הפועל רמת ישי | |
---|---|
ישוב : | גליל והעמקים (580060937) |
אחראי : | רון דוידוביץ |
אתר אינטרנט : | https://ttry.co.il |
דוא''ל : | sronda4@gmail.com |
כתובת : | רמת ישי, רחוב נרקיסים 16 |
ארצית גברים צפון
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | הפועל רמת ישי M1 | 10 | 10 | 0 | 0 | 20 | |
2 | הפועל עירוני נוף הגליל M2 | 10 | 7 | 0 | 3 | 17 | |
3 | אליצור קריית אתא M5 | 10 | 6 | 0 | 4 | 16 | |
4 | הפועל עירוני צפת M1 | 10 | 5 | 0 | 5 | 15 | |
5 | הפועל רמת ישי M4 | 10 | 2 | 0 | 8 | 12 | |
6 | הפועל עירוני נוף הגליל M3 | 10 | 0 | 0 | 10 | 10 |
משחקי השרדות
כל התוצאותפלייאוף עליה
כל התוצאותפלייאוף
כל התוצאותשלב בתים שני - רשימה כללית
כל התוצאותבית 1 שלב ב
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | הפועל לוד C1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | |
2 | הפועל רמת ישי C2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | |
3 | הפועל ירושלים C1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | |
4 | אופק קריית אונו C1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 |
בית 7 שלב א
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | הפועל רמת ישי C3 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | |
2 | הפועל גליל תחתון C2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | |
3 | כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה C2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | |
4 | טניס שולחן חיפה C2 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 |
בית 8 שלב א
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | טניס שולחן חיפה C1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | |
2 | הפועל רמת ישי C2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | |
3 | הפועל גליל תחתון C1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | |
4 | מועדון טניס שולחן עפולה C1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 |
בית 2 שלב ב
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | בית''ר ראשון לציון C1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | |
2 | הפועל רמת ישי C3 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | |
3 | מכבי מתנ''ס כפר יונה C1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | |
4 | בית''ר באר שבע C2 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 |
בית 3 שלב ב
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | הפועל רמת ישי C1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | |
2 | מ. בני הרצליה C1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | |
3 | מכבי רחובות C1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | |
4 | מכבי רמת יצחק רמת גן C1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 |
גביע איגוד
כל התוצאותגביע קדטים
כל התוצאותגביע נוער
כל התוצאותגביע מיני קדטים
כל התוצאותבית 5 שלב א
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | הישגי כרמיאל J1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | |
2 | הפועל רמת ישי J1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | |
3 | הפועל גליל תחתון J3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | |
4 | הפועל גדידה-מכר J1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 |
בית 4 שלב ב
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | מכבי זאב זכרון יעקב J1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
2 | מכבי תל אביב J1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
3 | הפועל רמת ישי J1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
4 | הפועל לוד J1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
בית 2
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | הפועל גליל תחתון M4 | 14 | 12 | 0 | 2 | 26 | |
2 | הפועל רמת ישי M2 | 13 | 12 | 0 | 1 | 25 | |
3 | הפועל יוקנעם M2 | 13 | 10 | 0 | 3 | 23 | |
4 | הפועל עירוני נוף הגליל M4 | 13 | 8 | 0 | 5 | 21 | |
5 | מועדון טניס שולחן עפולה M2 | 13 | 5 | 0 | 8 | 18 | |
6 | הפועל רמת ישי M3 | 13 | 4 | 0 | 9 | 17 | |
7 | מועדון טניס שולחן עפולה M1 | 13 | 2 | 0 | 11 | 15 | |
8 | הפועל מבואות חרמון M3 | 14 | 0 | 0 | 14 | 0 |
בית 5 צפון שלב א
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | הפועל גליל תחתון K1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | |
2 | הפועל רמת ישי K2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | |
3 | כרמל מרכזי טניס שולחן חיפה K2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | |
4 | טניס שולחן חיפה K1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 |
בית 3 שלב ב
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | הפועל רמת ישי K1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | |
2 | הישגי כרמיאל K1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | |
3 | מ. בני הרצליה K1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 |
בית 6 שלב ב
## | קבוצות | + | = | - | נ | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | מכבי זאב זכרון יעקב K1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | |
2 | עירוני גבעתיים K2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | |
3 | הפועל רמת ישי K2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | |
4 | הפועל לוד K2 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 |