מכבי זאב זכרון יעקב | |
---|---|
ישוב : | זכרון יעקב (580093680) |
אחראי : | עדי רוזנבאום |
אתר אינטרנט : | https://www.facebook.com/mzttennis/ |
דוא''ל : | adiroz8@walla.co.il |
כתובת : | רחוב הברושים 20, זכרון יעקב |
מחוז צפון
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | הפועל עירוני נוף הגליל M1 | 5 | 5 | 0 | 0 | 10 | |
2 | עירוני גבעתיים M1 | 6 | 4 | 0 | 2 | 10 | |
3 | מכבי תל אביב M1 | 5 | 3 | 0 | 2 | 8 | |
4 | הישגי כרמיאל M1 | 5 | 3 | 0 | 2 | 8 | |
5 | מכבי זאב זכרון יעקב M2 | 6 | 1 | 0 | 5 | 7 | |
6 | מ. בני הרצליה M2 | 6 | 0 | 0 | 6 | 6 | |
7 | כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 |
לאומית גברים צפון
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | עירוני מעלות תרשיחא M1 | 11 | 10 | 0 | 1 | 21 | |
2 | הפועל חיפה M1 | 8 | 8 | 0 | 0 | 16 | |
3 | הפועל חיפה M3 | 10 | 6 | 0 | 4 | 16 | |
4 | הפועל גליל תחתון M3 | 9 | 5 | 0 | 4 | 14 | |
5 | מ. טנ"ש ויקטור נתניה M3 | 12 | 2 | 0 | 10 | 14 | |
6 | הפועל גליל תחתון M1 | 8 | 5 | 0 | 3 | 13 | |
7 | מכבי זאב זכרון יעקב M3 | 10 | 3 | 0 | 7 | 13 | |
8 | אליצור קריית אתא M1 | 10 | 0 | 0 | 10 | 10 |
ארצית גברים שרון
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | מ. בני הרצליה M6 | 10 | 9 | 0 | 1 | 19 | |
2 | מכבי זאב זכרון יעקב M6 | 10 | 8 | 0 | 2 | 18 | |
3 | הפועל פתח תקווה M2 | 10 | 6 | 0 | 4 | 16 | |
4 | הפועל ארנון רמת גן M5 | 10 | 4 | 0 | 6 | 14 | |
5 | מ. טנ"ש ויקטור נתניה M1 | 10 | 2 | 0 | 8 | 12 | |
6 | מ. טנ"ש ויקטור נתניה M2 | 10 | 1 | 0 | 9 | 11 |
פלייאוף עליה
כל התוצאותבית 1
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | מכבי זאב זכרון יעקב F1 | 8 | 7 | 0 | 1 | 15 | |
2 | אליצור קריית אתא F2 | 8 | 6 | 0 | 2 | 14 | |
3 | הפועל יוקנעם F1 | 8 | 4 | 0 | 4 | 12 | |
4 | הישגי כרמיאל F4 | 8 | 2 | 0 | 6 | 10 | |
5 | הישגי כרמיאל F3 | 8 | 1 | 0 | 7 | 9 |
בית 2
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | הפועל ירושלים F2 | 8 | 6 | 0 | 2 | 14 | |
2 | הפועל לוד F1 | 8 | 4 | 0 | 4 | 12 | |
3 | מכבי תל אביב F1 | 8 | 6 | 0 | 2 | 12 | |
4 | טנ''ש 2007 נתניה F1 | 8 | 3 | 0 | 5 | 9 | |
5 | מכבי זאב זכרון יעקב F1 | 8 | 0 | 0 | 8 | 0 |
הצלבה - עליה סיבוב ראשון
כל התוצאותגביע המדינה
כל התוצאותגביע איגוד
כל התוצאותגביע נשים
כל התוצאותגביע נוער
כל התוצאותגביע מיני קדטים
כל התוצאותרשימה כללית - נוער
כל התוצאותבית 4 שלב ב
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | מכבי זאב זכרון יעקב J1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2 | מכבי תל אביב J1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
3 | הפועל רמת ישי J1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4 | הפועל לוד J1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
בית 5
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | מכבי זאב זכרון יעקב M5 | 13 | 12 | 0 | 1 | 25 | |
2 | טניס שולחן חיפה M4 | 11 | 11 | 0 | 0 | 22 | |
3 | כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M4 | 12 | 9 | 0 | 3 | 21 | |
4 | כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M10 | 12 | 5 | 0 | 7 | 17 | |
5 | מכבי זאב זכרון יעקב M4 | 11 | 5 | 0 | 6 | 16 | |
6 | הפועל יוקנעם M3 | 12 | 3 | 0 | 9 | 15 | |
7 | טניס שולחן חיפה M5 | 11 | 3 | 0 | 8 | 14 | |
8 | הפועל טירת הכרמל M2 | 14 | 0 | 0 | 14 | 0 |
בית 6
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | הפועל דרום השרון M1 | 13 | 13 | 0 | 0 | 26 | |
2 | מ. טנ"ש ויקטור נתניה M4 | 14 | 9 | 0 | 5 | 23 | |
3 | מכבי זאב זכרון יעקב M1 | 12 | 10 | 0 | 2 | 22 | |
4 | טנ''ש 2007 נתניה M3 | 12 | 9 | 0 | 3 | 21 | |
5 | מ. טנ"ש ויקטור נתניה M5 | 12 | 5 | 0 | 7 | 17 | |
6 | טנ''ש 2007 נתניה M2 | 13 | 4 | 0 | 9 | 17 | |
7 | הפועל מתנ''ס בקה אל גרבייה M2 | 14 | 0 | 0 | 14 | 0 | |
8 | הפועל מתנ''ס בקה אל גרבייה M1 | 14 | 0 | 0 | 14 | 0 |
בית 6 שלב ב
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | מכבי זאב זכרון יעקב K1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2 | עירוני גבעתיים K2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
3 | הפועל רמת ישי K2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4 | הפועל לוד K2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |