מכבי בני הרצליה M7 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M3
מחזור 0 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
רמת גן 28/10/2018 20:00 הפועל ארנון רמת גן M4 3:2 הפועל ארנון רמת גן M3
נתניה 31/10/2018 19:00 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M4 3:0 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M3
הרצליה 28/10/2018 19:00 מכבי בני הרצליה M7 3:2 מכבי בני הרצליה M6
ק. אונו 28/10/2018 20:15 הפועל מעוף רעננה M1 2:3 הפועל קריית אונו M3
כרפ יונה 31/10/2018 20:00 מכבי מתנ''ס כפר יונה M1 2:3 ק.ה. גבעתיים M3
מחזור 1 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
רמת גן 04/11/2018 20:00 הפועל ארנון רמת גן M3 3:2 הפועל ארנון רמת גן M4
נתניה 07/11/2018 19:00 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M3 1:3 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M4
הרצליה 04/11/2018 19:00 מכבי בני הרצליה M6 1:3 מכבי בני הרצליה M7
ק. אונו 04/11/2018 20:15 הפועל קריית אונו M3 1:3 הפועל מעוף רעננה M1
מחזור 2 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
נתניה
14/11/2018
19:00 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M3 1:3 מכבי מתנ''ס כפר יונה M1
19:00 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M4 3:1 ק.ה. גבעתיים M3
20:00 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M3 1:3 ק.ה. גבעתיים M3
20:00 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M4 1:3 מכבי מתנ''ס כפר יונה M1
ק. אונו
11/11/2018
20:15 הפועל קריית אונו M3 0:3 מכבי בני הרצליה M6
20:15 הפועל מעוף רעננה M1 0:3 מכבי בני הרצליה M7
21:15 הפועל קריית אונו M3 0:3 מכבי בני הרצליה M7
21:15 הפועל מעוף רעננה M1 0:3 מכבי בני הרצליה M6
מחזור 3 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
גבעתיים
28/11/2018
19:00 מכבי מתנ''ס כפר יונה M1 0:0 הפועל ארנון רמת גן M3
19:00 ק.ה. גבעתיים M3 0:0 הפועל ארנון רמת גן M4
20:00 מכבי מתנ''ס כפר יונה M1 0:0 הפועל ארנון רמת גן M4
20:00 ק.ה. גבעתיים M3 0:0 הפועל ארנון רמת גן M3
הרצליה
25/11/2018
19:00 מכבי בני הרצליה M6 0:0 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M3
19:00 מכבי בני הרצליה M7 0:0 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M4
20:00 מכבי בני הרצליה M6 0:0 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M4
20:00 מכבי בני הרצליה M7 0:0 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M3
מחזור 4 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
רמת גן
16/12/2018
20:00 הפועל ארנון רמת גן M3 0:0 הפועל קריית אונו M3
20:00 הפועל ארנון רמת גן M4 0:0 הפועל מעוף רעננה M1
רמת גן
19/12/2018
21:00 הפועל ארנון רמת גן M3 0:0 הפועל מעוף רעננה M1
21:00 הפועל ארנון רמת גן M4 0:0 הפועל קריית אונו M3
כפר יונה
19/12/2018
20:00 מכבי מתנ''ס כפר יונה M1 0:0 מכבי בני הרצליה M6
20:00 ק.ה. גבעתיים M3 0:0 מכבי בני הרצליה M7
21:00 מכבי מתנ''ס כפר יונה M1 0:0 מכבי בני הרצליה M7
21:00 ק.ה. גבעתיים M3 0:0 מכבי בני הרצליה M6
מחזור 5 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
הרצליה
30/12/2018
19:00 מכבי בני הרצליה M6 0:0 הפועל ארנון רמת גן M3
19:00 מכבי בני הרצליה M7 0:0 הפועל ארנון רמת גן M4
20:00 מכבי בני הרצליה M6 0:0 הפועל ארנון רמת גן M4
20:00 מכבי בני הרצליה M7 0:0 הפועל ארנון רמת גן M3
נתניה
02/01/2019
19:00 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M3 0:0 הפועל קריית אונו M3
19:00 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M4 0:0 הפועל מעוף רעננה M1
20:00 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M3 0:0 הפועל מעוף רעננה M1
20:00 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M4 0:0 הפועל קריית אונו M3
מחזור 6 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
רמת גן
13/01/2019
20:00 הפועל ארנון רמת גן M3 0:0 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M3
20:00 הפועל ארנון רמת גן M4 0:0 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M4
