אליפות ישראל לשנת 2017 ה-63 בטניס שולחן

זוגות גברים

1/32

1/16

1/8

1/4

1/2

גמר

מנצח

י שרון/א אברמוב מכבי רחובות            
0/0 י שרון/א אברמוב מכבי רחובות          
           
  11/2 11/3 11/2 י שרון/א אברמוב מכבי רחובות        
פ חכם/ג סלמן הפועל קריית אונו/הפועל מעוף רעננה            
0/0 פ חכם/ג סלמן הפועל קריית אונו/הפועל מעוף רעננה          
ל וטמכר/ד שלום טנ''ש נס ציונה            
    11/5 11/4 11/3 י שרון/א אברמוב מכבי רחובות      
ס וינטראוב/ב סמיונוב הפועל ירושלים            
0/0 ס וינטראוב/ב סמיונוב הפועל ירושלים          
           
  0/0 ט מיטרני/א לב מ. טנ"ש ויקטור נתניה/מכבי מתנ''ס כפר יונה        
           
0/0 ט מיטרני/א לב מ. טנ"ש ויקטור נתניה/מכבי מתנ''ס כפר יונה          
ט מיטרני/א לב מ. טנ"ש ויקטור נתניה/מכבי מתנ''ס כפר יונה            
      11/8 11/8 7/11 4/11 7/11 מ טאובר/ע אוגורצב הפועל חיפה    
צ דיקשטיין/ל גרינשטיין ק.ה. גבעתיים            
0/0 צ דיקשטיין/ל גרינשטיין ק.ה. גבעתיים          
           
  10/12 11/7 11/4 11/2 צ דיקשטיין/ל גרינשטיין ק.ה. גבעתיים        
א שפירא/א גבר טניס שולחן חיפה            
11/5 11/9 11/5 א שפירא/א גבר טניס שולחן חיפה          
מ גרשון/א יצחקי טנש ירושלים            
    1/11 10/12 4/11 מ טאובר/ע אוגורצב הפועל חיפה      
ס גנדלר/א סליטרניק מכבי גבירול באר שבע/הפועל טנ''ש באר שבע            
0/0 ר מיכאלה/י קונשטוק טניס שולחן חיפה          
ר מיכאלה/י קונשטוק טניס שולחן חיפה            
  2/11 1/11 3/11 מ טאובר/ע אוגורצב הפועל חיפה        
           
0/0 מ טאובר/ע אוגורצב הפועל חיפה          
מ טאובר/ע אוגורצב הפועל חיפה            
        11/8 11/7 11/5 מ טאובר/ע אוגורצב הפועל חיפה  
ר בורובר/א פוני מכבי שהם            
0/0 ר בורובר/א פוני מכבי שהם          
           
  11/1 11/4 11/4 ר בורובר/א פוני מכבי שהם        
צ פרום/ס יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה            
11/9 11/9 11/2 צ פרום/ס יצחק מ. טנ"ש ויקטור נתניה          
ש גינסברג/א גד מכבי תל אביב/מכבי רחובות            
    11/3 11/2 11/6 ר בורובר/א פוני מכבי שהם      
ב פלד/מ טברסקי הפועל לוד            
0/0 ב פלד/מ טברסקי הפועל לוד          
           
  0/0 ג אביבי/א לוין הפועל חיפה        
           
0/0 ג אביבי/א לוין הפועל חיפה          
ג אביבי/א לוין הפועל חיפה            
      5/11 6/11 12/10 11/5 11/7 ר בורובר/א פוני מכבי שהם    
א בלנק/י בלנק בית''ר רמלה            
0/0 א בלנק/י בלנק בית''ר רמלה          
           
  11/9 11/6 11/8 א בלנק/י בלנק בית''ר רמלה        
           
0/0 א אסרף/ש אסרף הפועל עירוני נוף הגליל          
א אסרף/ש אסרף הפועל עירוני נוף הגליל            
    9/11 12/10 4/11 5/11 ג פרפל/ר דימנט הישגי כרמיאל      
ג הזו/א רייצס הפועל ירושלים            
0/0 ד שיקינסקי/ש אבגי הפועל עירוני נוף הגליל          
ד שיקינסקי/ש אבגי הפועל עירוני נוף הגליל            
  5/11 8/11 7/11 ג פרפל/ר דימנט הישגי כרמיאל        
           
0/0 ג פרפל/ר דימנט הישגי כרמיאל          
ג פרפל/ר דימנט הישגי כרמיאל            
          12/10 8/11 11/9 14/12 מ טאובר/ע אוגורצב הפועל חיפה
ר דוידוב/ר דוידוביץ מכבי רחובות/הפועל עירוני נוף הגליל            
0/0 ר דוידוב/ר דוידוביץ מכבי רחובות/הפועל עירוני נוף הגליל          
           
