מכבי רחובות | |
---|---|
ישוב : | רחובות (580386456) |
אחראי : | דני סלוצקי 052-5768540 |
אתר אינטרנט : | https://www.facebook.com/טניס-שולחן-מכבי-רחובות-100948884603217/?modal=admin_todo_tour |
דוא''ל : | mitachok@gmail.com |
כתובת : | בית ספר בכור לוי הרב הרצוג 18, רחובות |
לאומית גברים דרום 2
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | הפועל לוד M2 | 6 | 5 | 0 | 1 | 11 | |
2 | הפועל אשדוד M1 | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | |
3 | מכבי רחובות M1 | 6 | 2 | 0 | 4 | 8 | |
4 | הפועל לוד M3 | 6 | 2 | 0 | 4 | 8 |
ארצית גברים מרכז ב
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | מכבי רחובות M2 | 10 | 10 | 0 | 0 | 20 | |
2 | טנ''ש נס ציונה M2 | 10 | 7 | 0 | 3 | 17 | |
3 | מכבי ראשל''צ טנ''ש M2 | 10 | 7 | 0 | 3 | 17 | |
4 | בית''ר ראשון לציון M7 | 10 | 3 | 0 | 7 | 13 | |
5 | מכבי ראשל''צ טנ''ש M1 | 10 | 3 | 0 | 7 | 13 | |
6 | הפועל חולון M3 | 10 | 0 | 0 | 10 | 0 |
פלייאוף עליה
כל התוצאותשלב בתים שני - רשימה כללית
כל התוצאותבית 3 שלב א
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | מכבי רחובות C1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | |
2 | אופק קריית אונו C1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | |
3 | מכבי גדרה C1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | |
4 | הפועל לוד C2 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 |
בית 3 שלב ב
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | הפועל רמת ישי C1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | |
2 | מ. בני הרצליה C1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | |
3 | מכבי רחובות C1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | |
4 | מכבי רמת יצחק רמת גן C1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 |
גביע המדינה
כל התוצאותגביע קדטים
כל התוצאותגביע נוער
כל התוצאותרשימה כללית - נוער
כל התוצאותבית 2 שלב א
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | אופק קריית אונו J1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | |
2 | מכבי רחובות J1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | |
3 | הפועל ירושלים J2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | |
4 | הפועל ירושלים J3 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 |
בית 3 שלב ב
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | הפועל פתח תקווה J1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2 | מכבי שהם J1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
3 | כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה J3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4 | מכבי רחובות J1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
בית 11
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | הפועל בת ים M2 | 14 | 14 | 0 | 0 | 28 | |
2 | הפועל ירושלים M8 | 13 | 11 | 0 | 2 | 24 | |
3 | הפועל חולון M4 | 14 | 8 | 0 | 6 | 22 | |
4 | מכבי רחובות M4 | 13 | 8 | 0 | 5 | 21 | |
5 | הפועל ירושלים M9 | 13 | 6 | 0 | 7 | 19 | |
6 | מכבי ראשל''צ טנ''ש M3 | 13 | 5 | 0 | 8 | 18 | |
7 | מכבי ראשל''צ טנ''ש M4 | 13 | 1 | 0 | 12 | 14 | |
8 | הפועל חולון M5 | 13 | 0 | 0 | 13 | 13 |
בית 12
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | טנ''ש נס ציונה M3 | 13 | 13 | 0 | 0 | 26 | |
2 | הפועל ירושלים M6 | 13 | 10 | 0 | 3 | 23 | |
3 | בית''ר ראשון לציון M4 | 13 | 9 | 0 | 4 | 22 | |
4 | הפועל ירושלים M7 | 13 | 6 | 0 | 7 | 19 | |
5 | הפועל לוד M9 | 12 | 6 | 0 | 6 | 18 | |
6 | טנ''ש נס ציונה M4 | 12 | 4 | 0 | 8 | 16 | |
7 | בית''ר ראשון לציון M2 | 13 | 2 | 0 | 11 | 15 | |
8 | מכבי רחובות M3 | 13 | 1 | 0 | 12 | 13 |
בית 14
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | מכבי גדרה M1 | 14 | 13 | 0 | 1 | 27 | |
2 | מכבי רחובות M7 | 14 | 12 | 0 | 2 | 26 | |
3 | מכבי רחובות M6 | 13 | 10 | 0 | 3 | 23 | |
4 | הפועל באר טוביה M2 | 14 | 8 | 0 | 6 | 22 | |
5 | בית''ר אשדוד M2 | 13 | 6 | 0 | 7 | 19 | |
6 | הפועל לוד M7 | 14 | 4 | 0 | 10 | 18 | |
7 | מכבי גדרה M2 | 14 | 1 | 0 | 13 | 2 | |
8 | הפועל ירושלים M10 | 14 | 0 | 0 | 14 | 0 |
בית 8 שלב א
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | הפועל ירושלים K1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | |
2 | מכבי שהם K2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | |
3 | מכבי רחובות K2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | |
4 | מכבי שהם K3 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 |
בית 7 שלב ב
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | מכבי רחובות K1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | |
2 | הפועל גליל תחתון K1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | |
3 | מכבי שהם K2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | |
4 | הפועל באר טוביה K1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 |