הישגי כרמיאל | |
---|---|
ישוב : | כרמיאל (580205052) |
אחראי : | איתן וידר |
אתר אינטרנט : | http://www.hesegikarmiel.org.il |
דוא''ל : | hesegikarmiel@walla.co.il |
כתובת : | אולם פיס האיריסים, חוחית 65, כרמיאל |
פלייאוף עליון
כל התוצאותמחוז צפון
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | הפועל עירוני נוף הגליל M1 | 5 | 5 | 0 | 0 | 10 | |
2 | עירוני גבעתיים M1 | 6 | 4 | 0 | 2 | 10 | |
3 | מכבי תל אביב M1 | 6 | 4 | 0 | 2 | 10 | |
4 | הישגי כרמיאל M1 | 6 | 4 | 0 | 2 | 10 | |
5 | כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M1 | 5 | 2 | 0 | 3 | 7 | |
6 | מכבי זאב זכרון יעקב M2 | 6 | 1 | 0 | 5 | 7 | |
7 | מ. בני הרצליה M2 | 6 | 0 | 0 | 6 | 6 |
על נשים צפון
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | הפועל גליל תחתון F1 | 10 | 9 | 0 | 1 | 19 | |
2 | הישגי כרמיאל F1 | 10 | 8 | 0 | 2 | 18 | |
3 | אליצור קריית אתא F1 | 10 | 6 | 0 | 4 | 16 | |
4 | כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה F1 | 10 | 4 | 0 | 6 | 14 | |
5 | טניס שולחן חיפה F1 | 10 | 3 | 0 | 7 | 13 | |
6 | כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה F2 | 10 | 0 | 0 | 10 | 10 |
על נשים פלייאוף
כל התוצאותפלייאוף
כל התוצאותשלב בתים שני - רשימה כללית
כל התוצאותבית 4 שלב ב
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | הישגי כרמיאל C1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | |
2 | טנ''ש 2007 נתניה C1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | |
3 | טנ''ש נס ציונה C1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | |
4 | מרכז לחינוך וספורט רמת השרון C1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 |
בית 1
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | מכבי זאב זכרון יעקב F1 | 8 | 7 | 0 | 1 | 15 | |
2 | אליצור קריית אתא F2 | 8 | 6 | 0 | 2 | 14 | |
3 | הפועל יוקנעם F1 | 8 | 4 | 0 | 4 | 12 | |
4 | הישגי כרמיאל F4 | 8 | 2 | 0 | 6 | 10 | |
5 | הישגי כרמיאל F3 | 8 | 1 | 0 | 7 | 9 |
גביע איגוד
כל התוצאותגביע נשים
כל התוצאותגביע קדטים
כל התוצאותגביע נערות
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | הפועל לוד JG1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | |
2 | הישגי כרמיאל JG1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | |
3 | הפועל לוד JG2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | |
4 | הפועל ירושלים JG1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 |
גביע קדטיות
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | אליצור קריית אתא CG1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | |
2 | עירוני גבעתיים CG1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | |
3 | הפועל לוד CG1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | |
4 | הישגי כרמיאל CG1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 |
גביע מיני קדטים
כל התוצאותרשימה כללית - נוער
כל התוצאותבית 5 שלב א
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | הישגי כרמיאל J1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | |
2 | הפועל רמת ישי J1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | |
3 | הפועל גליל תחתון J3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | |
4 | הפועל גדידה-מכר J1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 |
בית 1 שלב ב
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה J1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | |
2 | כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה J2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | |
3 | הישגי כרמיאל J1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4 | הפועל ירושלים J1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
בית 1
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | הישגי כרמיאל M3 | 7 | 7 | 0 | 0 | 14 | |
2 | הפועל מבואות חרמון M1 | 7 | 6 | 0 | 1 | 13 | |
3 | הישגי כרמיאל M4 | 7 | 5 | 0 | 2 | 12 | |
4 | עירוני מעלות תרשיחא M2 | 7 | 4 | 0 | 3 | 11 | |
5 | הפועל ביחד עברון מזרעה M1 | 7 | 3 | 0 | 4 | 10 | |
6 | הפועל גדידה-מכר M1 | 7 | 2 | 0 | 5 | 9 | |
7 | הפועל גדידה-מכר M2 | 7 | 1 | 0 | 6 | 8 | |
8 | הפועל מבואות חרמון M2 | 7 | 0 | 0 | 7 | 0 |
פלייאוף
כל התוצאותבית 6 צפון שלב א
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | הישגי כרמיאל K1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | |
2 | מועדון טניס שולחן עפולה K1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | |
3 | הפועל גליל תחתון K2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | |
4 | אליצור קריית אתא K1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 |
בית 3 שלב ב
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | הפועל רמת ישי K1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | |
2 | הישגי כרמיאל K1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | |
3 | מ. בני הרצליה K1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 |