  11/8 11/5 11/9 ר דוידוב/ר דוידוביץ מכבי רחובות/הפועל עירוני נוף הגליל        
ט אוקון/ג אוקון כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה            
11/8 6/11 3/11 8/11 ש רבינוביץ/מ יצחק ק.ה. גבעתיים/מ. טנ"ש ויקטור נתניה          
ש רבינוביץ/מ יצחק ק.ה. גבעתיים/מ. טנ"ש ויקטור נתניה            
    12/10 11/7 11/5 ר דוידוב/ר דוידוביץ מכבי רחובות/הפועל עירוני נוף הגליל      
נ וזאנה/ז גוטמן הפועל גליל תחתון/הפועל טנ''ש באר שבע            
0/0 נ וזאנה/ז גוטמן הפועל גליל תחתון/הפועל טנ''ש באר שבע          
           
  7/11 11/9 11/8 3/11 11/8 נ וזאנה/ז גוטמן הפועל גליל תחתון/הפועל טנ''ש באר שבע        
           
0/0 ב קושניר/פ קושנר מכבי גבירול באר שבע          
ב קושניר/פ קושנר מכבי גבירול באר שבע            
      11/7 11/2 11/6 ר דוידוב/ר דוידוביץ מכבי רחובות/הפועל עירוני נוף הגליל    
א סלע/א לוין מכבי בני הרצליה            
0/0 א סלע/א לוין מכבי בני הרצליה          
           
  0/0 א שורצולד/ר מנשה הפועל קריית אונו        
           
0/0 א שורצולד/ר מנשה הפועל קריית אונו          
א שורצולד/ר מנשה הפועל קריית אונו            
    0/0 א שורצולד/ר מנשה הפועל קריית אונו      
א שקד/נ דהן הפועל עירוני נוף הגליל            
11/6 11/3 11/5 א שקד/נ דהן הפועל עירוני נוף הגליל          
ד אסוביץ/ר סולטיסיק הפועל ירושלים            
  6/11 3/11 11/7 5/11 ע צוק שגיא/נ רחמים הפועל גליל תחתון        
           
0/0 ע צוק שגיא/נ רחמים הפועל גליל תחתון          
ע צוק שגיא/נ רחמים הפועל גליל תחתון            
        11/9 13/11 5/11 4/11 14/12 ר דוידוב/ר דוידוביץ מכבי רחובות/הפועל עירוני נוף הגליל  
י פורמן/ע לוי מ. טנ"ש ויקטור נתניה            
0/0 י פורמן/ע לוי מ. טנ"ש ויקטור נתניה          
           
  11/5 11/3 11/8 י פורמן/ע לוי מ. טנ"ש ויקטור נתניה        
ע סגל/ד גונוחוב מ. טנ"ש ויקטור נתניה            
0/0 ע סגל/ד גונוחוב מ. טנ"ש ויקטור נתניה          
א סלבנקו/א טיפליצקי כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה            
    11/6 1/11 11/9 6/11 11/6 י פורמן/ע לוי מ. טנ"ש ויקטור נתניה      
ש שור/א גורדון הפועל אשדוד            
11/6 12/10 11/9 ש שור/א גורדון הפועל אשדוד          
ג צבי/ר אוחיון הפועל ירושלים/בית''ר ראשון לציון            
  0/0 ש שור/א גורדון הפועל אשדוד        
           
0/0 א שטיין/י בץ טנש ירושלים          
א שטיין/י בץ טנש ירושלים            
      7/11 8/11 1/11 מ סימון/א בן ארי ק.ה. גבעתיים/מכבי זכרון יעקב    
ד גולן/א אברויה הפועל קריית אונו/הפועל אשדוד            
0/0 ד גולן/א אברויה הפועל קריית אונו/הפועל אשדוד          
           
  8/11 12/10 12/14 9/11 ש דמארי/י ירמיהו הפועל לוד        
           
0/0 ש דמארי/י ירמיהו הפועל לוד          
ש דמארי/י ירמיהו הפועל לוד            
    7/11 4/11 4/11 מ סימון/א בן ארי ק.ה. גבעתיים/מכבי זכרון יעקב      
א וקרט/י וולפרט הפועל גליל תחתון            
7/11 7/11 12/10 7/11 ו שנדרנקו/י רובמן כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה          
ו שנדרנקו/י רובמן כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה            
  4/11 4/11 4/11 מ סימון/א בן ארי ק.ה. גבעתיים/מכבי זכרון יעקב        
           
0/0 מ סימון/א בן ארי ק.ה. גבעתיים/מכבי זכרון יעקב          
מ סימון/א בן ארי ק.ה. גבעתיים/מכבי זכרון יעקב            
© Copyright 2012-2019 - Galaan
Webmaster:galaanb@gmail.com