בית''ר ראשון לציון | |
---|---|
ישוב : | ראשון לציון (580197150) |
אחראי : | קובי שרון |
אתר אינטרנט : | 0585588502 |
דוא''ל : | kobysharondhl1@gmail.com |
כתובת : | רחוב ירמיהו 13, שיכון המזרח, ראשון לציון |
פלייאוף עליון
כל התוצאותמחוז דרום
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | מכבי דימונה M1 | 6 | 6 | 0 | 0 | 12 | |
2 | הפועל לוד M1 | 6 | 4 | 0 | 2 | 10 | |
3 | בית''ר ראשון לציון M3 | 6 | 4 | 0 | 2 | 10 | |
4 | הפועל ירושלים M1 | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | |
5 | הפועל פתח תקווה M1 | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | |
6 | כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה M2 | 6 | 1 | 0 | 5 | 7 | |
7 | מ. בני הרצליה M3 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 |
לאומית גברים שפלה
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | הפועל ירושלים M2 | 14 | 14 | 0 | 0 | 28 | |
2 | טנ''ש נס ציונה M1 | 13 | 11 | 0 | 2 | 24 | |
3 | הפועל ירושלים M11 | 13 | 7 | 0 | 6 | 20 | |
4 | בית''ר ראשון לציון M5 | 13 | 8 | 0 | 5 | 20 | |
5 | הפועל בת ים M1 | 13 | 5 | 0 | 8 | 18 | |
6 | מכבי שהם M1 | 13 | 5 | 0 | 8 | 18 | |
7 | הפועל בת ים M4 | 13 | 3 | 0 | 10 | 16 | |
8 | מכבי שהם M2 | 14 | 0 | 0 | 14 | 0 |
ארצית גברים מרכז ב
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | מכבי רחובות M2 | 10 | 10 | 0 | 0 | 20 | |
2 | טנ''ש נס ציונה M2 | 10 | 7 | 0 | 3 | 17 | |
3 | מכבי ראשל''צ טנ''ש M2 | 10 | 7 | 0 | 3 | 17 | |
4 | בית''ר ראשון לציון M7 | 10 | 3 | 0 | 7 | 13 | |
5 | מכבי ראשל''צ טנ''ש M1 | 10 | 3 | 0 | 7 | 13 | |
6 | הפועל חולון M3 | 10 | 0 | 0 | 10 | 0 |
פלייאוף
כל התוצאותשלב בתים שני - רשימה כללית
כל התוצאותבית 6 שלב א
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | הפועל באר טוביה C1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | |
2 | טנ''ש נס ציונה C1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | |
3 | בית''ר ראשון לציון C2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 |
בית 2 שלב ב
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | בית''ר ראשון לציון C1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | |
2 | הפועל רמת ישי C3 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | |
3 | מכבי מתנ''ס כפר יונה C1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | |
4 | בית''ר באר שבע C2 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 |
בית 3
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | הפועל טנ''ש באר שבע F2 | 8 | 7 | 0 | 1 | 15 | |
2 | הפועל לוד F4 | 8 | 6 | 0 | 2 | 14 | |
3 | הפועל לוד F2 | 8 | 5 | 0 | 3 | 13 | |
4 | מ.ק.מתנ''ס קריית גת F1 | 8 | 2 | 0 | 6 | 10 | |
5 | בית''ר ראשון לציון F1 | 8 | 0 | 0 | 8 | 0 |
גביע המדינה
כל התוצאותגביע איגוד
כל התוצאותגביע קדטים
כל התוצאותגביע נוער
כל התוצאותרשימה כללית - נוער
כל התוצאותבית 1 שלב א
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | מ. בני הרצליה J1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | |
2 | הפועל לוד J1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | |
3 | בית''ר ראשון לציון J2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | |
4 | אופק קריית אונו J2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 |
בית 2 שלב ב
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | בית''ר ראשון לציון J1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2 | מ. בני הרצליה J1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
3 | אופק קריית אונו J1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
בית 12
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | טנ''ש נס ציונה M3 | 13 | 13 | 0 | 0 | 26 | |
2 | הפועל ירושלים M6 | 13 | 10 | 0 | 3 | 23 | |
3 | בית''ר ראשון לציון M4 | 13 | 9 | 0 | 4 | 22 | |
4 | הפועל ירושלים M7 | 13 | 6 | 0 | 7 | 19 | |
5 | הפועל לוד M9 | 12 | 6 | 0 | 6 | 18 | |
6 | טנ''ש נס ציונה M4 | 12 | 4 | 0 | 8 | 16 | |
7 | בית''ר ראשון לציון M2 | 13 | 2 | 0 | 11 | 15 | |
8 | מכבי רחובות M3 | 13 | 1 | 0 | 12 | 13 |
בית 13
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | מכבי שהם M5 | 13 | 12 | 0 | 1 | 25 | |
2 | הפועל ירושלים M5 | 13 | 12 | 0 | 1 | 25 | |
3 | הפועל לוד M4 | 13 | 9 | 0 | 4 | 22 | |
4 | הפועל לוד M6 | 13 | 8 | 0 | 5 | 21 | |
5 | בית''ר ראשון לציון M1 | 13 | 4 | 0 | 9 | 17 | |
6 | בית''ר רמלה M1 | 13 | 3 | 0 | 10 | 15 | |
7 | מועדון ספורט מעלה אדומים M5 | 13 | 2 | 0 | 11 | 15 | |
8 | הפועל ירושלים M3 | 13 | 2 | 0 | 11 | 15 |
דרג כללי
כל התוצאותבית 11 שלב א
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | בית''ר ראשון לציון K1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | |
2 | מכבי גדרה K1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | |
3 | הפועל חולון K1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | |
4 | הפועל חולון K2 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 |
בית 4 שלב ב
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה K1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | |
2 | עירוני גבעתיים K3 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | |
3 | בית''ר ראשון לציון K1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | |
4 | מכבי תל אביב K2 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 |