מאסטרס כרמיאל מס' 4

בנים 9/בנות 12: 7
בית גמר בנים 9: 4
בית גמר בנות 12: 3
12 ב: 10
15 ב: 11
בנים 11: 5
בנים 13: 15
בנות 15: 5
בנים 15: 17
18 בוגרים: 15
בוגרים ב: 7
ID שחקן מועדונים תחרויות
1 2284 איתי אביבי הפועל חיפה בנים 13; בנים 15
2 669 ניר אברהם ללא מועדון בנים 15; 18 בוגרים
3 1043 קרינה אדמסקי הישגי כרמיאל 18 בוגרים
4 2969 יהונתן אלמוז הפועל גליל תחתון 15 ב; בנים 13
5 2620 אורי אלמור מכבי זכרון יעקב בנים 13; בנים 15
6 1586 חן בילסון הישגי כרמיאל 18 בוגרים
7 2285 בן בכר הישגי כרמיאל בנים 15
8 3736 איילון בניימין כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 9/בנות 12; בית גמר בנים 9
9 3737 רועי בניימין כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 9/בנות 12; בית גמר בנים 9
10 2369 הילי ברבי הפועל לוד 15 ב; 18 בוגרים; בוגרים ב
11 3729 דניאלה ברזוי הפועל לוד 18 בוגרים
12 3797 יניב גולדברג הישגי כרמיאל 12 ב; בנים 13
13 2621 יהונתן גנדל הישגי כרמיאל בנים 11
14 3846 גיל גרידיש ללא מועדון 12 ב
15 2065 יהונתן דהן מכבי זכרון יעקב בנים 15
16 2934 שיראל הרון הישגי כרמיאל בנים 9/בנות 12; בית גמר בנות 12
17 3800 נועם הרוש ללא מועדון 12 ב; בנים 13
18 2057 יובל וולפרט הפועל נצרת עילית 18 בוגרים
19 2788 ירדן וולפרט ללא מועדון בנים 13
20 3162 אורן וקרט הפועל גליל תחתון 12 ב
21 2770 עומר טוכמן מכבי זכרון יעקב 15 ב
22 3856 איתי יעקובי הפועל גליל תחתון 12 ב
23 2470 סוניה ירובינסקי הישגי כרמיאל בנות 15
24 2438 רועי כהן הפועל קריית אונו בנים 15; 18 בוגרים
25 3122 איליי כוכבי מכבי זכרון יעקב בנים 11; בנים 13
26 3121 יועד כוכבי מכבי זכרון יעקב 15 ב; בנים 15
27 2252 שרון לבילב כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 18 בוגרים; בוגרים ב
28 2720 גלעד לוין טנ''ש נס ציונה 12 ב
29 2267 עידן לרמן הישגי כרמיאל בנים 15
30 3020 אורן מוסקוביץ כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 12 ב; בנים 11
31 3820 אלעד מור יוסף הפועל גליל תחתון בנים 9/בנות 12; בית גמר בנים 9
32 2968 ליעד מור יוסף הפועל גליל תחתון 15 ב; בנים 13
33 3055 רן מלינגר הפועל גליל תחתון 15 ב; בנים 13
34 2335 אליזבט ננחוב הישגי כרמיאל בנים 11
35 2952 תומר נעמה ק.ה. גבעתיים בנים 13; בנים 15
36 626 נתן סגל הישגי כרמיאל בנים 15
37 2339 לינל סורקין הישגי כרמיאל בנות 15
38 3205 ליאור סרף כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 9/בנות 12; בית גמר בנים 9
39 2953 דן פאליי ק.ה. גבעתיים 15 ב; בנים 15
40 2012 מארק פולובץ הישגי כרמיאל בנים 13; בנים 15
41 950 מיכאל פלדמן כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 18 בוגרים; בוגרים ב
42 2409 גבריאל פרידמן ללא מועדון 18 בוגרים; בוגרים ב
43 2408 דניאל פרידמן כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 15 ב; בנים 15
44 2831 עמית צליח הפועל קריית אונו בנים 15; 18 בוגרים; בוגרים ב
45 4048 גלעד קאופמן ללא מועדון 12 ב
46 653 יונתן קוחלי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 18 בוגרים
47 3169 לוטם קופרווסר כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 9/בנות 12; בית גמר בנות 12; בנות 15
48 2673 שירן קליאוט כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 15 ב; בנות 15
49 2961 אריאל קרפינובסקי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 15 ב; בנים 15
50 2886 מעין ריבצין כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 9/בנות 12; בית גמר בנות 12; בנות 15
51 2590 שגיא רכליס כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה 18 בוגרים; בוגרים ב
52 2146 ניקול רפין הישגי כרמיאל בנים 13
53 1086 נלי שוייפר הישגי כרמיאל 18 בוגרים
54 2625 איתי שושן כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה בנים 13; בנים 15
55 3851 שיזף שטרית הפועל גליל תחתון 12 ב
56 3868 אור ישעיהו שלמה עמותת קריית מוצקין 15 ב; בנים 13
57 3867 פואד ליאור שלמה עמותת קריית מוצקין 18 בוגרים; בוגרים ב
58 2633 ליאור שפיגלמן הישגי כרמיאל בנים 13; בנים 15
59 2377 מקסים שר הישגי כרמיאל 12 ב; בנים 11
© Copyright 2012-2018 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com