21:00 הפועל ארנון רמת גן M3 0:0 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M4
21:00 הפועל ארנון רמת גן M4 0:0 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M3
ק. אונו
13/01/2019
20:15 הפועל קריית אונו M3 0:0 מכבי מתנ''ס כפר יונה M1
20:15 הפועל מעוף רעננה M1 0:0 ק.ה. גבעתיים M3
21:00 הפועל קריית אונו M3 0:0 ק.ה. גבעתיים M3
21:00 הפועל מעוף רעננה M1 0:0 מכבי מתנ''ס כפר יונה M1
מחזור 7 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
גבעתיים 30/01/2019 19:00 ק.ה. גבעתיים M3 0:0 מכבי מתנ''ס כפר יונה M1
מחזור 8 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
גבעתיים
13/02/2019
19:00 מכבי מתנ''ס כפר יונה M1 0:0 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M3
19:00 ק.ה. גבעתיים M3 0:0 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M4
20:00 מכבי מתנ''ס כפר יונה M1 0:0 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M4
20:00 ק.ה. גבעתיים M3 0:0 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M3
הרצליה
10/02/2019
19:00 מכבי בני הרצליה M6 0:0 הפועל קריית אונו M3
19:00 מכבי בני הרצליה M7 0:0 הפועל מעוף רעננה M1
20:00 מכבי בני הרצליה M6 0:0 הפועל מעוף רעננה M1
20:00 מכבי בני הרצליה M7 0:0 הפועל קריית אונו M3
מחזור 9 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
רמת גן
24/02/2019
20:00 הפועל ארנון רמת גן M3 0:0 מכבי מתנ''ס כפר יונה M1
20:00 הפועל ארנון רמת גן M4 0:0 ק.ה. גבעתיים M3
21:00 הפועל ארנון רמת גן M3 0:0 ק.ה. גבעתיים M3
21:00 הפועל ארנון רמת גן M4 0:0 מכבי מתנ''ס כפר יונה M1
נתניה
27/02/2019
19:00 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M3 0:0 מכבי בני הרצליה M6
19:00 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M4 0:0 מכבי בני הרצליה M7
20:00 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M3 0:0 מכבי בני הרצליה M7
20:00 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M4 0:0 מכבי בני הרצליה M6
מחזור 10 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
ק. אונו
10/03/2019
20:15 הפועל קריית אונו M3 0:0 הפועל ארנון רמת גן M3
20:15 הפועל מעוף רעננה M1 0:0 הפועל ארנון רמת גן M4
21:00 הפועל קריית אונו M3 0:0 הפועל ארנון רמת גן M4
21:00 הפועל מעוף רעננה M1 0:0 הפועל ארנון רמת גן M3
הרצליה
10/03/2019
19:00 מכבי בני הרצליה M6 0:0 מכבי מתנ''ס כפר יונה M1
19:00 מכבי בני הרצליה M7 0:0 ק.ה. גבעתיים M3
20:00 מכבי בני הרצליה M6 0:0 ק.ה. גבעתיים M3
20:00 מכבי בני הרצליה M7 0:0 מכבי מתנ''ס כפר יונה M1
מחזור 11 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
רמת גן
07/04/2019
20:00 הפועל ארנון רמת גן M3 0:0 מכבי בני הרצליה M6
20:00 הפועל ארנון רמת גן M4 0:0 מכבי בני הרצליה M7
21:00 הפועל ארנון רמת גן M3 0:0 מכבי בני הרצליה M7
21:00 הפועל ארנון רמת גן M4 0:0 מכבי בני הרצליה M6
ק. אונו
07/04/2019
20:15 הפועל קריית אונו M3 0:0 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M3
20:15 הפועל מעוף רעננה M1 0:0 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M4
21:00 הפועל קריית אונו M3 0:0 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M4
21:00 הפועל מעוף רעננה M1 0:0 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M3
מחזור 12 קבוצה 1 תוצאה קבוצה 2
נתניה
15/05/2019
19:00 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M3 0:0 הפועל ארנון רמת גן M3
19:00 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M4 0:0 הפועל ארנון רמת גן M4
20:00 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M3 0:0 הפועל ארנון רמת גן M4
20:00 מ. טנ"ש ויקטור נתניה M4 0:0 הפועל ארנון רמת גן M3
כפר יונה
15/05/2019
20:00 מכבי מתנ''ס כפר יונה M1 0:0 הפועל קריית אונו M3
20:00 ק.ה. גבעתיים M3 0:0 הפועל מעוף רעננה M1
21:00 מכבי מתנ''ס כפר יונה M1 0:0 הפועל מעוף רעננה M1
21:00 ק.ה. גבעתיים M3 0:0 הפועל קריית אונו M3
© Copyright 2012-2018 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com